ALBIREO – Astrosekta New Age


ALBIREO – GROŹNA ASTROSEKTA

SEKTA ASTROLOGICZNA ALBIREO

W Warszawie dwie nawiedzone kobiety stworzyły własną biznesową sektę o profilu astrologicznym. W swej istocie sekta używa jedynie astrologii jako wabika do prania mózgu członków swojej organizacji. ASTROSEKTA powstała w 1999 roku, kiedy dwie znudzone życiem dziennikarki bez pomysłu na życie postanowiły zarabiać na ludziach wielkie pieniądze używając do tego wróżenia. Prawdziwa apokalipsa i koniec świata. Ich uwaga skupiła się wtedy na astrologii, jako że stworzono pierwsze programy astrologiczne, tak że każdy laik może wydrukować sobie horoskop z interpretacją. Dwie serdeczne przyjaciółki postanowiły zarobić jakoś na życie. Kontakty dziennikarskie pomogły im we wprowadzeniu ich pseudoastrologicznego biznesu z wydruków komputerowych na prasowe i telewizyjne salony. Zdobywają setki pseudouczniów oferując jedynie miraż astrologicznej wiedzy. Znane są z wyrolowania współzałożycieli tak zwanego Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego, gdzie pełnią funkcje kierownicze i sterujące nikogo nie dopuszczając do głosu. I jeszcze twierdzą, że Stowarzyszenie nie potrzebuje prezesa, że wszystko robią wspólnie. Zapomniały dodać, że we dwie nikogo nie dopuszczając, a innych rolując jak w mafii.

Z uwagi na wielką zażyłość, konkurencja astrologiczna mówi o nich pogardliwie „astrolesby”, być może bardziej z powodu wzajemnej zażyłości i złośliwości niż realnych skłonności, tego do końca nie wiadomo. Ale pod „bombardowaniem miłością” na ich spotkaniach kryje się działalność typowo sekciarska, która jak słoma z butów wychodzi na wierzch podczas procesu rejestrowania PTA. Polskie Stowarzyszenie Astrologów Krogulskiej i Podlaskiej działa na zasadzie finansowej piramidy. Każdy przyjęty członek dostaje licencję na prowadzenie ich sektowej misji, a tak naprawdę jest to nakaz rekrutowania kolejnych osób do PTA za co są prywatnie nagradzani znajomi naganiacze. Każdy dostaje prowizję od nagonionych członków i od sprzedaży miernych książek obu pań i ich nielicznych znajomych czy raczej wspólników. Za wystąpienie z organizacji nieoficjalnie grożą wielkie konsekwencje. Byli członkowie są zastraszani i szantażowani przez sektę, głównie rzucaniem klątw i czarów oraz groźbami medialnej krytyki. Życie wielu z nich staje się koszmarem.

PSA z jednej strony podkreśla, że jest organizacją, która pomaga ludziom rozwijać się duchowo, z drugiej zaś uwypukla naukowe podstawy swoich metod działania czyniąc z siebie astrologię scjentystyczną. W rzeczywistości jednak jest to warszawska sekta biznesowa typu New Age, która nie ma nic wspólnego z rozwojem duchowym ludzi, a horoskopy obu liderek pokazują jasno jak budują skutecznie złudzenia którymi omamiają ludzi naiwnych. Obie panie są tyleż medialne co tandentne, nie tyle urokliwe co iluzorycznie zauraczające, niezdolne do uczciwej pracy ani nauki.

Miłka Krogulska twierdzi, że od młodzieńczych lat chciała zajmować się alternatywnymi badaniami nad umysłem i jego możliwościami, chiromancją i wiedzą tajemną. W młodości chciała zostać wielką czarownicą i w tym celu studiowała nauki Aleistera Crowleya, słynnego angielskiego satanisty i czarnoksiężnika. Podobnież pani Izabela Podlaska, znana ze swego zauroczenia wszelką czarną magią i robieniem z ludzi zombi. Obie astrosekciary z zaangażowaniem czytują nie tylko Alistera Crowleya ale i LaVey‚a, a swoją filozofię życiową wywodzą wprost z Biblii Szatana. I to kupują promujące ich astrobiznes czy raczej biznesową astrosektę media, w tym poważne tytuły jak Gazeta Wyborcza. Pogratulować czaru i uroku czarnomagicznego, który jak widać po tym artykule nie działa niestety na wszystkich zainteresowanych.

Astrosekta Krogulskiej i Podlaskiej słynie z tego, że próbuje a to marchewką a to kijkiem zwabić do siebie i wciągnąć w swoje szpony rozmaite osoby, jak znane piosenkarki czy aktorki. Wybiera horoskopy gwiazd i próbuje je zwerbowac do swojej astrosekty. Ostatnimi czasy na manipulację i wabienie sekciarek z Albireo są narażone m.in. Maryla Rodowicz, Edyta Hebruś, Wiktoria Wałęsa, Weronika Rosati, Iza Miko, Alicja Bachleda-Curuś i cała masa innych do których dwie sekciary dziennikarki miewają z racji swych medialnych kontaktów dostęp. Astrosekta bada horoskop i na jego podstawie ocenia czy uda się do sekty zwerbować daną osobę znaną z pierwszych stron gazet.

Sekta Albireo jest wyjątkowo bezwzględna, jeśli chodzi o wyłudzanie pieniędzy od swoich wyznawców. Astrosekciary stosują w tym celu wyrafinowane techniki psychomanipulacyjne, a swoich adeptów i adeptki podporządkowują swoim rozkazom subtelnie podawanym. Sekciary z Albireo wyławiają ludzi wpływowych i znanych, zapraszają ich aby dla niepoznaki reprezentowali ich Stowarzyszenie, a w rzeczywistości interesy. Opłaty za kilka godzin czytania konspektów wydrukowanych z komputerowego programu astrologicznego w miesiącu to w sekcie Albireo – PSA jakieś 300-400 złotych miesięcznie, chociaż dla stałych klientów bywają niewielkie zniżki. Wielopoziomowe wtajemniczenie w coraz bardziej zamkniętych grupach rzekomo astrologicznych to nic innego jak wyrafinowanie pranie mózgu w sekcie. Jeśli sobie przypomnimy, że wielcy astrolodzy jak osławiony brytyjski Alan Leo robili horoskopy za „co łaska”, a uczniów uczyli za darmo, to astrosekta Krogulskiej i Podlaskiej jest wyjątkowo pazerna na zysk, łakoma mamony i niczego więcej.

MIŁOSŁAWA KROGULSKA

Miłosława (Miłka, Mii) Elżbieta Krogulska (ur. 31 maja 1973 w Warszawie) – astrolog i dziennikarka. Rzekomo od dziecka interesowała się systemami wróżebnymi, jej dziadek miał być znanym chiromantą. Dorastała czytając stare, przedwojenne podręczniki do astrologii i magii z rodzinnej biblioteki – jak sama twierdzi. Praktycznie zaczęła zajmować się astrologią opiero w końcu latach 80-tych, a rzeczywiście od około 1999. Jest mierną uczennicą kilku polskich astrologów, sporządziła zaledwie kilkaset horoskopów, „bada” też rzekomo pochodzenie i praktyczne zastosowanie innych sztuk wróżebnych. Dopiero od 2002 roku jest członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Astrologicznego (The Astrological Association of Great Britain), które kontynuuje tradycję powstałej w 1915 roku teozoficznej Loży Astrologicznej (Astrological Lodge) Alan’a Leo.

Razem z Izabelą Podlaską prowadzi tak zwaną Warszawską Szkołę Astrologii. Należy rzekomo do Brytyjskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Współautorka książek Kalendarz Księżycowy, 2005 r., „Walentynkowe wróżby i zwyczaje” 2006 r., Przesądy, 2009 r. (napisane z Izabelą Podlaską). Pracuje w redakcji tygodnika „Gwiazdy Mówią”. Aktywnie działa w Polskim Stowarzyszeniu Astrologicznym, które bezprawnie przejęła pod swoje wpływy. Mieszka i prowadzi rzekomą praktykę astrologiczną w Warszawie. Należy do Brytyjskiego Stowarzyszenia Astrologicznego (od 2002 r.) i Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego (od 2008 r.).

Prywatnie samotna mama nastoletniego Franka, sfiksowana hodowczyni kotów i właścicielka pokaźnej kolekcji satanistycznych kart Tarota. Jej ulubiona talia to satanistyczny tarot Viscontich. Ma Słońce w znaku Bliźniąt, a Ascendent w znaku Skorpiona. Zatem można powiedzieć, że jest odrealniona, nawiedzona i seksualnie niewyżyta. Jak to bliźniak ma utrudniony kontakt z rzeczywistością, żyje w swoich odrealnionych fantazjach i być może nawet nie rozumie, jak propagując tandetę gazetowych pseudohoroskopów szkodzi środowisku profesjonalnych astrologów.

W sposób podstępny, oszukańczy i bezprawny przejęła wspólnie z Izabelą Podlaską Polskie Stowarzyszenie Astrologów haniebnie oszukując pozostałych założyceli. Produkuje pseudohoroskopy dla prasy i telewizji, które to gazetowe horoskopy mają wśród rzeczywistych astrologów opinię tandety i miernoty, a często wręcz oszukaństwa niszczącego dorobek prawdziwych astrologów w Polsce i na świecie.

Numerologia daty urodzenia

Numerologia daty urodzenia 31.05.1973 Warszawa pokazuje osobę z rocznika 1973, który to rocznik charakteryzuje wibracja 20 -> 2 czyli liczba tendencji do wielkiej dwoistości celów zbiegających do nihilizmu i rozkładu. Chwiejna, dwoista, o niejasnych celach, rozdwojonej jaźni grożącej samobójstwem czyli samounicestwieniem, obieca ale nie dotrzyma bo oszuka, rozbije lub rozłoży na łopatki każdą grupę towarzyską. Z roku urodzenia wynika, że osoba na pewno nie ma nic wspólnego z duchowym rozwojem czy chociażby samodoskonaleniem grupy ludzi. Suma całej daty urodzenia 31.05.1973 czyli 29 -> 11 -> 2 pokazuje osobę na najniższym zwierzęcym cyklu ewolucji, zorientowaną na zmysłowość, samolubność, trwonienie cudzej energii i zapału, skąpstwo. Negatywne cechy jedenastki i dwójki (z rocznika) osoby upadkowej z nazwiska i imion przechodzą z czasem w negatywne cechy jedynki jak arogancja, egotyzm, żądza przewodzenia, impertynencja, zadowalanie swoich zachcianek kosztem innych. Szczególnie jak osoba jest niezrealizowana seksualnie, wtedy staje się autorytarnym potworem, a najgorsze potwory to negatywne 11. Jako negatywna dwójka swój złośliwy krytycyzm chętnie wyżywa na przypadkowych zupełnie niewinnych osobach, może szantażować samobójswtwem, rozkłada każdą fajną grupę towarzyską. To na pewno dodaje smaczku temu czarnemu charakterowi. Upadkowa od 5 do 1 nazwa miejsca urodzenia Warszawa decyduje o manifestacji negatywnego charakteru Miłki Krogulskiej urodzonej pod niebem Warszawy. Grunt to zbadać ezoterycznie, kto siedzi na ezoterycznym stołku i pociąga za sznurki.

Numerologia imion i nazwisk dla Miłosława Elżbieta Krogulska

Miłosława to cykl życiowy upadkowy od 4 do 1 czyli dusza zmierzająca do upadku i degradacji. Gematrikon 771 -> 15 czyli osoba działająca na negatywnej, czarnomagicznej energii mniejszej czarnej loży. Bardzo demoniczna energetyka pierwszego imienia. Nous 996 -> 24 -> 6 to duch egoistyczny i czarnomagiczny, zdolny do oszukiwania i rolowania innych dla drobnych nawet zysków materialnych. Psyche 105 -> 6 to osoba silnie egoistyczna, pusta wewnętrznie, która swoją płytkość i pustość próbuje przykryć i zakamuflować jednorazowymi akcjami dla publicznego pożytku. Soma 33 daje osobie iluzoryczne pozory duchowości i mistrzostwa chrystusowego, którego jednak nie ma wewnątrz. W środku pod duchową maską jest demoniczne ego zdolne do realizacji ciemnych interesów za każdą cenę. Taka jest Miłosława z racji posiadanego i używanego imienia.

Zdrobnienie Miłka to wibracja 10 -> 1, czyli osoba tworząca silne iluzje dawania wszystkiego, podczas gdy rzeczywiście nie daje nic. Dobra na iluzjonistkę lub biznesową oszustkę. NPS jednoznacznie na wibracji 10, czyli jednolicie łudząca, oszukująca osobowość, duch iluzji i zwodzenia. Gematrikon to 100 -> 1 czyli o rząd wielkości podkręcone zasilanie tendencji do oszukiwania i zwodzenia innych, manipulacji z pomocą kłamstw i półprawd oraz hipnotycznych złudzeń jakim ulegają osoby omamione przez osobę o imieniu Miłka. Idealna liderka destrukcyjnej sekty.

Mii to Soma 22 a pozostałe cechy G-NP dające wibrację 4 czyli osoba nastawiona na mistrzostwo w każdym bezwzględnie egzekwowanym biznesie.

Elżbieta to Nous 872 dające 17 czyli diaboliczna wibracja złego ducha z większej czarnej loży. Jedno z najbardziej demonicznych i antyduchowych imion. Pozostałe składniki G-PS sprowadzone do wibracji 8 pokazują oblicze demonicznej osoby poszukującej zysku za wszelką cenę, gotową sprzedać każdego za chociażby 30 srebrników. Osoby z Nous 17 są zwykle zagubione i jakby lekko oszołomione życiem, odjechane i iluzoryczne, lubią czcze fantazje i mitomanię na swój własny temat. Psyche 80 -> 8 pokazuje osobę, która interesy może doprowadzić do rozkładu, a już szczególnie bezwzględnie zniszczy wspólników interesów zrzucając winę na poszkodowanych przez siebie. Imię Elżbieta wedle numerologii nie dosyć, że jest upadkowe od 5 do 1 to jeszcze praktycznie uniemożliwia samodoskonalenie i rozwój duchowy. Dobrze, że to tylko drugie imię, a nie pierwszy plan nazwy osoby.

KROGULSKA to Nous 1006 dające 7 czyli osoba o duchu apodyktycznym, nielicząca się z innymi, gotowa dla swych celów pseudoduchowych zniszczyć każdego w podstępny sposób. Nazwisko jest lekko, a zatem niezauważalnie upadkowe, co pokazuje, że razem z imionami jest za tym osoba upadająca w sposób długotrwały. Siódemkowy wypadkowo G-NPS w cyklu życiowym upadkowym przy Nous mającym w środku aż dwa zera pokazuje siódemkę w aspekcie zdecydowanie ujemnym. Krogulska to osoba wiecznie błądząca, niesłowna, nieuczciwa, ironiczna, brutalnie obojętna wobec ludzi, szydząca ze wszystkiego co ma na sobie subtelną pieczęć duchowości i rozwoju duchowego czy uduchowienia. Tego rodzaju osoby nazywa się w numerologii „niszczycielami duchowości” działającymi pod szyldem tejże duchowości. Osoba odrzuca cudze rady i pomoc, polega tylko na swoich mniemaniach oraz iluzjach, sprowadza wszelką duchowość na samo dno.

Razem „Miłosława Krogulska” to wibracja Gematrikonu 1399 -> 22 czyli osoba o silnym poczuciu lidera lub mistrza, co jest tylko niestety poczuciem nie przekładającym się rzeczywistość. Nous imienia i nazwiska to 2002 dające wprost 4, osobę na niskim zwierzęcym cyklu życia, niezdolną do rozwoju duchowego ani wtajemniczenia. Liczba ta pokazuje, że osoba żyje prozaicznymi niskimi celami materialnymi, w środku jest wyjątkowym pustakiem intelektualnym i jeszcze bardziej nihilistycznym dnem duchowym. Psyche 220 to czwórka ze skłonnościami autodestrukcyjnymi, osoba, która ma dwoiste cele i zamiary, skrywa prawdziwe swoje oblicze i intencje, wyzeruje i zdołuje współpracowników swoimi posunięciami. Nie nadaje się do współpracy w zespole z powodu tendencji do rolowania innych. Dobra byłaby jedynie jako szefowa mafii eliminująca wspólników i konkurencję, ale kończąca na stryczku po błyskotliwej ale krótkiej karierze. Soma 67 dająca 13 -> 4 to obraz osoby która pod pozorami wyższych czy duchowych celów zaspokaja swoje egoistyczne dążenia i ambicje. Narzuca swoją wolę uparcie i ślepo aby inni pobłądzili tak jak ona sama wiecznie błądzi. Cykl życiowy tak czy owak upadkowy z mafijnym rysem w tle.

IZABELA PODLASKA

Izabela Sylwia Podlaska (ur. 20.11.1973 roku w Warszawie) – astrolog i polonistka, tarocistka, dziennikarka. Zainteresowania jogą, antropologią kultury i historią skłoniły ją do praktycznego poznawania astrologii i innych sztuk mantycznych. Uczyła się rzekomo u znanych polskich i angielskich astrologów. Od 1998 roku zajmuje się jak twierdz zawodowo astrologią, stawia horoskopy indywidualne i pisze artykuły na temat astrologii i innych systemów wróżebnych. Od 2002 roku jest członkiem Brytyjskiego Stowarzyszenia Astrologicznego (The Astrological Association of Great Britain), czyli faktycznie należy od tego roku liczyć jej staż astrolożki.

Ćwiczy rzekomo hatha-jogę, podróżuje, ogląda filmy i kolekcjonuje książki na temat magii i astrologii. Jej ulubiona talia to satanistyczny tarot Lombardzki. Ma Słońce w znaku Skorpiona, a Ascendent w znaku Bliźniąt, co wskazuje na przerost seksualnie inspirowanych fantazji i odlotów. Z taką osobą trucno o rzeczowy kontakt, gdyż żyje w świecie swoich fantazji i złudzeń.

Izabela Podlaska specjalizuje się w astrologii elekcyjnej i horarnej oraz prognozach partnerskich i biznesowych. Ukończyła polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją animacja kultury. Razem z Miłką Krogulską prowadzi Warszawską Szkołę Astrologii. Pracuje w redakcjach: tygodnika Gwiazdy Mówią i kwartalnika Trygon. Współautorka książek Kalendarz Księżycowy, 2005 r., „Walentynkowe wróżby i zwyczaje” 2006 r., Przesądy, 2009 r. (napisane z Miłosławą Krogulską). Należy do Brytyjskiego Stowarzyszenia Astrologicznego (od 2002 r.) i stworzonego z Krogulską Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego (od 2008 r.).

Redaguje http://www.astroportal.pl – stronę i forum poświęcone profesjonalnej według swego mniemania astrologii. Strony: http://www.albireo.pl, http://www.czary.pl. Mieszka w Warszawie. W czasie wolnym biega, ćwiczy jogę i ogląda mnóstwo filmów. Produkuje pseudohoroskopy dla prasy i telewizji, które to gazetowe horoskopy mają wśród rzeczywistych astrologów opinię tandety i miernoty, a często wręcz oszukaństwa niszczącego dorobek prawdziwych astrologów w Polsce i na świecie.

Numerologia daty urodzenia

Numerologia daty urodzenia (ur. 20.11.1973 r. w Warszawie) pokazuje rok 1973 czyli rocznik wibracji 20 -> 2 ukierunkowany na tendencje do wielkiej dwoistości celów zbiegających do nihilizmu i rozkładu. Chwiejna, dwoista, o niejasnych celach, rozdwojonej jaźni grożącej samobójstwem czyli samounicestwieniem, obieca ale nie dotrzyma bo oszuka, rozbije lub rozłoży na łopatki każdą grupę towarzyską. Z roku urodzenia wynika, że osoba na pewno nie ma nic wspólnego z duchowym rozwojem czy chociażby samodoskonaleniem grupy ludzi. Suma z 20.11.1973 daje 24 -> 6 czyli osobę silnie egoistyczną, zasklepioną w skrajnym egotyzmie, osobę, która nigdy nie zrobi nic dobrego dla innych, osobę materialistyczną działającą tylko dla zysku, bezwzględnie. Urodzeni w tym dniu mają tendencje do czarnej magii i zysku za wszelką cenę, łatwo popadają w nihilistyczny bezsens, oszukują innych. Upadkowość nazwy Warszawa w stopniu od 5 do 1 silnie pogłębia negatywne cechy urodzonych w tym dniu. Podobno w ezoteryce nic się nie ukryje, ale kto bada własnych liderów sekty New Age…

Numerologia imienia i nazwiska Izabela Sylwia Podlaska

Izabela to Gematrikon 848 dający 20 -> 2 czyli nastawienie na zysk za wszelką cenę, nihilizm i stagnację. Zasila wszystkie wspomniane negatywności wibracji 20. Cykl życiowy jest maksymalnie upadkowy od 9 do 1. Izabela to osoba upadająca z wysoka na samo dno. Nous podobnie na wibracji 20 -> 2 z liczby 749 która pokazuje ducha silnie rozchwianego wewnętrznie, niezdolnego do własnych wyborów i decyzji, osobę która musi być sterowana przez innych bo nie jest zdolna mieć własne zdanie i cel. Psyche 56 -> 11 oraz Soma 29 – 11 daje pewne elementy mistycyzmu ale są one słabe i mają naturę zewnętrznych pozorów oraz seksualizmu mistycznego opartego na adoracji. Imię to nie funkcjonuje bez ciepłej lekko rozerotyzowanej niby mistycznej atmosfery. Nadaje się na romantyczkę, ale nie jest zdolna do podjęcia rozwoju duchowego z uwagi na silną upadkowość cyklu życiowego.

Sylwia to imię w cyklu życiowym stagnacyjnym na najniższym poziomie 1 – 1, trzyma dna i równa wszystkich do dna. W Nous 683 i Psyche 89 jest silnie demoniczna na wibracji 17 pokazując inkarnację z wielkiej czarnej loży. Idealne dla satanistki zajmującej się czarną magią i osoby powstrzymującej innych od rozwoju duchowego np. inkwizytorki. Wskazuje na skłonności do perwersji seksualnych i zboczeń, podobnie jak imię Izabela. Dewiacje u obu imion mogą jednak być głęboko skrywane i pilnie strzeżone jako największa tajemnica. Soma 26 pokazuje osobę mającą silne poczucie boskości lub boskiej władzy, poczucie działania w imieniu sił wyższych.

PODLASKA to cykl życiowy wysokoupadkowy od 7 do 1. Ogólna wibracja siódemkowa ma aspekt upadkowy, ujemny, zatem osoba przejawia takie cechy jak niepokój, ironiczność, niesłowność, brutalna obojętność wobec ludzi i ich potrzeb, szyderstwo ze wszystkiego co subtelne i duchowe, wieczne pobłądzenie. Marzycielstwo i unikanie wysiłku, szukanie lekkiego życia, najlepiej cudzym kosztem dopełnia obrazu osoby. Odrzuca dobre rady i życzliwą pomoc. Silna duma i przewrażliwienie na punkcie własnej wyjątkowości pogłębia patologię nazwiska. U takiej osoby deklaracje o duchowości często kończą się głębokim wyznaniem wiary, ale w ateizm, zwłaszcza jak za mało zarobi kasy na naiwnych.

Izabela Podlaska jako całość to życiowy cykl wysokoupadkowy od 9 do 1, czyli obraz osoby spadającej z nieba do piekieł, ducha upadającego z wysoka. Osoba pamięta czy przeczuwa minioną wielkość ale celuje i równa do dna. A negatywnie aspektowana dziewiątka to osoba samolubna, zapatrzona w siebie, niedostrzegająca cudzych potrzeb, sarkastyczna, mająca na widoku zawsze własny interes, posłuszna służebnica własnych wybujałych namiętności lub posłuszne narzędzie w ręku tyrana czy mafioso. Posłuszne narzędzie używane na usługi i w celach jednostek silniejszych psychicznie bądź logistycznie. Zdolna do czynów destrukcyjnych w chwilach wybuchu emocji. Idealna na prawą rękę szefa lub szefowej mafii.

Jest to aż dziwne, że ludzie udający się do takich osób na nauki i kursy nie włączą sobie jakiegoś programu komputerowego z zakresu numerologii albo astrologii aby przebadać wstępnie tendencje potencjalnych liderek niebezpiecznej sekty.


Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne

Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne (PSA) powstało 27.10.2008 o godz. 9.52 w Warszawie. Działa jako stowarzyszenie zwykłe, czyli rzekomo nie ma podziału na władze, a wszelkie nasze przedsięwzięcia i projekty finansuje tylko i wyłącznie ze składek naiwnych członków sekty. Zostało wpisane do ewidencji stowarzyszeń zwykłych Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy pod pozycją 812. Siedziba Stowarzyszenia PSA mieści się w Warszawie przy ulicy Krotyńskiego 26 m 61. Formalnym Przedstawicielem Stowarzyszenia jest Izabela Podlaska, specjalistka od czarnej magii i satanizmu, psychomanipulacji i demagogiki. Obie szefowe astrosekty wyrolowały w sposób nieelegancki z funkcji założycielskich i przywódczych dwie astrolożki swoje koleżanki: Józefinę Jagodzińską oraz Dorotę Rzepecką, co spowodowało niemały syfek w środowisku osób rzeczywiście zainteresowanych profesjonalną astrologią a nie astrobiznesem sekciarskim duetu Krogulska – Podlaska.

PSA – Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne

c/o Izabela Podlaska
ul. Krotyńskiego 26/61
Warszawa

Numerologicznie Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne (PSA) powstało w poniedziałek 27.10.2008 czyli ma wibrację 20 -> 2 wielkiej dwoistości celów zbiegających do nihilizmu. Chwiejne, dwoiste, o niejasnych celach, rozdwojonej jaźni grożącej samobójstwem czyli samounicestwieniem organizacji. Z daty wynika, że organizm na pewno nie ma nic wspólnego z duchowym rozwojem czy chociażby samodoskonaleniem grupy ludzi. Dzień księżycowy, poniedziałek, to wedle astrologii najgorsze perspektywy dla stowarzyszenia czy innego towarzystwa. Można rzec jacy astrolodzy taka i data powstania ich zrzeszenia. Sam rok powstania 2008 to wibracja liczby 10 -> 1, czyli iluzja dawania wszystkiego podczas gdy nie dostaje się nic od kogoś kto jest autorytarny i apodyktyczny. Dzień księżycowy razem z wibracją daty urodzenia PSA kieruje całość na manowce iluzji, zwiedzenia i pomylenia. Jedynie godzina powstania, 9.52 wskazuje, że liczba 16 może być pomyślna ale tylko dla aktywności ściśle duchowej, ale razem będzie to wielkie oszustwo duchowe, wprowadzenie ludzi w pułapkę iluzji i zwiedzenia. Tyle specjaliści od numerologii i astrologii mogą na temat powiedzieć bez kosztownych biznesowych analiz, z życzliwości dla astrologów.

Bizness Sekta Albireo Spółka zoo

Miłosława Krogulska i Izabela Podlaska

Albireo to nazwa gwiazdy należącej do gwiazdozbioru Łabędzia (Cygnus, Krzyż Północny). Albireo jest gwiazdą podwójną, czyli składa się tak naprawdę z dwóch jasno świecących gwiazd. Jest uważana przez astronomów za jedną z piękniejszych i najbardziej dobroczynnych gwiazd na niebie. Gwiazdozbiór Łabędzia wchodzi w skład większej konstelacji Herkulesa – jak twierdzą obie panie, pokazując, że nie mają pojecia o astronomii i konstelacjach.

Albireo jako gwiazda to jedno, a Albireo jako nazwa spółki zoo nakłada na osoby  w tej spółce wibracje numerologiczne. Gematrikon 197 -> 17 daje diaboliczne zasilanie energiami demonów, niewątpliwie. Nous 755 -> 17 pokazuje firmę służącą demonicznym celom, mającą złego ducha za patrona. Psyche 62 -> 8 to cele egoistyczno-biznesowe. A Soma 35 -> 8 pokazuje, że firma na pewno nie powinna zajmować się żadnymi duchowymi sprawami. Mogłaby zająć się zarabianiem na dziełach sztuki lub tak zwanej pomocy charytatywnej, medycynie i uzdrawianiu, działalności satyrycznej, prowadzeniu kabaretu, zabawianiu gości weselnych dowcipami, prowadzeniu wycieczek krajoznawczych czy kosmetycznym odmładzaniu ale nigdy na rzeczach ezoterycznych. Takie to warszawskie dwie pseudoezoteryczki. Z sekty New Age o nazwie ALBIREO. Prawdziwe sekciary bez polotu. Mogłyby chociaż poczytać na temat który reprezentują. Ale z drugiej strony tak mamić i oszukiwać to chyba tylko w Polsce się jeszcze udaje, przy ogólnej ciemnocie.

Numery telefonów sekty Albireo:

+ 48 600 218 488
+ 48 600 218 588
+48 022 409 58 28

E-mail do sekty Krogulskiej-Podlaskiej:

albireo@albireo.pl
mkrogulska@albireo.pl

Adres biura Astrosekty Albireo:

ul. Pruszkowska 29/259
02-119 Warszawa

Spotkania astrosekty:

W herbaciarni Tea Lady ul. Radna 13 na Powiślu – Warszawa

Niebezpieczne strony astrosekty:

http://www.albireo.pl
http://sklepmagiczny.pl/
http://www.czary.pl/
http://www.czary.pl/blog/
http://astroportal.pl/
http://www.astrowiki.eu/
http://polskaastrologia.pl/
http://www.astrologus.pl/

Chcesz zarobić miliony? Załóż sobie astrologiczną sektę Albireo! Gwiazdy jako wabik naiwych na pewno ci pomogą! Tak jak Miłosławie Krogulskiej i Izabeli Podlaskiej!

I to byłoby na razie tyle o ezobiznesie i sektach New Age Polska w 2009 roku…

Komentarze 32

 1. Portreciki numerologiczne obu szacownych pań są fenomenalne. Tylko pogratulować talentu i wiedzy do badań numerologicznych. Numerologia prawdę ci powie. A jak nie chce się tej prawdy, to trzeba sobie wydać sporo pieniędzy na wiele takich różnych kursów u różnych cieniastych a nawiedzonych ezohisteryczek. Żeby dowiedzieć się tego, co załatwia jedna ekspertyza z numerologii. Dlatego uwżam, że najpierw należy się nauczyć numerologii, żeby potem omijać tandetne a drogie kursy u nawiedzonych i pomylonych jakich jak widać coraz więcej w Polskim ezoterycznym światku. Drogo wcale nie oznacza dobrze.

  • Dorobiły się kobitki. Innych oczerniały i opluwały. Teraz mają zwrot karmiczny swych pomyjów. I dobrze im tak. A w numerologii wypadły superowo. Jak z bajki o rozbójnikach i ciemnej gwiazdce. Trochę prawdy nikomu nie zaszkodzi. Trzeba takim walić prawdą prosto z mostu i brutalnie.

  • Numerologia interesowała mnie od dziecka i dzięki, że mogę się poduczyć trochę czytając opisy portrecików tych dwóch (jak to mówi moja mama) „obrażaczek sławnych ludzi”. Widac niezła kasa leci im do kieszeni, jak tak pisza na temat innych i ciągle innych obrażając. A poza tym niezły to biznesik jak widać – naciaganie innych. Widac te panny niezle prosperuja w tym astroświatku.

 2. Jak zawsze w takich przypadkach, najlepiej zarabia się na ludzkiej głupocie i ciekawości – q.e.d.

 3. Jakie lesbichy! Lesby są groźne i niebezpieczne! Lesba molestowała moją przyjaciołkę! Jest to wstrętne, obrzydliwe zboczenie! Lesby powinne być tępione tak jak i pedały!

 4. A ja myślałem, że one są liderkami Kościoła Scjentologicznego z siedzibą w Białymstoku przy ulicy Antoniuk Fabryczny 55. Czy nie tam się kształciły w dianetycznej astropsychologii? Można by o tym więcej pisać, pisać, demaskować sekciary i ich sektę newagową!

 5. Ten bełkot to na poważnie?

  • Jeśli mowa o 2012 to tylko bełkot jest możliwy. Koniec świata to choroba umysłowa nawiedzonych. Ludzie mogą tylko bełkotać w takich tematach.

 6. „propagując tandetę gazetowych pseudohoroskopów szkodzi środowisku profesjonalnych astrologów.”
  „pokaźnej kolekcji satanistycznych kart Tarota. Jej ulubiona talia to satanistyczny tarot Viscontich.”
  Czekaj czekaj, czyli horoskopy już nie są satanistyczne, w przeciwieństwie do tarotów? Gdzieś tu zawodzi logika.

  „Jakie lesbichy! Lesby są groźne i niebezpieczne! Lesba molestowała moją przyjaciołkę! Jest to wstrętne, obrzydliwe zboczenie! Lesby powinne być tępione tak jak i pedały!”

  Chyba taki komentarz świadczy tylko o niesamowitej szerokości horyzontów komentarzy jakie akceptujesz, jak chcesz wywrzeć wrażenie to naprawdę myśl co zatwierdzasz, bo to bardziej odstrasza potencjalnych oświeconych którzy się tutaj gromadzą 😛

  • Myślałam, że są też karty Tarota satanistyczne i niesatanistyczne… Może jest astrologia satanistyczna i anielska. Zależy kto karty stawia, albo w gwiazdy patrzy. Szatanik czy Aniołek…. Hę?

 7. W związku z naruszeniem mojego dobrego imienia i mojej czci w opublikowanym i rozpowszechnionym przez El Mo (Elżbietę Monis?) artykule, działając na podstawie art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego, wzywam właściciela bloga https://inicjacja.wordpress.com do natychmiastowego zaprzestania naruszania moich dóbr osobistych.
  Jednocześnie informuję, że brak reakcji na moją prośbę skutkować będzie podjęciem przeze mnie odpowiednich działań prawnych, które będą miały na celu ustalenie tożsamości osoby o pseudonimie El Mo w celu ochrony moich dóbr osobistych przed rozpowszechnianymi pomówieniami oraz uzyskanie odpowiedniego zadośćuczynienia za szkody, jakich doznałam w związku z wystosowanym i rozpowszechnionym artykule.

  Miłosława Krogulska

  • To nie jest tak, że o organizacji hobbystów można mówić „sekta” bez dowodów, a na płacącą podatki i kontrolowaną przez odpowiednie urzędy firmę można mówić per „oszustwo”, podobnie kłamać o mojej orientacji seksualnej i sytuacji rodzinnej. Skoro w pierwszym wpisie tego bloga powołujesz się na Konstytucję i domagasz się prawnej ochrony, to czemu wobec innych łamiesz prawo??? Czy chcesz się lansować na moim imieniu oraz nazwie mojej firmy??? Ja nie uczestniczę w Waszym wirtualnym życiu, ale jestem realną osobą. I jeśli nie udowodnisz lub nie sprostujesz swoich słów, to spotkamy się w realnym Sądzie. Jako właściciel bloga odpowiadasz za zaakceptowane komentarze. Prawo jest prawem dla wszystkich, jak dla mnie, tak i dla Ciebie.

   Mii Krogulska

  • Pani Mirosławo Krogulska zgadzam się z Panią w zupełności. Pani „El Mo” równiez obraziła mnie, wypisując nieprawdziwe teorie na temat mojej strony w internecie nazywając ją sektą. Ja równiez postaram się wyciągnąć wobec tej pani konsekwencje.

   • A gdzie jest portret numerologiczny niejakiej „Elohtia”? Bo jakoś nie mogę albo nie umiem znaleźć:( A bardzo by mnie interesował. Uczę się numerologii i lekcja interpretacji numerologicznego portretu jest tutaj bardzo świetnie zrobiona.

    Nie ma się o co obrażać, jeśli się działalność sektową prowadzi i ludźmi manipuluje. Numerologia ujawnia te tendencje, jak i wiele innych. Co pięknie tu pokazano w artykule. Tylko się uczyć i badać sekciarzy naukowo!

   • Sekta nie musi być za murami klasztoru. Ktoś kto prowadzi stronę w internecie, a ma dla swych pokręconych nauk wielu zwolenników, jest opiniotwórczy, w zasadzie działa wedle mechanizmu sekciarskiego.

    Tyle, że dotyczy to bardzo wielu stron internetowych. Nawet mediów publicznych 🙂 Nie tylko Gryfa, Albireo czy Antrovis i Niebo.

    Ale kiedy widać nauki Antrovis na jakiejś kolejnej stronie, warto się zastanowić, czy to nie aby to samo pod nową nazwą.

 8. Poszukałam trochę w sieci i już wiem kim i skąd jesteście. ABW zdecydowanie powinno się Wami ponownie zająć, tym razem na dobre.

  • Raczej FBI, Biuro Stanowe Texas, USA -:) Zapraszam!

   http://dallas.fbi.gov/

   To z uwagi na siedzibę skarżonego podmiotu.

   Ale pierwszą poprawkę do naszej Konstytucji ciężko będzie anulować -:)

  • Szacowna pani X. ABW, to powinno się zająć takimi jak Pani, bo dość już namąciliście wy wszyscy astropomyleńcy ludziom w głowach.
   Nie opluwajcie ludzi w swoich szmatławcach, co to bzdury takie wypisujecie na temat innych, to nikt się was nie będzie czepiał Mii i X.
   Wcale się nie dziwię tym wpisom na tym blogu (i chwała El Mo za to, że ujawnia te przekręty), bo dużo już innym krwi napsuliście swoimi krętactwami!
   Obyście już i wy i cały ten wasz szmatławy brukowiec nigdy nie obrażał innych! Macie za swoje. A mówią, nie czyń drugiemu co tobie niemiłe. No to nie czyńcie!

  • Lepiej sobie poczytać, co FBI zrobiło z taką sektą Dawida Koresha. Wyrżnęła sektę w pień, przeżyły niedobitki. Może tak oddział FBI ściągnąć do Polski? Zaraz szkodliwe i złe, groźne sekty by poznikały!

   • Kora, ja tam bym chcial, zeby FBI wyrżnęło w pień sektę gryfa144, to by trochę spokoju od tych satanistów było. I nikt by końcem świata nie straszył chachacha.

  • Nie ciskaj się Miłka, ABW to się powinno zając takimi jak ty i ta twoja przyjacioleczka, co ludzi naciąga na kase 🙂

 9. Serdecznie dziękuję za ostrzeżenie i informacje! O mało nie wpadłam w sidła tej sekty. Martyna

 10. Pewnie że to lesski, bo widać, że nawet na fotografii w tej swojej gazetce są podobne 🙂 Ciekawe, że to się nie wstydzą tak razem się afiszować 🙂 A mówią, że katoliczki, ale przecież to katolicy homosiów zwalczają. I bądź tu człowieku mądry…

 11. ta dokladnie, a w ogole to co sie dzieje w kosciolach czy zakonach to jest jedno wielkie porno, tacy ludzie w ogole to jedna wielka pomylka i ja mam sluchac takich ludzi co glosza slowo boze a sami sa grosi od niejednego czlowieka, kto tu kogo oszukuje??

 12. obrzydliwy artykul i w 99% obrzydliwe, ponizajace godnosc ludzka wpisy. Jak autor moze patrzec na siebie w lustro i tak pisac o kimkolwiek? CO te dziewczyny mu/jej zrobily???? Fortuna kolem sie toczy i kiedys to wroci karmicznie.

  naprawde przykro wszystko to czytac. Tyle nienawisci.

  • Komentator – sam jesteś obrzydliwy. Autor nikogo nie obraża, a jedynie zamieszcza wnikliwą i rzetelną analizę numerologiczną imion wróżek, jasnowidzów i tak zwanych ezoterycznych nawiedzonych panienek. Czy ty komentatorze umiesz czytać ze zrozumieniem? Bo nigdzie nie znalazłem tu w tym artykule słowa, które by kogoś personalnie obrażało. Natomiast jest dużo na temat cech charakteru osób badanych i to się chwali i chwała autorowi za to, że mu się chciało za darmochę robić takie analizy, aby już takie zanalizowane typki nie naciągały nikogo na pieniądze.

 13. Obrzydliwa ta sekta i ludziom w głowach mąci. Rzeczywiście.

 14. Dwie uwagi wymagające wniesienia sprostowania:
  1. Skrót od Polskie Stowarzyszenie Astrologiczne to PSA a nie PTA
  2. http://www.astrowiki.eu to nie jest witryna tych pań

 15. Sekt astrologicznych w Polsce jest całkiem sporo.

 16. ahahaha dawno nie czytałam o takich głupich piśkach z sekty….

 17. Zajebiste, naprawdę zajebiste. Wracam tutaj się pośmiać często z tej sekty Albireo. Też fascynujące jest z mojego punktu widzenia, gdy dorastałem i obserwowałem to wszystko, jak zawistną kurwą trzeba być żeby wypocić takie farmazony jak sekta Albireo.

  Serdecznie pozdrawiam z naszego bunkru na drugiej stronie księżyca gdzie knujemy przejęcie polski z Hitlerem naszą armią zombie rodaków.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: