Conny Larsson Szwedzki Fritzl czy Mesjasz?


Conny Larsson czyli Connie został w Szwecji skazany na karę 15 lat pozbawienia wolności za zgwałcenie ośmioletniego dziecka czyli za pedofilię. Został zgodnie z prawem warunkowo zwolniony po odbyciu 3/4 kary. Zaangażował się w organizowanie dla szwedzkich zboczeńców turystyki pedofilskiej do Indii, za co w Indiach też miał problemy. Wykupił go rząd szwedzki przed odbywaniem kary w Indii. Miał na 10 lat zakaz wjazdu do Indii za udział w organizowaniu turystyki pedofilskiej i przemyt narkotyków. Zatrudnił się w szkole Sathya Sai Baby dla młodzieży, gdzie molestował dzieci i młodzież.

Conny Larson podszywa się pod linię guru-shankaracharya-swami-brahmananda-saraswati

Foto: Connie Larson oszukańczo udaje, że reprezentuje linię Brahmananda Saraswati (na portrecie) dla uwiarygodnienia swoich pomylonych channelingów!

Sześć chłopców miało zeznawać przeciwko Conny Larsonowi ale na kilka dni przed przesłuchaniem w sądzie zostali zamordowani przez nieznanych sprawców. Conny Larson był jednym z głównych podejrzanych o dokonanie tego wielokrotnego morderstwa lub jego zlecenie jednak pomimo wysiłków policji nie udało się zebrać wystarczających dowodów do skazania, a jedynie materiały operacyjne wskazujące na udział Conny Larsona w zabójstwie. I tak Larson wywinął się od kary dożywocia za swój pedofilski gang. A szkoła Sathya Sai Baby miała nieprzyjemności, za zatrudnienie pedofila i brak nadzoru nad kadrą, który aktualnie mieszka sobie w okazałej wilii w tureckiej części Cypru.

Conny Larsson, Conie Larson, Connie, Larsen – urodzony w 1949 w Linköping w Szwecji, dorastał w Sztokholmie. Żyje w związku partnerskim z Agge, mieszka w domu na Cyprze w północnej, tureckiej części Cypru. Wychowany w ortodoksyjnie chrześcijańskiej rodzinie w Szwecji. Znany z aktorskiej roli teatralnej jako klown “Beppo” odgrywanej w młodości na scenie. Działa jako psychoterapeuta, kontakt channelingowy, transowy uzdrowiciel, pisarz i publicysta, a także krytyk wszelkiego rodzaju indyjskich guru.

Conny Larsson otwarcie przyznaje, że jest biseksualistą, to znaczy współżyje seksualnie zarówno z mężczyznami jak i z kobietami. Conny Larsson podaje, że otrzymuje wiedzę w transach od zaprzyjaźnionego z nim ducha. Twierdzi, że w transach mediumicznych dokonuje także przekazów wiedzy duchowej od nieśmiertelnego mędrca Śri Vyasa, który jest inkarnacją Wisznu. Conny Larsson przestrzega swoich słuchaczy przed „duchowymi szarlatanami”, którzy za swoje usługi pobierają pieniądze, acz oczywiście sam też pobiera znaczące sumy pieniędzy, zwykle od 50 do 100 USD od osoby.

Kiedy miał zaledwie 4 latka został pierwszy raz wykorzystany seksualnie, gwałcony doodbytniczo i oralnie przez kolegę ojca, z którym jego chrześcijański ojciec katolik pił wódkę. Kolejne stosunki doodbytnicze i oralne z kolegą ojca od kieliszka trwały nieustannie przez sześć lat aż do dziesiątego roku życia, przystosowując Conny Larsona do homoseksualnej mentalności. Każdego piątku jako dziecko błagał swego ojca: „tata nie sprzedawaj mnie znowu za butelkę spirytusu!”

Aż do 10-12 roku życia miał poważne zaburzenia mowy spowodowane traumą homoseksualnego wykorzystywania w chrześcijańskiej rodzinie. Z tej traumy okresu dziecięcego oraz z narkomanii Conny Larsson leczył się przez siedem lat, od 1999 do 2006 roku, u doktora Gothenburg’a, znanego chrześcijańskiego specjalisty od deprogramingu i hipnozy oraz zwalczania sekt. Pod wpływem tej chrześcijańskiej terapii psychicznej opublikował nie tylko swoje wspomnienia z okresu molestowania w dzieciństwie ale także barwne konfabulacje o rzekomym współżyciu seksualnym w charakterze homoseksualnego partnera Sathya Sai Baby i Maharishi Mahesh Yogi.

Zanim Conny Larsson został chwilowym sympatykiem indyjskiego Guru, Maharishi Mahesh Yogi, żył w uzależnieniu od haszyszu i innych narkotyków, alkoholu oraz oddawał się wszelkim wyuzdanym nadużyciom seksualnym, w tym homoseksualizmowi – jak większość osób molestowanych w dzieciństwie długotrwałą homoseksualizacją. Jak twierdzi sam Larsson, gdy w wieku lat 19-tu został uczniem Maharishi Mahesh Yogi stał się wegetarianinem oraz powstrzymywał się jakiś czas od narkotyków, alkoholu i nadużyć seksualnych. W 1973 roku podjął czasową służbę wolontariusza w sekretariacie ruchu Maharishi Mahesh Yogi. Gwałtownie jednak porzucił ruch Medytacji Transcendentalnej Maharishi po tym jak został usunięty z czasowej służby w sekretariacie Maharishi za ćpanie narkotyków i nadużycia seksualne.

Zaczął zwalczać ruch Medytacji Transcendentalnej z wielką pasją i zaangażowaniem, twierdząc przy tym, że nie zgadzał się z Maharishim na pobieranie wysokich opłat za kursy TM. Zjadliwym i złośliwym zwalczaniem ruchu TM oraz personalnie Maharishi’ego zajmował się już od 1973 roku chociaż sam twierdzi, że odszedł w 1976 roku, po tym jak Maharishi nazwał Matkę Teresę Kalkucką największą diablicą czy suką Indii (podając właśnie dwie różne wersje tego zdarzenia). Rozbił dobrze rozwijający się ruch czy raczej grupę TM w Szwecji, co skłoniło jego znajomego psychiatrę do opublikowania prawdziwych przyczyn podróży Conny Larsona do hinduistycznych Guru w Indii. Liderzy ruchu TM podawali już w 1976 roku, że został usunięty za malwersacje finansowe oraz zgwałcenie młodocianej dziewczynki.

Przez jakiś czas po usunięciu go z ruchu TM, Conny Larsson robił interesy na Sri Lance, oficjalnie handlowe zakładając Ceylon Beach Invest Ltd., ale nieoficjalnie przemytnicze zostając multimilionerem. Na Sri Lance Conny Larsson za pieniądze zarobione na przekrętach i handlu narkotykami w Szwecji kupił wielki obszar ziemi w dystrynkcie Batticalou w pobliżu Eravur. Larsson budował okazałe wille na wybrzeżu, których postawił około czterdzieści, jednak wszelkie zezwolenia na budowę i wynajem lub sprzedaż spekulacyjną uzyskiwał od urzędników za łapówki. Wedle lankijskiej i indyjskiej policji, w rzeczywistości legalizował tam duże pieniądze pochodzące z przemytu narkotyków i dziecięcej prostytucji.

Z powodu depresji będącej skutkiem nadużywania alkoholu i narkotyków próbował popełnić samobójstwo poprzez utopienie się w morzu na plaży Bentota w okolicy małej wioski Athuruwella dwie godziny drogi od Colombo, co wielokrotnie barwnie wspomina. Od 1978 roku staje się wedle swego mniemania sympatykiem innego indyjskiego mistrza, Sathya Sai Baba, pozostając w związku z organizacją Sathya Sai aż do 1999 roku. Wedle relacji Conny Larssona, Sathya Sai Baba miał mu się pojawić w 1978 roku w czasie próby samobójczej na wybrzeżu Lanki i powstrzymał go przed utopieniem się oraz nawrócił do Boga, który wedle Larssona w owym czasie go zwiódł i nie odpowiadał na żadne modlitwy. Nic to zresztą dziwnego, bo dlaczegóż Bóg miałby odpowiadać na modlitwy osoby tak czy owak żyjącej niemoralnie?

Conny Larsson przez cały okres swego związku z organizacją Sathya Sai Baba zażywa narkotyki dla psychicznych i duchowych doświadczeń jakie pojawiają się pod wpływem wielu halucynogennych narkotyków z jakimi eksperymentuje. Ich nabywanie i zażywanie w Szwecji jest nielegalne i karalne stąd częste kłopoty Conny Larsona z policją i prawem. Jego chorobliwe oszczerstwa pod adresem Sathya Sai Baba pojawiające się od 1999 roku są skutkiem narkotykowego obłąkania połączonego z chorobliwą żądzą władzy. Już w 1978 roku, Larsson chce pozostać w Puttaparthi u boku Sathya Sai Baba jako jego sekretarz, jednak mistrz odsyła go z powrotem do Szwecji, nie pozwala wracać na Sri Lankę.

W Szwecji czekają go wyroki za handel narkotykami i nadużycia seksualne, które odbywa w ośrodku dla narkomanów, który współtworzy. Ćpanie powoduje coraz gorszy stan psychiczny Conny Larsona, który coraz częściej w swych opowieściach myli fakty, podaje sprzeczne daty i świadków, którzy nie potwierdzają jego zmyślonych pod wpływem narkotyków rewelacji. Ostatecznie całkowicie skompromitowany w Szwecji osiedla się w 2006 roku na Cyprze, w jego tureckiej, północnej części, gdzie tworzy o sobie mit międzynarodowego lidera „wedyjskiej medytacji”. Tyle, że wszelkie wedyjskie systemy medytacji stanowczo zakazują stosowania środków narkotycznych i spożywania alkoholu, a także homoseksualizmi i innych nadużyć seksualnych.

Conny Larsson nigdy nie był liderem szwedzkiej organizacji Sathya Sai Baba, a jedynie przez krótki czas był koordynatorem, a właściwie zastępcą koordynatora małej grupki wielbicieli Sathya Sai w swoim mieście w Gusum, która liczyła w sumie kilkanaście osób. Czuł się silnie rozczarowany, że pomimo jego teatralnych aktorskich wystąpień podczas krajowych zlotów wielbicieli Sathya Sai nie został wybrany liderem, czyli koordynatorem Organizacji Sathya Sai w Szwecji. Wielokrotnie wyrażał swoje rozczarowania i pretensje, że nie jest należycie respektowany i honorowany jako lider duchowy z wieloletnim stażem. Nie otrzymał także żadnej zaszczytnej funkcji ani stanowiska w Puttaparthi, gdzie ciągle był po prostu jednym z odwiedzających Ashram Sathya Sai gości.

Ataki na organizację i samego Sathya Sai nie spowodowały większego zamętu w szwedzkiej organizacji Sathya Sai, jak się podaje w Polskich mediach. Na 500 zarejestrowanych w 1999 w Organizacji Sathya Sai w Szwecji osób, wystąpiło z niej zaledwie 25 osób, w tym rozpadła się grupka prowadzona osobiście przez Conny Larssona w jego miejscowości. Szwedzi znają narkomańską kryminalną przeszłość, aktorskie zwyczaje do skandalizowania i problemy z seksualnymi nadużyciami oraz prawem u swego lokalnego aktora z lokalnej prasy i niewiele się przejmują jego konfabulacjami.

Conny Larsson często podaje, że w latach 1979-1983 lub w latach 1979-1986 był intensywnie molestowany seksualnie przez Sathya Sai Babę. Jednakże nie jest to możliwe z prostego powodu, przebywał w tym czasie w więzieniu, jest przymusowo poddawany terapii dla osób uzaleznionych od narkotyków, także udziela się aktywnie jako terapeuta dla współwięźniów, co jest warunkiem wcześniejszego zawieszenia wykonywania wyroku. Ponieważ do Szwecji powrócił na rozkaz Sathya Sai Baby w 1978 roku, jego oskarżenia pod adresem mają charakter osobistej zemsty na Sathya Sai za to, że przez Sathya Sai wylądował w więzieniu celem tak zwanego „spłacenia swojej złej karmy„, a wiadomo, że uzależnieni narkomanii, z zarzutami o przestępstwa seksualne jak w wypadku Conny Larssona nie mają łatwo w zakładach karnych i ośrodkach leczenia dla narkomanów, nawet w cywilizowanej Szwecji.

Pikantnym jest fakt, że swoje rewelacje Conny Larson ogłasza w 1999 roku, kiedy to jego wyrok karny zostaje zgodnie z prawem wymazany z kartoteki kryminalnej Szwecji, a szwedzkie prawo zabrania pisania o tym, jako o wyroku zatartym czyli niebyłym. W sumie skazany na 15 lat pozbawienia wolności za udział w handlu narkotykami oraz przestępstwa seksualne, także z dziećmi, Conny Larson przebywa w więzieniu, potem w specjalnym ośrodku terapeutycznym, w warunkach silnie ograniczonej wolności i penitencjarnego nadzoru przez 12 lat, od 1979 do 1991 roku. Jest to okres ciężkiej pracy i terapii, a także złych więziennych wspomnień do których pacjent nie chce wracać, ale mści się na Sathya Sai Babie i organizacji Sai, ponieważ to Sathya Sai Baba jest powodem zmiany jego planów życiowych i powrotu do Szwecji, gdzie czekała przykra niespodzianka w postaci odpowiedzialności karnej.

Conny Larsson wykonuje od 1999 roku transy mediumiczne przekazując wieści rzekomo od osób zmarłych i zdechłych zwierząt swoich klientów, dokonuje transowych zabiegów o charakterze uzdrowicielskim, w ramach mediumistycznego uzdrawiania, czyta dolegliwości z aury i naucza wymyślonego przez siebie samego na bazie podstaw z zakresu TM Maharishi’ego, dziewięciostopniowego systemu medytacji z czakramami i „mantrami wedyjskimi”, jak twierdzi. W ramach oferowanych terapii zajmuje się leczeniem poprzez dotykanie i masowanie dłońmi miejsc intymnych, co wskazuje, że to jednak on sam może być podejrzewany o niewłaściwe praktyki seksualne na klientach.

Kłamliwie podszywa się pod rzekomy związek z linią przekazu indyjskiego Guru Shankaracharya Swami Brahmananda Saraswati (guru Maharishi Mahesh Yogi), w latach 1998-2005 pozując często do zdjęć razem z portretem tego Mistrza, co miało wywołać u jego klientów iluzję jego związku z mistrzem Brahmanandą. Tego rodzaju sprytne aktorskie oszustwo pozwoliło mu przyciągnąć około 400 osób na jego kursy z inicjacjami, głównie z Polski i trochę ze Szwecji oraz Niemiec. Pozowanie z portretem Brahmananda Saraswati już w 1998 pokazuje, że jego akcja wystąpienia z organizacji Sathya Sai i autopromocja była starannie zaplanowana i przemyślana, obliczona na żerowanie w środowiskach osób zainteresowanych medytacją i uzdrawianiem w celach zarobkowych. I nic dziwnego, bo posługi duchowe w organizacji Sathya Sai są przecież całkowicie bezpłatne, nie da się na nich zarobić na okazałą willę na Cyprze i codzienne utrzymanie.

Mieszkający w Goleniowie koło Szczecina bliźniacy, bracia Tomasz i Sebastian Zimniccy otrzymali w 1999 roku od Conny Larssona ofertę oczerniania Sathya Sai Baba za dużą kwotę pieniędzy. Tomasz Zimnicki był uczniem medytacji na zajęciach Conny Larssona i jego przyjacielem. W 1999 roku porzucili organizację Sathya Sai szerząc za namową Conny Larssona oszczerstwa i pomówienia przekazywane przez tego biseksualistę i psychodelicznego narkomana. Bracia Zimniccy w 2003 roku powrócili do organizacji Sathya Sai, odwiedzili Ashram Sathya Sai w Indii i uzyskali przebaczenie swej szkaradnej działalności od Sai Baby. Wyznali jednocześnie, że szkalowali Sathya Sai Babę za pieniądze otrzymane od Conny Larssona. Dokładnie, za pieniądze milionera Conny Larssona bracia Zimniccy rozpowszechniali kłamliwe informacje jakoby byli molestowani seksualnie przez Sathya Sai Babę. Conny Larsson spreparował serię fałszywych emaili z błędnymi adresami IP w celu zdyskredytowania braci Zimnickich na swoich stronach internetowych.

Conny Larsson autor wydawanych w Polsce książek, to nie tylko szwedzki homoseksualista (biseksualista) który wiele lat temu wyruszył do Indii w jedynym celu – demaskowania guru – oszustów z perspektywy swej chrześcijańskiej wiary. Towarzyszył swemu szwedzkiemu koledze psychiatrze J. E. Sigdellowi, który awanturuje się o to do dziś dnia, a jego listy są tłumaczone również na język polski. Psychiatra Sigdell ujawnił jaki był prawdziwy cel wizyt Conny Larsona w Indii, u Maharishi Mahesh Yogi, Sathya Sai Baby i innych guru. Conny Larson chciał w Indii walczyć z tak zwaną homofobią w naukach duchowych tamtejszych guru, a do Maharishi dotarł wskutek nagłośnienia jego TM przez Beatelsów. Wedle doktora J.E. Sigdella, Connie w rzeczywistości uczestniczył w organizowaniu pedofilskiej turystyki do Indii oraz organizacji sieci pedofilskich domów publicznych oraz handlu narkotykami, co było jednym z jego wielce dochodowych interesów na których dorobił się statusu multimilionera.

Typowym przykładem prawdziwego molestowania seksualnego jest Tom, jeden z rzekomo molestowanych wspominanych przez Conny Larssona. Tom jako nastolatek był seksualnym partnerem Conniego Larssona w zamian za tak zwany sponsoring. Chłopak za dużą sumę pieniędzy od Conniego – jak Tom wyznał szwedzkim dziennikarzom i policji – zgodził się poświadczyć, że w czasie swego pobytu w Indii razem z Larssonem był masturbowany przez Sathya Sai Babę. W rzeczywistości był w Ashramie na wycieczce sponsorowanej przez Conny Larsona, który był jego jedynym homoseksualnym partnerem w czasie pobytu w Indii. I tyle są warte wzruszające, pełne teatralnych śmiechów, płaczów i innych aktorskich dramatyzmów wyznania Connie Larsona, który w Polsce chyba tylko jeszcze uchodzi za wielki autorytet duchowy i medytacyjny.

Narayan Dev (2003), policjant kryminalny z Indii: „Pedofile szkalują Sathya Sai Baba, bo ten Mistrz wypowiedział wojnę zboczeńcom w całej Azji, a w południowej Indii ludzie od Sai Baba pomogli zlikwidować około 3 tysięcy burdeli pedofilskich. Sporo tam tej dewiacji, ale tacy co tam jeździli tanio dzieci używać akurat są niezadowoleni. Dlatego musimy jasno zrozumieć motywy tych pedofilskich bandytów.”

Szwedzki Pedofil Conny Larsson

BIOGRAFIA CONNY LARSSONA

 • 1949– rodzi się Connie w Linköping w Szwecji.
 • 1965-1968 Młody Conny Larsson kształci się jako aktor w the Governmental Actingschool (Statens Scenskola) w Malmo-Sweden.
 • 1968-1975 Pracuje okresowo jako aktor komediowy i statysta w Malmo Stadstheater.
 • 1969- Kształci się w medytacji w czasie pobytu w Rishikesh-Himalya-India u Mistrza Maharishi Mahesh Yogi.
 • 1970- Kształci się na kursie dla nauczycieli SCI (Science of Creative Intelligence in Livigno-Italy – Włochy).
 • 1973- Przez sześć tygodni pełni funkcję sekretarza u Maharishi Mahesh Yogi założyciela szkoły Medytacji Transcendentalnej. Usunięty z tej funkcji z powodu skłonności do ćpania narkotyków oraz niemoralnych zachowań seksualnych, skutkiem których trafia w końcu do więzienia.
 • 1976-1978 przebywa jako szwedzki emigrant na Sri Lance (Cejlon), zajmując się budowaniem letnich nadmorskich willi dla bogatych biznesmenów z całego świata, oddaje się studiowaniu nauk buddyzmu therawady; podejrzany przez policję o pranie brudnych pieniędzy, handel narkotykami i organizowanie nielegalnego seksu dla ludzi bogatych, ścigany za korupcję.
 • 1978- 15 marca Conny Larsson po raz pierwszy przybywa z wizytą do Aszramu Sathya Sai w Puttaparthi, ze Sri Lanki poprzez Madras. Jego opiewany pierwszy pobyt w Puttaparthi trwa aż… cztery dni!
 • 1980- Rzekomo zakłada w Szwecji Karnan Home – Institute jako dyrektor i szef terapii dla osób uzależnionych od narkotyków i skłonności do czynów kryminalnych. Dom dla narkomanów rzekomo „zakłada” w ramach warunkowego zwolnienia z więzienia połączonego z ograniczeniem wolności w czasie tzw. „warunku” na wiele lat. Warunkowe zwolnienie czy raczej ograniczenie wykonywania kary uzyskuje z powodu eksperymentalnej reformy szwedzkiego więziennictwa. W rzeczywistości przebywa w państwowym ośrodku terapii dla narkomanów i przestępców seksualnych finansowanym przez państwo w ramach reformy więziennictwa, a także rzeczywiście angażuje się w procesy terapeutyczne i resocjalizacyjne.
 • 1991- Larsson zaczął odbierać wewnętrzne wrażenia, że jest wysłannikiem Sathya Sai Baby na Szwecję i Europę, rozpoczął w powodu swego „wewnętrznego” głosu nauczanie medytacji i bhajanów wedle własnego pomysłu. Niestety w 1998 roku Sathya Sai Baba nie zaakceptował jego pracy zalecając poważną korektę własnej działalności do standardów rzeczywiście wymaganych przez organizację Sai. Jak wielu channelingowo zwiedzonych przez demony i złe duchy, Larsson myślał, że słyszy wewnątrz głos Sathya Sai, jednak jego pomyły nie miały nic wspólnego ani z nauczaniem Sathya Sai ani z Bogiem, a prowadzone zajęcia były niewłaściwe.
 • 1998- Zakłada na bazie grup ludzi oderwanych od ruchu Sathya Sai Baby podstępnie z pomocą zmyślonych oszczerstw i pomówień w Szwecji, Polsce i Niemczech – szkołę fikcyjnej „wedyjskiej” medytacji z mantrą (the Vedic Mantra Meditation school).
 • 1998- 2001 Conny Larsson przechodzi głęboki i traumatyczny kryzys duchowy, skarży się, że jest głęboko wierzącym chrześcijaninem, a Bóg nie odpowiada ani nawet nie reaguje na jego modlitwy. Wyznanie Larssona, że jest „głęboko wierzącym chrześcijaninem” stawia pod wielkim znakiem zapytania jego twierdzenia jakoby był uczniem Maharishi Mahesh Yogi czy wielbicielem Sathya Sai Baby.
 • 1998 – 2006 Prowadzi liczne kursy wymyślonej przez samego siebie tak zwanej „wedyjskiej medytacji z mantrą” oraz kursy nauczycielskie tegoż systemu. Kursy Larssona wzorowane są na programach TM dla początkujących.
 • 2005- Publikuje książkę ‚Bakom Clownens Maska'(Behind the Mask of the Clown, Za maską klowna). Sam siebie określa jawnie i ironicznie jako klowna, na co dają się nabrać liczne osoby z Polski, Szwecji i Niemiec.
 • 2006- Osiedla się na Cyprze prowadząc jako przywódca nowego kultu spirytystycznego własnego pomysłu tak zwane „Advanced Courses” oraz międzynarodowe „Master Class” – „Klasy Mistrzów”.
 • 2006/2007- Conny Larsson ogłasza się jako kontakt channelingowy, trancechannel Sri Vyasa – pierwszego wedyjskiego Ryszi, który naucza wedyjskiej medytacji i siedmiu poziomów świadomości. Dla hinduskich guru reprezentujących wedyjską tradycję, Conny Larsson z takimi deklaracjami, nie mając autoryzacji, czyli rzeczywistych praw do nauczania wedyjskiej medytacji jest po prostu chory psychicznie lub/i demonicznie opętany.

Larsonici w Polsce mają swoją główną kwaterę w Poznaniu:

CENTRUM JOGI HARMONIA

Ul. Towarowa 45 Poznań, tel. 61/ 66 58 159, 61 853 71 12, joga@jogaharmonia.pl

Anna Rykowska – Grzywna, Tel. kom. 600 220 961

Komentarzy 17

 1. Ale zjebaniec ten Larson! Tfu, rzygać się chce jak się czyta o tym homosiu biseksie!

 2. Następny „Mesjasz” psia mać niedorobiony i do tego jeszcze PEDAŁ! Wstyd dla wszystkich joginów i medytujących żeby nam taki syf w Poznaniu robili. Współczuję tym dzieciom co ich Larsson molestuje na kursach w Poznaniu.

 3. Te wymysły o Sathya Sai Babie nie mają potwierdzenia i są zemstą.
  Sathya Sai Baba nie miał żadnych wyroków za pedofilię.
  Ktoś próbuje go oczernić.

 4. Ciekawe czy temu Conniemu dzieciaczki dowożą tam w Poznaniu do dymania w odbyt na te tak zwaną jogę harmonię? Nie wie ktoś kiedy Larsson będzie w Poslce? Może tak zboczka pedofilskiego wykastrować. Polska nie ma szczęścia do duchowych liderów. Jak nie biseksualny pedofil Conny Larsson to jakiś pederasta z Mauritiusa, Vishwananda z kolczykami w uchu. I afery z księżmi pedofilami. Jednego z Bydgoszczy sąd wypuścił księdza pedofila na wolność, żeby mógł dzieciaki dymać, a za 10-cio latka ksiądz miał areszt i dostał depresji, pedofilek duchowny jeden. Ta plaga pedofilów i pedałów niszczących duchowość i religię to chyba jakaś kara Boża na Polskę za rządy Solidarności i klerokracji…

 5. Nie wiedziałam, że aż tak zboczeni potrafią być nawiedzeni. Chyba mnie gwiazdy poskręcają z wrażenia. Connie to niezła dewiacja. Szkoda, że nie ma dokładnej daty urodzenia. Warto by popatrzeć na jego kosmogram urodzeniowy…

  Astromaria

 6. Czy można prosić o kontakt do admina tego blogu? Byłbym bardzo wdzięczny

 7. A co to za ciota? Ale ryży łeb! Takiego to w pierdelku dymali w dupsko aż klaskało! Przecież jak się patrzy na jego ryło, to od razu widać, że to dziurka do ruchanka wystawiona aż miło. Buahaha… i takie to „cudo” uczy medytacji. Buahaha… oj bo padne zaraz ze śmiechu!!!

 8. Jak patrzę na ten ryj Larsona, to rzygać mi się chce od razu! Co to za bydle jest? Zupełnie nie łapię tego, że ludzie się dają tak nabierać takim typkom! Przecież to od razu widać, że koleś jest pedałem a jak jest pedałem, to pewnie był w dupke ruchany przez jakiegoś pedofila w dzieciństwie i na starość pedał gotowy.
  Ten jego farbowany łeb jest taki obrzydliwy i ten odpychający uśmiech od którego mi się rzygać chce błe 😦 A ta babka siedząca z nim blisko i rozanielona to chyba też taka jak on zboczona. 😦

 9. A JA WIDZIAŁEM ZAŚWIADCZENIE O KARALNOŚCI LARSSONA

 10. dominikanie są najbardziej bardziej niewiarygodni wiarygodni… bo wymordowali miliony ludzi palac ich na stosach

 11. Polska to raj dla pedofili. Nie dziwi sukces Larsona w Polsce. Tutaj jest nietykalny. Legalnie sprzedaje swe pedofilskie arcydzieła. Dyma dzieci. I pewnie włos mu z głowy nie spadnie. W Polsce represje spadają tylko na tych, co zawiadamiają prokuraturę o pedofilskiej mafii. Jak w Pruszkowie. Kobieta co odkryła wytwórnie pornografii dziecięcej od 10 lat ma problemy. Mafia pedofili śpi spokojnie, produkuje i handluje! Pedofil Conny Conie Larson ze Szwecji śpi spokojnie i jest bogaty.

 12. Cytat: „Sześć chłopców miało zeznawać przeciwko Conny Larsonowi ale na kilka dni przed przesłuchaniem w sądzie zostali zamordowani przez nieznanych sprawców. Conny Larson był jednym z głównych podejrzanych o dokonanie tego wielokrotnego morderstwa lub jego zlecenie”…

  >>>To jest najlepszy dowód, że pedofile mają się dobrze, nawet jak mordują lub zlecają morderstwa swoich ofiar…

 13. Conny Larson är en pedofil! Han är mycket farlig! Sathya Sai Baba kastade ut honom i Indien! Conny Larson av indisk barnmisshandlare! Stoppa pedofiler!

 14. Podaj źródła swoich rewelacji, El Mo

 15. cos podobnego jak szybko mozna czlowieka zniszczyc moralnie. Trzeba tępić takie pedofislkie gnojki za niszczenie awatara Sathya Sai Baby, który walczył z pedofilią!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: