Gryf144 – SEKTA CZY MAFIA MESJASZA?


Z serwisem Eioba.pl zetknęłem się około jednego roku temu zachęcony przez znajomych. Od początku przyciągnął moją uwagę artykułami naukowymi, poglądowymi i społecznościowymi, mnogością ciekawych autorów oraz interesujących dyskusji. Z zainteresowaniem śledziłem rozwój i trajektorię programową portalu, na początku tylko przeglądając jego zawartość, z czasem zakładając własne konto i udzielając się zarówno jako autor jak i komentator. Działo się całkiem pięknie… Do czasu…

Gryf144 Mesjasz Pan Oriona 2012

Gryf144 Mesjasz Lucyfera Pan Oriona 2012

Koniec tej idylli miał swój początek wraz z pojawieniem się i wyostrzeniem wulgarnych, mających na celu szarganie opinii innych użytkowników Eioba.pl jak i osób trzecich, komentarzy i artykułów ze strony zagadkowej grupy “gryf144”. “Gryf144”, jak się później okazało, o czym napisał jeden z użytkowników Eioba.pl w swoim artykule popartym faktami, jest zamkniętą, hermetyczną grupą zebraną przy “mesjaszu” Andrzeju Struskim, ekonomicznym wizjonerze “channeling’owcu” wieszczącym tragizm roku 2012, nazywającym siebie “należącym do Rady Głównej Ziemi” i czyszczącym czakry za ostry szmal. O tym wszystkim możemy między innymi przeczytać pod tym linkiem:

http://www.niewyjasnione.pl/Kasjopeja_i_ich_przesłanie-t681-s3.html

Użytkownicy związani z tajemniczą grupą “gryf144”: kajsza, jessica, old_spirit_back, sabrina, hells_bells2, probus, darkwater, gryf144,  jak i ich wirtualne klony, podnieceni zapoczątkowanym przez siebie konfliktem co jakiś czas serwowali społeczności Eioba.pl artykuły i przede wszystkim komentarze, w których dawali upust swoim przypływom nienawiści i bezgranicznemu szyderstwu. Artykuły miały prowokować wulgarne dyskusje na forum, miały usprawiedliwiać bezpośrednie ataki grupy “gryf144” na innych, często zasłużonych i uznanych użytkowników serwisu. Oskarżenia, bezpodstawne zarzuty i prowokacyjne określenia co rusz padały spod palców “gryfitów”.

Chcąc nie chcąc, reprezentując normalny poziom ludzkiej przyzwoitości, przyłączyłem się do użytkowników i osób trzecich krzywdzonych przez tę bandę sieciowych chamów. “Gryfia” banda znana jest z innych forów ze swojego chamstwa, prowokacji, szerzenia nienawistnych treści i szkalowania opinii innych. Kiedy sprawa Andrzeja Struskiego wyszła na Eioba.pl na jaw, ataki “gryfitów” przybrały na sile. Użytkownicy: andromeda, prema dharmin, counter, isis11, Kumar Iti, jak i inni, “stojący na drodze” szajki “gryf144” notorycznie, bezustannie byli poddawani oszczerstwom, oskarżeniom, często o czyny kryminalne, prowokacji, złośliwym, ordynarnym komentarzom ze strony “gryfitów”.

Mimo tego, że moje wypowiedzi, komentarze, odpowiedzi zawsze były w zgodzie z ogólnoprzyjętymi zasadami przyzwoitości i regulaminu serwisu Eioba.pl, kilka dni temu, w końcu lutego 2009, moje konto zostało przez Administrację serwisu zablokowane na stałe. Przez notoryczne ataki bandy “gryf144”, jak się okazuje, internetowych męt, ich działania i prowokacje, przekręcanie wypowiedzi moich i innych użytkowników portalu, manipulacje, zostałem przez administrację Eioba.pl grupowo usunięty, żeby było śmieszniej, wraz z samą bandą “gryfitów”, z serwisu za “umieszczanie szkodliwych dla serwisu treści”.

Zostałem tak potraktowany bez zapoznania się z faktyczną treścią moich wypowiedzi, wrzucony do jednego wora z tymi szkodnikami internetowymi, wyrzucanymi z każdego następnego forum za ferment jaki zasiewają. Pytam się, gdzie uczciwość, rzetelność i merytoryczność w postępowaniu Administracji serwisu Eioba.pl? Wygląda na to, że Eioba zbanowała mi konto bezpodstawnie, nie zadawszy sobie nawet trudu skonfrontowania swoich zarzutów z zawartością moich wypowiedzi. Za samo komentowanie w sposób racjonalny, zrównoważony i grzeczny, ich niegrzecznych, złośliwych docinek, komentarzy i artykułów szajki “gryfian” spotkało mnie cenzuralne “konto zostało na stałe zablokowane” ze strony administracji na zasadzie “dla świętego spokoju”.

Obecnie staram się o cofnięcie bana, ale nie sądzę, żeby leniwa administracja Eioba.pl choć przystąpiła do rzeczowego podejścia do mojej sprawy i choćby odpowiedzi na moją apelację. Cóż, prościej kliknięciem zbanować użytkownika i go centralnie olać, niż bawić się w rzetelność i sprawiedliwość kosztem swojego czasu pracy – tak widać uważa zespół Eioba.pl. Dobrze, że naukowe portale światowe, w tym europejskie, stoją ponad tym poziomem, szanują, a nie mają “w poważaniu”, swoich użytkowników i racjonalnie traktują swoją pracę. Widać, polska Eioba.pl ma jeszcze przed sobą długą drogą od jedynie zbierania laur do rzeczywistej pracy i medialnej rzetelności.

Z poważaniem Kumar Iti

P.S. Dziękuję blogerowi El-Mo za zgodę na opublikowanie mojej opinii na swoim blogu.

Komentarzy 26

 1. Skąd się tacy pomyleńcy biorą? Gryf144 to jakiś niemożebny szarlatan. Czarny mag albo zwyrodnienie internetu. Każda działalność ma swoich palantów. Ezoteryka szczególnie. Jak widać.

 2. Chciałbym się dowiedzieć jak to się stało że komentarz podpisany moim nazwiskiem znajduje się tutaj. Widzę że sobie pogrywacie – dobrze! to w takim razie będzie rozrywka.

  • Koleś nie ściemniaj, bo jak się podpisałeś nazwiskiem i piszesz komentarz, to on tu jest czyż nie?

  • Pogięło cię czy co? Jak nie chcesz by tu było twoje nazwisko, to nie pisz komentarzy. Po co ten dym jak sie sam wpisujesz nazwiskiem i pyskujesz?

 3. Kumar Iti, buahaha 🙂 Twoje wypowiedzi na Eiobie (http://eioba.pl) były „racjonalne, zrównoważone i grzeczne”, a nawet super racjonalne. Występy pomyleńca o ksywie Hells Bells2 oraz innych jak Kajsza Ateistka czy Old Spirit Back to było wielkie i niezrównoważone psychicznie chamstwo!!! Nikt się ich plugawym znieważaniem nie ubawił Iti, a wszyscy się zmeczyli. Niech pomyleni Gryfianie ze swą groźną sektą lecą sobie w Kosmos na Oriona 2012. Nikt ich w tym karaju nie potrzebuje ani ich chamskich oszczerstw z mózgu Jessica Tomaszewskiej i Gryf144 Struskiego. Portal http://eioba.pl za wyrzucenie artykułu o tym jak Sathya Sai Baba walczy w Indii z pedofilią powinien zostać zamknięty – dokładnie za popieranie pedofilii i pedofilów pokroju Hells Bells2.

  Kumaj Iti!

 4. „Z serwisem Eioba zatknąłem się rok temu zachęcony przez znajomych..” dodam za Ciebie – że zostałem zniechęcony przez paranoików z antyspołecznej sekty Gryf144 Struski i Jessica Lucyna Tomaszewska oraz Hells Bells2 pod przywództwem słynnego kryminalisty i psychopaty Gryf144 – Andrzeja Struskiego.

  Kumaj Iti

 5. Jeszcze jedno Kumaj Iti. Trochę niech się Gryfianie od Gryf144 i Jessica oraz Kajszy Ateistki nauczą polskiego bo taki prof. Bralczyk w depresje by wpadł jakby przeczytał, że się ZetknĄłeś, koleżko z nimi i nabrałeś złych nawyków od porąbanej niebezpiecznej i diabolicznej sekty Gryf144 czyli Zjoban.com. Słownik polskiego się kłania gryfistom.

 6. Skąd się tacy pomyleńcy biorą? Andrzej Struski czy Szczohan (już dokładnie nie pamiętam) to jakiś niemożebny szarlatan. Czarny mag albo zwyrodnienie internetu. Każda działalnośc ma swoich palantów. Ezoteryka szczególnie. Jak widac.

  Pozdrawiam z Maidenhead w Wielkiej Brytanii

 7. Chciałbym się dowiedziec jak to się stało że komentarz podpisany moim nazwiskiem znajduje się tutaj. Widzę że sobie pogrywaci – dobrze! To w takim razie będzie rozrywka.

 8. Skąd się tacy pomyleńcy biorą?Andrzej Struski czy tam Szczohan (dokładnie nie pamiętam) to jakiś niemożebny szarlatan. Czarny mag albo zwyrodnienie internetu. Każda działalność ma swoich palantów. Ezoteryka szczególnie. Jak widać.

 9. Jestem sobie głupi hells_bells aka cugol, tomek111, kasiam, himalayamlm czyli Krzysztof Reiman z portalu gejowo.pl Mieszkam sobie w U.K. i na gryf144 leję długim sikiem. Email do mnie to: rym74@op.pl

  Moje IP to 94.196.35.2 a siedzibę mam jak można sprawdzić chociażby na ripe.net w

  H3G Mobile Broadband Service, UK RIPE Admin
  Hutchison 3G UK Ltd
  Star House, 20 Grenfell Road
  Maidenhead, SL6 1EH, United Kingdom

  I sikam sobie długim sikiem na gryf144 mesjasza Struskiego oraz Mariusza Mijasa o ksywie old_spirit i old_spirit_back

  • Jestem sobie głupi hells_bells aka cugol, tomek111, kasiam, himalayamlm czyli Krzysztof Reiman z portalu gejowo.pl Mieszkam sobie w U.K. i na gryf144 leję długim sikiem. Email do mnie to: rym74@op.pl

   Moje IP to 94.196.35.2 a siedzibę mam jak można sprawdzić chociażby na ripe.net w

   H3G Mobile Broadband Service, UK RIPE Admin
   Hutchison 3G UK Ltd
   Star House, 20 Grenfell Road
   Maidenhead, SL6 1EH, United Kingdom

   I sikam sobie długim sikiem na gryf144 mesjasza Struskiego oraz Mariusza Mijasa o ksywie old_spirit i old_spirit_back

   • Krzysztof Reiman to chyba jakiś nie ten tego trochę, raz za albo przeciw, nie wiadomomo. Za dużo trawy przyćpał czy sam całą dostawą na Świebodzin albo Maiden coś tam zużył.

    A na serio, to mnie interesuje rodziną Reimana, to taki lokalny gang biznesowy robiący mnóstwo nieczystych interesów. Zakładają fikcyjne firmy, jakieś spółki, ludzi na czarno zatrudniają, nie płacą. I mają chody. Bo nikt ich nie rusza. Są nietykalni. Jak mafia.

  • Oby ci tego sika nie zabrakło. Siknij też na Szemhazaja buahahaha bo na nim gryf se jeździ. Ale jajca – nigdzie się jeszcze tak nie ubawiłem jak tutaj buahahaha!

 10. Wszyscy od gryfa to psychole. Chociaż wydają się tylko pozytywnie zakręceni. Dobrze, że eioba.pl się na nich poznała i wyćpiła to pomylone towarzycho w całości.

 11. Powiedzcie swojemu Panu Syjońskiemu „mesjaszowi”, żeby sobie przypomniał, że jest ojcem naszych dzieci i ma zaległe alimenty do płacenia. Może zapłaci sekta za swego „Mesjasza” alimenty jak go i tak ciągle sponsoruje. Prawdziwy Chrystus to by dbał, żeby jego dzieci nie przymierały głodem. Zamiast pisać te wszystkie brednie apokaliptyczne i mesjańskie, zamiast jeździć do sekty do Francji, niech zrobią sekciarze zrzutkę na zapłacenie mi zaległych alimentów na dzieci porzucone przez ichniego „mesjasza” dla jakiejś lafiryndy! Matka głodnych dzieci

  • Matka, dajże spokój, idź do komornika i niech ci ściąga z gryfa kaske dla dzieci. Pisanko tu to ci nie za wiele da, a tak, to i może jakąś kaskę dla dzieciaków zdobędziesz 🙂

 12. Gryfio144, zmieniłaś sobie fryzurkę? Z tymi uszkami odkrytymi ci lepiej :-))))

 13. Poszukuje Prawnika chce zrobic sprawe Sadowa Andrzejowi Struskiemu i Magdalenie Struskiej o wyludzenie 60 000 PLN

 14. Szukałem osób z eioban.com w necie i patrzę a tu strony konfliktu są razem na antylicho.pl Czyli wygląda to tak: gryf144 = eioban.com = antylicho.pl = Mirosław Mazur. A może się mylę? Mazur Mirosław dawno temu szalał na eioba.pl i wyleciał z hukiem a z nim razem z 5-6 osób. POtem znowu szalał Gryf144 vs. Himavanti. A na antylicho.pl są i jedni i drudzy jak widać po listach userów i tym kto pod kim dołki kopie. Czyżby to wspólna inicjatywa niezadowolonych od dawna przeciwko eioba.pl? Czyli eioban.com = antylicho.pl? A może się mylę? Wie ktoś coś więcej? Bo ja się tylko domyślam po zbieżnościach. Główni liderzy zadym publikują się na obu portalach jak łatwo zauważyć, że eioban.com = antylicho.pl Od razu można się domyślać who is who ale może ktoś wie coś więcej?

 15. Mylisz się Krzysztofie. Stwierdzam autorytarnie.

 16. „Foczka mówi – AŁA!”

  Srała Foczka, srała
  Dużą sraczkę miała
  Innych obsrywała
  Kpiła wyśmiewała
  Kłamstwa rozsiewała
  Gówno rozrzucała
  Więc ma to co chciała
  Swe gówno zebrała

 17. Zajegryfiście! Zajegryfiańsko! Lubię czytać o imć Gryf144 i jego popapranej ekipie! Nie ma lepszej zabawy niż czytać Gryfitów, cha, cha, cha! To jest skecz, to jest ubaw! Na Oriona jadą szemchazaje!

 18. Struska aka Tomaszewska czyli Magda, działa teraz na Facebooku jako satanistyczna czy raczej lucyferiańska aktywistka Lightworkersów. W zasadzie powinno być Darkworkersów, bo to ciemne typy światowego lucyferyzmu. Działa pod swoją ulubioną ksywką Jessica Soletuna. A jakże. Zboczenia wszelkie promuje! Poznać diabła po robocie! Jessica to taka kolejna panienka znanego warszawskiego oszołoma z Warszawy, Andrzeja Gryf144 Struski’ego.

 19. Lucyferyzm kwitnie na Facebook’u jako „lightworkerspoland”. To jest sekta piorąca mózgi naiwnych, którzy oczekują światła, a dostają czarny obłęd.

 20. Gryf 144 – klon Antrovis’u i Edwarda Mielnika. Działali we Wrocławiu, Warszawie, Krakowie i Toruniu. Andrzej Struski aka Gryf 144 widać objąl oddział Warszawa. Lucyfer jest ich bóstwem, a Edward Mielnik głównym bóstwem. Banda satanistycznych pomyleńców. Niestety wielu psychotroników dało się tej sekcie omotać. Dlatego trzeba uważać czy jakiś klub psychotroniczny nie jest przypadkiem we władaniu liderów Antrovis’u. Poznać po wygadywaniu tych samych bzdur.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: