WIELKIE SKANDALE i AFERY PEDOFILSKIE


This site has changed content – now about pedophiliac scandales in different countries!

Podstrona zmieniona, aktualnie zawiera relacje o wielkich skandalach pedofilskich z różnych krajów. Co pewien czas możesz tutaj znaleźć kolejną relację o pedofilskiej aferze, także z udziałem kleru, kleryków, duchownych i mnichów.

HAITI: Skandal seksualny w domu opieki dla dzieci

Amerykanin, który przed 1999 rokiem założył dom opieki dla potrzebujących dzieci na Haiti, został oskarżony o wykorzystywanie seksualne niektórych z chłopców, którym miał pomagać. Informacje takie przekazał amerykański Departament Sprawiedliwości. Zaledwie 39-letni pedofil Douglas Perlitz, który został oskarżony w połowie września 2009 w stanie Connecticut w USA, ma postawionych dziesięć zarzutów związanych z wykorzystywaniem seksualnym dziewięciu chłopców w ciągu ostatniego dziesięciolecia – poinformowali przedstawiciele Departamentu Sprawiedliwości.

Siedem z tych zarzutów dotyczy podróżowania poza granice Stanów Zjednoczonych w celu uprawiania seksu z osobami niepełnoletnimi, a trzy zarzuty obejmują bezpośrednie kontakty seksualne z nieletnimi, do których dochodziło poza granicami kraju – wynika z aktu oskarżenia. Douglas Perlitz został aresztowany w środę rano dnia 19 wrzesnia 2009 w swoim domu w stanie Kolorado w USA, ale przez wiele lat mieszkał na Haiti – poinformowały władze. Haiti Fund Inc., organizacja typu non-profit, która zajmowała się zbieraniem funduszy i była częścią jego projektu, została założona w Connecticut, gdzie Perlitz studiował na Uniwersytecie Fairfield. Władze nakazały zatrzymanie oskarżonego o pedofilię Douglasa Perlitza oczekując na jego przesłuchanie w dniu 18 wrzesnia 2009, które ma odbyć się w Denver. Douglas Perlitz w dniu 18 września 2009 wciąż był w areszcie, ale nie wiadomo było, czy ma już swojego adwokata.

Przedstawiciele Departamentu Sprawiedliwości USA twierdzą, że Douglas Perlitz wykorzystywał swoje stanowisko dyrektora w Project Pierre Toussaint na Haiti, aby manipulować chłopcami i ich wykorzystywać seksualnie, czerpiąc rozkosz z tzw. pedofilskiej prostytucji dziecięcej. Wedle prokuratury kusił dziewięciu chłopców chrześcijańskiego domu pomocy dla dzieci obietnicą jedzenia i schronienia, a także obiecywał i dawał im prezenty, takie jak telefony komórkowe, czy pieniądze. Jeśli Douglas Perlitz zostanie skazany, grozi mu maksymalnie 30 lat więzienia oraz grzywna w wysokości 2,5 miliona dolarów.

Jeden z chrześcijańskich ochotników, który dwukrotnie wyjeżdżał w ramach Project Pierre Toussaint, aby prowadzić obozy piłki nożnej i koszykówki, mówi, że oskarżenia wobec Douglasa Perlitza są dla niego szokujące. – Nie wierzę w żaden z nich – mówi telewizji CNN konserwatywny katolik Matt Pawlick z Miami na Florydzie. – „On miał prawdziwą pasję i miłość, aby pomagać tym dzieciom się rozwijać”. Jak wynika z aktu oskarżenia, Douglas Perlitz pierwszy raz pojechał na Haiti jako aktywista chrześcijański i student Uniwersytetu Fairfield i wyjazd ten zainspirował go, by wybudować tam szkołę.

W 1997 roku otrzymał darowiznę od organizacji rzymsko-katolickiej na założenie ośrodka pomocy bezdomnym dzieciom, który później stał się szkołą dla chłopców, zapewniając im dach nad głową, posiłki, działalność sportową oraz naukę. Szkołą znajdowała się w Cap-Haitien na Haiti, które jest bardzo konserwatywnym katolickim krajem i jednocześnie pedofilskim rajem dla obcokrajowców. Kiedy stworzono katolicką fundację Haiti Fund, w latach 2002 i 2008 zebrała ona ponad 2 miliony dolarów, a pieniądze zostały przekazane Douglasowi Perlitzowi na jego projekt – czytamy w dokumentach prokuratury. Douglas Perlitz zabierał niektóre dzieci do restauracji, dawał im jedzenie i alkohol oraz zachęcał je, by spędziły z nim noc. Z aktu oskarżenia wynika też, że Douglas Perlitz pokazywał pornografię seksualną przynajmniej niektórym z chłopców celem ich zdeprawowania.

W 2007 roku pierwszą osobą, która poinformowała o plotkach związanych z wykorzystywaniem seksualnym w chrzescijańskiej szkole, był dziennikarz z Haiti, Cyrus Sibert. – Znalazłem wiele dzieci, które powiedziały mi o sytuacji – powiedział Sibert CNN, komentując oskarżenia. To właśnie jego informacje doprowadziły w końcu do wszczęcia śledztwa przez władze haitańskie, a także zarząd fundacji Haiti Fund. Prokuratura twierdzi, że homeseksualny pedofil Douglas Perlitz wykorzystywał swe znajomości z katolickim przywódcą religijnym w randze biskupa i wpływowym członkiem zarządu, aby nadal ukrywać i próbować ukrywać swe niewłaściwe zachowania seksualne. Mężczyzna ten, także homoseksualista zakazał wstępu śledczym do swego pokoju i pomógł usunąć dwa komputery, które były zamknięte w sejfie, niszcząc tym samym dowody wielu innych przestępstw pedofilskich.

Kiedy zamieszanie wokół zarzutów stawało się coraz większe, zarząd w końcu w 2008 roku zwolnił Douglasa Perlitza – powiedział Paul Kendrick, adwokat ofiar wykorzystywania zajmujący się podobną sprawą. Na początku tego roku katolicka szkoła została zamknięta – poinformował Sibert. Członkowie zarządu skierowali dziennikarzy CNN do adwokata organizacji, który jednak dotychczas nie był dostępny. Mamy zatem początek końca kolejnego chrześcijańskiego raju dla bogatych pedofilów jakim przez stulecia kolonizacji chrzescijańskiej było i ciągle jeszcze jest Haiti.

AUSTRALIA: Ten kraj ma „swojego Fritzla” – gwałcił 30 lat

Nagłówki australijskich gazet opisują bulwersującą sprawę chrześcijańskiego „Fritzla”. Kolejny kraj, który donosi o „swoim Fritzlu” to chrześcijańska z gruntu Australia znana głownie z gwałcenia dzieci Aborygenów przymusowo konfiskowanych do anglikańskich i katolickich sierocińców. Tym razem przypadek wieloletniego gwałcenia córki przez ojca i posiadania z nią dzieci, został nagłośniony w Australii. Mężczyzna wykorzystywał swoją córkę przez 30 lat i spłodził z nią czwórkę dzieci – informuje stacja CNN. Obecnie ponad 60-letni mężczyzna, dobry katolik, zaczął wykorzystywać swoją córkę w latach 70-tych XX wieku, gdy miała 11 lat. Pedofilska gehenna trwała prawie każdego dnia, aż do 2007 roku – informuje CNN powołując się na australijską gazetę „Herald Sun”, która pierwsza opisała sprawę.

W wyniku gwałtów katolickiego ojca na córce urodziło się czworo dzieci, każde z poważnymi wadami genetycznymi, jak to w przypadku kazirodztwa często bywa. Jedno z dzieci zmarło z powodu kazirodzkich obciążeń genetycznych. Władze południowo-wschodniego stanu Victoria w Australii nie chcą ujawniać więcej szczegółów, zwłaszcza danych personalnych mężczyzny, głownie z powodu jego katolickiego wyznania i wysokiej pozycji społecznej. Potwierdzono tylko, że mężczyzna został aresztowany pod zarzutem gwałtu i kazirodztwa. Cała historia wywołała w chrześcijańskiej Australii kolejne poruszenie. Od razu zaczęto ją porównywać do przypadku Josepha Fritzla, 73-letniego Austriaka, który przez 24 lata więził w piwnicy swoją córkę, gwałcił ją i spłodził z nią siedmioro dzieci.

Oskarżony mężczyzna nie przyznał się do pedofilskiech i kazirodczych gwałtów, ale został aresztowany na podstawie nowoczesnych badań DNA. Matka ofiary powiedziała prasie, że nie zdawała sobie sprawy z faktu wykorzystywania jej córki przez ojca, pomimo tego, że mieszkali razem w jednym domu. – Żyjemy w dużym domu, więc nie wiedziałam – powiedziała mediom, jak to bywa u zwyrodniałych matek tuszujących zboczenia swoich kazirodzkich mężów. Zwyrodniała matka powiedziała, że jej córka w niejasny sposób wypowiadała się na temat ojcostwa jej dzieci. – Mówiła tylko coś na temat wychodzenia do nocnych klubów i spotykania się z jakimś znajomym. Potem w ogóle już nic nie mówiła na ten temat – mówiła matka.

Ofiara gwałtów, która teraz ma ponad 40 lat, po raz pierwszy informowała policję, że jest wykorzystywana seksualnie przez ojca w 2005 roku. W katolickich krajach dzieci nie mają żadnych praw, dlatego mogą być długotrwale molestowane przez korzystających z absolutnej władzy rodzicielkiej zwyrodniałych i zboczonych rodziców. Później odmówiła jednak współpracy i dalszych zeznań, w obawie o swoje bezpieczeństwo. Ojciec kazirodca i pedofil, dobry katolik, skutecznie zastraszał. Po raz kolejny zgłosiła się na policję w czerwcu 2008 roku. Wtedy władze zarządziły badania DNA jej ojca – mężczyzna został aresztowany w lutym roku 2009. Wcześniej informacje o całej sprawie przedostały się do prasy. Kobieta i jej trójka żyjących dzieci zostały umieszczone w domu opieki. Jedna z sąsiadek rodziny powiedziała „Herald Sun”, że miała pewne podejrzenia co do ojca ofiary, ale nie chciała się wtrącać. – Nie poszłam z tym do nikogo, ponieważ nie była to niczyja sprawa – powiedziała gazecie.

A ile w Polsce mamy potomstwa z pedofilsko kazirodzkich związków, gdzietego  matki wspólnie z mężem pedofilem tuszują rżnięcie córeczek przez ich własnego ojca czy ojczyma, dziadka, teścia, wujka, stryjka lub kuzynów? To jest ściśle strzeżona tajemnica spowiedzi i poliszynela.

POLSKA: Belgijski pedofil zatrzymany z 15-latką w Polsce

Policjanci ze Szczecinka na Pomorzu zatrzymali obywatela Belgii poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania (ENA) za porwanie i uprowadzenie dziewczyny poniżej 16 lat. W Belgii wiek ochronny zabraniający współżycia heteroseksualnego trwa do 16 lat. Do zatrzymania doszło w nocy, a 29-letni pedofil z dobrej katolickiej rodziny Steve D. wpadł, ponieważ nietrzeźwy, w jednym bucie szedł środkiem ulicy. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że jest zboczeńcem poszukiwanym przez Królestwo Belgii. Policjanci sprawdzili jego mieszkanie. Była w nim 15-letnia Chloe poszukiwana przez Królestwo Belgii jako uprowadzona przez pedofila.

Jak twierdzi Steve D. przyjechał z Chloe do Polski, gdyż w Belgii nie mógł utrzymywać żadnych kontaktów seksualnych z dziewczyną. Jest tam poszukiwany za utrzymywanie kontaktów seksualnych z małoletnią. W Polsce chciał ułożyć sobie życie ze zmanipulowaną i zastraszoną dziewczynką. Od maja wynajmował mieszkanie w Szczecinku. Na poczatku sierpnia 2008 kupił nawet dziewczynce psa. Na wniosek prokuratury sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Zatrzymany będzie mógł być deportowany do Belgii. Rzecznik KWP W Szczecinie Maciej Karczyński poinformował, że 29-latka przekazano już Prokuraturze Okręgowej w Koszalinie, która zajmuje się wykonaniem ENA.

Rzecznik prokuratury Ryszard Gąsiorowski powiedział, że koszaliński sąd okręgowy na wniosek prokuratury aresztował tymczasowo zatrzymanego na trzy miesiące. Aresztowanie – jak wyjaśnił rzecznik prokuratury – jest potrzebne do wykonania ENA. Belgijskie organy ścigania muszą teraz przesłać prokuraturze oryginał dokumentu, na podstawie którego zarządzono ściganie podejrzanego o pedofilskie uprowadzenie. Po tym jak ENA dotrze do Polski, sąd zdecyduje o przekazaniu ściganego stronie belgijskiej. Prokurator Gąsiorowski dodał, że 15-letnia Belgijka, która w bazie danych figurowała jako osoba zaginiona, została decyzją sądu rodzinnego umieszczona w młodzieżowym ośrodku wychowawczym. Mogą ją stamtąd odebrać albo rodzice, albo przedstawiciel belgijskiej ambasady, która został już powiadomiona o odnalezieniu uprowadzonej przez pedofila i zastraszonej dziewczyny.

Polska to niestety ciągle raj dla pedofilów! Czy nikt z sąsiadów nie zainteresował się dlaczego dziecko żyje razem z dużo starszym od siebie facetem? A osobnika wynajmującego mieszkanie nie interesował wiek i rola dziewczynki przywiezionej z Belgii przez dużo starszego obcokrajowca? Przyzwolenie społeczne dla pedofilii poprzez niewtrącanie się w to, co gwałcą sąsiedzi, jak widać dotyczy nie tylko katolickich księży. A co robiła Policja i urząd meldunkowy? Policja jak chce kogoś nękać, to potrafii nachodzić i nękać, drzwi wywarzać i rzucać dziećmi lat 4 i kobietami o podłogę. A pedofila z Belgii namierza przypadkiem, gdy po pijaku narozrabiał na ulicy.

POLSKA: Niemiec pedofil zatrzymany na Podkarpaciu

Obywatela Niemiec, poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania (ENA) zatrzymali policjanci ze Stalowej Woli w dniu 13 sierpnia 2009. Mężczyzna podejrzany jest o seksualne wykorzystywanie swych córek. Taki kolejny Fritzl, który przyjechał sobie do Polski prostytuować pedofilsko polskie dzieci. Tych czynów miał się dopuścić w latach 1992-2003. Zgodnie z niemieckim kodeksem karnym, przestępstwa te zagrożone są karą do 15 lat pozbawienia wolności. Europejski Nakaz Aresztowania w tej sprawie, pod koniec czerwca wydał sąd w Norymberdze. 48-letni Niemiec zawodowo związany jest z jednym z zagranicznych przedsiębiorstw w powiecie tarnobrzeskim. Od kilku lat pracuje dla tej firmy, a od wiosny na stałe związał się z jej polską filią i osiedlił się w Polsce. Zamieszkał w jednej z miejscowości powiatu stalowowolskiego. Mężczyzna został już przesłuchany przez prokuratora. O tym czy dojdzie do jego ekstradycji zadecyduje Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu.

Z czasem kolejne przypadki pedofilii będą tutaj dodawane. Zajrzyj znowu.

Krótki link do tej podstrony, który możesz zamieścić na swojej stronie, blogu, przesłać emailem:

http://wp.me/PfX2j-2

Komentarzy 12

 1. Witam, bardzo chciałabym się z Panem skontaktować. /mam na mysli autora bloga/. Nie jest to łatwe, ale pewnie śledzi Pan wpisy… Potrzebuję pomocy w dotarciu do pewnych osób. Jesli zechce Pan się ze mną skontaktować, prosze o mila, potem podam normalny adres mailowy i swoje dane.
  Pozdrawiam
  Dziennikarka

 2. Takie teksty, to powinny się ukazywać w każdej szkole, żeby dzieci wiedziały, czego się wystrzegać czy to ze strony rodziców czy to ze strony innych pedofilskich mend.
  CHWAŁA autorowi bloga za przedstawienie całej tej rzeczywistości taką jaka jest!
  Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów!

 3. Precz z dzieciojebcami pedofilskimi! Kastrować ich za to i już! Jakby się im obcinało fiuta, to reszta by się bała i nie byłoby problemu. A problem jest społeczny i nie da się go przemilczeć.
  Kastracja chemiczna nic nie daje, bo to też się na to trzeba zgodzić, a ja nie spotkałem jeszcze się z tym, że pedofil zgadza się na kastrację!
  Zamykanie w puszce nic też nie daje. Zresztą jak wychodzi z puszki, to i tak robi to co robił. A jakby mu obcięli fiuta to by nie miał czym. Nara.

  • Wykastrować prajaszczura Szemhazaja z Oriona na ktorym Gryf144 i jego banda jeździ na Oriona 🙂 Zboczonych pedofilów gonić trzeba z tej Ziemi i już!

 4. hahaha takie teksty znowu pisują pedofile niejaka jessica, old_spirit, jakub sztajber, feliks klich i asef z eioban, to ich słownictwo na forach, stronach i w emailach do ich ofiar jest straszliwe. Pedofile i wielbiciele pornografii dziecięcej, jaszczury i gady z Oriona i nic więcej. Trzeba by wykastrować samego gryf144 no i old_spirita dopiero zagrożenie dla świata by minęło. Zajmują się bin ladenem a gryf144 i old_spirit nadal maltretują fizycznie i psychicznie oraz oczerniają na eiobanie, potocznie zjeban.com swoje ofiary.

  ofiara sekty Orion 2012 czyli gryf144

 5. Ale zajebista fotka małego karateki! Dawaj, maly, dawaj! Prosto w te jajca pedofilskie! Aż im odpadną już na zawsze i nie będą malutkich dzieciaczków klechy czarne gwałcić!

 6. Potrzebuję trochę informacji na temat pedofilów.
  Proszę o kontakt na maila- hewkblade@wp.pl

 7. Wszystkich księży pedofilów należy masowo kastrować publicznie. Raz ze zboczonych jajec. Dwa z majątku narodowego który zrabowali w bandyckim napadzie na naszą Ojczyznę z pomocą politycznych prawicowych oszołomów.

 8. Cały Kościół to jedna wielka pedofilia. Już od czasów ap. Pawła, który potępiał całe to WSZETECZEŃSTWO u wyznawców Jezusa Chrystusa.

 9. tomasz ….. ksywa aborygen ze szczecinka tez jest zamieszany w afere pedofilska i jak zwykle nikt nic nie robi-kiedy ten swiat sie zmieni

 10. Kościół katolicki to zawsze zdrajca Narodu Polskiego. Targowica była katolicka, rozbiory były katolickie. Okupacja hitlerowska była katolicka. Adolf Hitler był politykiem Akcji Katolickiej w Niemczech. Akcja Katolicka rządziła Hitlerem, a Akcją Watykan i papież. Księża to od zawsze pijaki, zboczki, dymają dzieci na oazach, inkwizytorzy zbrodniarze. Nie ma nic dobrego w katolicyzmie. Pedofilia księży i zakonników katolickich trwa od 2 tysięcy lat.

  Pozdrawiam

  Zapraszam na dobre jedzonko i medytacje

  tel. 661 598 061

  Dorota Magda Weinar z rodu Kapiszka

  Gdynia
  Dorotka Cathering

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: