Gryf144 Mesjasz Pan Zastępów Lucyfera


This entry touch satanism and dangerous, evil cults and sects in Poland!

Psychomanipulacja w sekcie Gryf144

Metody psychomanipulacji wykorzystywane w apokaliptycznej sekcie Andrzeja S. – gryf144

Jeszcze niedawno nikt nie słyszał o małej sekcie apokaliptycznej „Gryf144”. Dzisiaj są wszędzie w internecie – okupują przede wszystkim fora poświęcone okultystyce, ezoteryce, końcom świata, fora Świadków Jehowy czy serwis Eioba.pl (ostatnio zbanowani za nadużycia i znieważanie innych użytkowników serwisu). Pojawiają się wszędzie, gdzie znajdzie się podatny grunt do manipulacji i werbowania do ich apokaliptycznej sekty, a w istocie prania mózgu i wyciągania pieniędzy. Mimo, iż do sekty Gryf144 należy raptem kilka/naście osób przekonanych o wyjątkowości swego „mistrza-mesjasza”, ze względu na stosowane sztuczki i metody psychomanipulacyjne i hipnotyczne ruch dynamicznie rozwija się stanowiąc poważne zagrożenie nawet dla całkiem inteligentnych i często racjonalnych osób.

Niebezpieczna Bestia

Niebezpieczna Bestia Gryf144 z Oriona

Kim jest Andrzej S. – Gryf144?

Kim jest osoba ukrywająca się pod pseudonimem Gryf144 w internecie? Gryf144 nie jest, wbrew obiegowemu mniemaniu, Romualdem S. (pseudonim Jezus Chrystus). Mimo podobnych założeń (zaburzeń) mesjanistycznych osoba Gryf144 aka Pan Zastępów ma odmienne metody działania, a także stosowane metody psychomanipulacyjne, nie tak oczywiste, a zarazem głębsze i oddziałujące na znacznie większą skalę potencjalnych ofiar.

O Andrzeju S. z Podkowy Leśnej pod Warszawą można dowiedzieć się na podstawie Notki Biograficznej stworzonej przez jednego z najbliższych i najbardziej oddanych „uczniów” „mesjasza”, występujących pod ksywką old spirit (kliknij tu by zobaczyć źródło:
http://www.niewyjasnione.pl/Kasjopeja_i_ich_przes%C5%82anie-t681-s3.html):

„Andrzej S. pseudonim gryf144, (Pan Zastępów, Mesjasz), to człowiek, który dzięki przekazom i podróżom energetycznym w świecie energii, może stać się dla nas – nie mających dostępu do pracy w energiach o bardzo wysokiej częstotliwości – szansą na przywrócenie równowagi w tym ziemskim systemie, a także w całym wszechświecie.”

„Andrzej S. zapraszany jest przez ludzi zainteresowanych tematami rozwoju duchowego na terenie całego kraju. Odpowiada na tysiące pytań – taka jest forma jego spotkań z ludźmi. Nie prowadzi wykładów w tradycyjnym stylu – na początku pokrótce przedstawia czym się zajmuje i prosi o zadawanie pytań. Nie zdarzyło mu się jeszcze nie odpowiedzieć na jakieś pytanie. Jeżeli było jakieś wyjątkowo trudne to odpowiadał po chwili namysłu lub na drugi dzień. Były takie dwie lub trzy sytuacje.”

Mesjasz jest więc wyjątkowy, zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Być może powinni na jego wiedzy skorzystać fizycy badający tajemnice wszechświata, lub mikrobiolodzy szukający lekarstw na nieuleczalne choroby. Cytując dalej Mariusza Mijasa.:

Pieniądze sekty gryfian

„[Andrzej S.] Prowadzi również kursy odbudowywania podstawowego systemu energetycznego człowieka, jak również oczyszczania wszystkich organów wewnętrznych i ciała człowieka za pomocą białej energii, oczyszczania całego systemu energetycznego i wytwarzaniu kryształów energetycznych w czakramach służących do wypełniania pól czakramów kolorowymi energiami. Kolejne etapy to stworzenie silnego pola zwanego kundalini i dostęp do energii z wyższych poziomów.”

Tak więc „mesjasz” prowadzi zajęcia okultystyczne, naukę czarnej magii i wschodnie kursy prania mózgu dla naiwnych. Ile kosztują takie warsztaty? Można się o tym łatwo przekonać z zeznań jednego z uczestników takiego prania mózgu o pseudonimie Howard (kliknij tu by zobaczyć źródło: http://www.bodynet.org.pl/viewtopic.php?t=1060&view=previous):

„Acha i jak się nie mylę jego spotkania są darmowe lecz trzeba uzbierać jakąś liczbę osób i pokryć koszta jego przyjazdu. Acha i jego metoda uaktywniania czakr które w drodze do przemian będą odgrywały ogromną i jedyną rolę kosztuje chyba 300 zł lub 150 zł zależy gdzie i czy on czy jego uczniowie którzy z nim się dzielą. A czakr w jego mniemaniu potrzebnych aby przygotować człowieka do oczyszczenia się jest siedem czysty rachuneczek. Ale facet jest ciekawy i trudny i jak na skromny wymysł bardzo skomplikowany a ponoć skończył zawodówkę i był do niedawna przedsiębiorcą a gadka z nim jest na wysokim poziomie.”

Wynika z tego, że „oczyszczanie czakr” u mesjasza – przedsiębiorcy Andrzeja S. to koszt jedynie 2100 PLN + opłata za wygodny dojazd. Przy obowiązkowej „grupce” ofiar, którą organizator musi zwerbować powstaje niebagatelna kwota, z której niewątpliwie Gryf144 oraz jego najbliżsi i wtajemniczeni uczniowie (partnerzy biznesowi od psychomanipulacji) może dostatnio i przyjemnie czekać na przepowiadany przez siebie koniec świata w 2012 roku. A wiadomo, iż nie jest to jedyne źródło jego finansowania, wyżerowane na naiwnych.

Andrzej S. uważa siebie za wynalazcę i nęka Urzędy Patentowe swoimi okultystycznymi wynalazkami mającymi rzekomo zastosowanie w architekturze. Kilka patentów do niczego w praktyce nie przydatnych zdołał dzięki nękaniu urzędników opatentować. W praktyce są to patenty na figury geometryczne, co jest swoistym kuriozum.

Sekta Apokaliptyczna Orion2012

Pan Krzysztof Dziubała, publicysta serwisu racjonalista.pl w swojej publikacji (kliknij tu by zobaczyć źródło: http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,405) tak określa ruchy apokaliptyczne:

„Bycie wielkim guru apokaliptycznego kultu daje więcej niż tylko prostą korzyść finansową — samo-stylowani Zbawiciele są potrzebni niezliczonej rzeszy młodego i chętnego mięsa, nowych legionów przyjaciół i podziwiaczy, gwarantują bycie całkowitą gwiazdą i łatwą nieśmiertelność (przynajmniej w teorii). Jeżeli zastosujesz się do poniższych rad, to wkrótce będziesz miał więcej pieniędzy na swoim koncie emerytalnym, niż przeciętny nowy użytkownik wydaje na Sieć — a umiejętności, które musisz nabyć są znacznie bardziej proste niż te związane z elektroniką.”

„Ludzie dołączają do kultów apokaliptycznych ponieważ są słabi, bez silnego charakteru, są głodnymi leków i rozpaczliwie szukającymi sensu życia, autorytetu, dyscypliny, czystości, wspólnoty, siły, mądrości, zemsty i zbawienia.”

„Na przykład, nie liczy się czy proponujesz Apokalipsę poprzez: nieprzyjacielski atak rakietowy, błędy komputerowe, konspirację żydowską, demony, które przybyły z Piekła, katastrofę środowiska, Feniksa gubiącego swoje pióra, międzygwiezdną wojnę czy też triumfalny powrót Jezusa. Ważne jest wyłącznie to, że dana osoba po dołączeniu do Twej sekty, uniknie fatalnego losu czekającego 99 procent ludzkości i będzie bardzo ważna w budowie post-apokaliptycznego społeczeństwa Utopii.”

Przedsiębiorca Andrzej S. – Gryf144 wieszczy koniec świata. Rzutkie tytuły jego publikacji można poczytać między innymi tutaj: Bóg wybrał 2012 rok (artykuły są usunięte z portalu eioba.pl z powodu nadużyć jakich dokonali wyznawcy pana Andrzeja S.)
(http://www.eioba.pl/a90455/bog_wybral_2012_rok),
Co się zmieni w 2012r? (http://www.eioba.pl/a86031/co_sie_zmieni_w_2012r), Nostradamus zapowiada w 2012r pędzące ze Słońca długie iskry.
(http://www.eioba.pl/a94644nostradamus_zapowiada_w_2012r_pedzace_ze_slonca_dlugie_iskry), by wymienić tylko kilka z jego proroctw. Świat czeka katastrofa w której za swoje niegodne grzechy ludzkość poniesie karę i tylko „mesjasz” w osobie Andrzeja S. może świat ocalić. Mesjasz jest bowiem niezniszczalny i nieśmiertelny, co można dowiedzieć się w przytoczonym, przez jedną z jego ofiar – Asafa –  tekście z forum mesjasza (kliknij tu by zobaczyć źródło:
http://www.insomnia.pl/Superistota-t587014-s2.html):

<old_spirit>GRYF> Czy istnieje więc taka możliwość, że mógłbyś, np. – być zabity i jako procedura rezerwowa, ktoś mógłby za Ciebie dalej to pociągnąć?
<GRYF144>old Czyżby tobie się już odechciało?
<old_spirit>Gryf no co TY, po ostatnim zadanym pytaniu – czy można tak przypuszczać? Gdyby coś takiego się stało – stanął bym chyba na głowie, by się udało
<GRYF144>old Nie istnieją takie możliwości, nie ma zastępcy Syna Boga i Dowódcy Armii.

Gryf144 określa się więc mianem Syna Boga i przygotowuje do walki „Armię”

Mesjanizm

Gryf144 jest „Dowódcą Armii”, „Synem  Boga”, „Mesjaszem”, „Panem Zastępów”, Starszym Bratem Jezusa”. Ilość opisów, jakimi w manipulatywny sposób Andrzej S. buduje swój autorytet można by mnożyć w nieskończoność. Andrzej S. napisał nawet na swój temat artykuł dla „Niegodnych” zatytułowany: Mesjasz (http://www.eioba.pl/a94631/mesjasz)

Z rozmów o „Misji” „mistrza” dowiadujemy się że (kliknij tu by zobaczyć źródło:
http://www.insomnia.pl/Superistota-t587014-s2.html):

„<Asef>To ja zadam pytanie podstawowe takie jak w temacie Dlaczego ludzie nie rozumieją Misji?
<GRYF144>Asef dlatego, że ich wyobrażenie Boga wynika z informacji kultowych i religijnych.
<Asef>W jaki sposób człowiek może poznać misje?
<GRYF144>Asef człowiek, który uwolni swoją świadomość z ocen powodowanych ziemskimi potrzebami.
<Bellum>Czy człowiek godny to ten któremu nie musisz przedstawiać dowodów na to że jesteś Mesjaszem a nie będzie miał do Ciebie wątpliwości?
<GRYF144>Bellum To jest raczej efekt godności, godny to jest taki, który jest sobą, czuje się wielkim nie ocenia i nie pokazuje swojej wielkości. Człowiek czysty w swojej świadomości ma otwarty umysł ma zrozumienie „nieba i Boga”. To zrozumienie jest nieświadome.
<Asef>A po czym rozpozna ze jest to ta misja?
<GRYF144>Asef po nieświadomym zrozumieniu informacje, które przekazuje będą jasne i wewnętrznie dla takiego człowieka spójne, nie będzie czuł ani zagorzeń ani niepokoju.
<Bellum>Gryfie wiec dlaczego ja nie mam do ciebie wątpliwości a inni żądają wręcz dowodów, czy to znaczy że należę to dusz które wcieliły si.e by wykonać misje, i czy misją może być budowa nowego systemu społecznego?
<GRYF144>Bellum należysz do tych, którzy wewnętrznie czuja zrozumienie, jesteś osoba, która nie jest zmanipulowana przez religie i społeczność. Tak należysz, ale bardzo wielu również należy a nie rozumieją. Będzie zupełnie inny system społeczny.”

„Godni” rozpoznają więc „Mesjasza” natychmiast i bez cienia wątpliwości, a kto w osobie Andrzeja S. „Mesjasza” nie widzi, ten od Boga nie pochodzi i nie rozumie jego „Misji”. Do Gryfa144 w jego chorym mniemaniu pasują wszystkie przepowiednie. Tak wyjaśnia te kwestie swojemu „apostołowi”, Mariuszowi Mijasowi. (źródło jak wyżej):

<old_spirit>Gryf Czy weryfikacja Twojej tożsamości jako Mesjasza musi opierać się tylko na wierze, czy też istnieją jakieś namacalne ku temu dowody? (pytam w związku z przewijającymi się dyskusjami na rożnych forach odnośnie tej kwestii). Do tego pytania można dodać jeszcze kwestię skrywania przez Watykan dokumentów potwierdzających twoją tożsamość. Należy rozumieć to tak, że w tych dokumentach dokładnie potwierdzona jest twoja tożsamość, jesteś wymieniony z imienia i nazwiska oraz podana jest Twoja narodowość, adres itp.?
<GRYF144>old dowód jest jeden namacalny fizycznie pozostałe są merytoryczne. Jest zgodność faktów zawartych w przepowiedniach i stanu rzeczywistego. A wystarczy wola zrozumienia. Jeszcze żadna postać nie była tak udokumentowana a jednak nikt tego nie chce zrozumieć. Jeżeli ktoś przytacza tezę albo mówi, że można przyrównać te same przepowiednie do różnych postaci to niech to uczyni niech przyrówna i niech wykaże proces dowodowy, ale logiczny.

Gryf144 przekonuje więc zmanipulowanych członków swojej sekty, iż urodził się w czasie burzy, a więc w czasie zapowiadanym przez przepowiednie oraz iż pochodzi ze Wschodu (tj. wschodniej ściany Polski). Czy trzeba czegoś więcej, aby udowodnić, że jest „Panem Syjonu” i „Starszym Bratem Jezusa”?

Metody Psychomanipulacji

Powyższy przykład jest tylko jednym ze stosowanych psychomanipulacji w sekcie. Z dialogu Gryfa144 ze swoimi ofiarami możemy dowiedzieć się innych stosowanych przez niego metod zniewalania i manipulowania słabych umysłów trafiających do niego ofiar:

Werbownictwo

(źródło jak wyżej):

<old_spirit>Gryf czy ludzie, np. obecni tutaj – mogą w jakiś sposób przyczynić se do owego przebudzenia? Jeśli tak – w jakiś sposób?
<GRYF144>old Tak dzięki waszej determinacji może taki efekt zaistnieć.
<old_spirit>GRYF tak więc o jaką determinację chodzi? Jakie to, konkretnie, musiałyby być zadania? W celu przebudzenia się jak największej ilości starych Dusz
<GRYF144>old W tej chwili w przekazywaniu informacji.

Kara dla tych którzy odeszli od Misji (źródło jak wyżej):

<old_spirit>GRYF powrócę do głównego wątku. Ludzie nie rozumieją Misji z powodów – zakłóceń na matrycach i braku informacji o Misji. Co w takim razie się z nimi stanie jeśli nie wypełnią Misji właśnie z tych powodów? Czy Wrócą do Nieba i zostaną pomimo tych dwóch aspektów ukarani, czy też istnieje też straszna szansa, ze nie wrócą??
<GRYF144>old To że nie rozumieją nawet z przyczyn obiektywnych nie będzie specjalnym wytłumaczeniem.(…)
<old_spirit>Gryf ok, ale co z nimi, powrócą, czy nie?
<GRYF144>old może być pozbawiona taka dusza np. stanowiska w niebie .Nie wrócą
tylko w przypadku gdy wiedząc o Misji świadomie jej będą szkodzić – jest to cyrograf.
<old_spirit>GRYF a co w wypadku, gdy taki człowiek otrzymał informacje o Misji, jednak z przyczyn – nazwijmy to obiektywnych – nie pracuje nad wypełnieniem zadania, ale Misji nie szkodzi – to nie jest cyrograf?
<GRYF144>Old- Nie jak nie szkodzi to jest tylko kara.(…)
<Asef>tylko kara, czyli te pozbawienie duszy stanowiska w niebie tak?
<GRYF144>Asef Nie tylko, sa jeszcze inne aspekty o, których teraz nie będę mówił aczkolwiek są one nie przyjemne dla duszy.

Zmanipulowani uczniowie którzy poznali „Misję” nie mają możliwości odejścia z sekty, gdyż spotka ich „kara i cierpienie”. Potępieni są także potencjalni „uczniowie” czyli ofiary „mesjasza” Gryfa144, ci wszyscy, którzy mieli spełnić jego „Misję” a z przyczyn czy to obiektywnych czy subiektywnych jej nie wypełniają i nie dołączają do sekty Andrzeja S. są potępieni i czeka ich kara.

Eksluzywność – inni są „NIEGODNI”

(źródło jak wyżej):

<~apsik>apsik pyta dlaczego Jezus musiał cierpieć ból fizyczny i do czego miało to doprowadzić Jego brata skoro Jego brat nie chce się przedstawić wszystkim ludziom np. w tv, a Jezusa cierpienie widzieli wszyscy którym przedstawił się jako Syn Boga.

<GRYF144>Apsik a zdajesz sobie sprawę ilu ludzi oprócz Jezusa cierpiało i cierpi ból fizyczny? I czy uważasz, że moim obowiązkiem jest publiczne przedstawianie się przed NIEGODNYMI. A z drugiej strony czy na forum mało jeszcze siebie zaprezentowałem? A może chciałbyś poznać moje cierpienia również Syna Boga?

Uczniowie Andrzeja S.

Człon sekty Gryf144 stanowi krąg jego zaufanych uczniowie oraz żona – Królowa 12 Gwiazd jak określa siebie na forach zastępując swój pseudonim zamiennie określeniami:
1. K12G, jessica, Hatszepsut,  czyli Magdalena Lucyna Tomaszewska z Podkowy Leśnej
2.  Old Spirit, old_spirit, old_spirit_back – Mariusz Mijas
3.  Bellum, smok bellum – dr Jacek Kowalczyk z Wyszkowa
4. xara, nczarna, kajsza, kejsi1975 – Karolina Jaszańska
5. Asef, deszcz
6. malisa, melissa, gwiazda, Sabrina
7.  czoło27, hjk_v01

8. hell bellum, hells bells, (Krzysztof Reiman ze Świebodzina)

9. foczkaBibi

10. Kajfel – Jakób Jakub Sztajber

To oni w głównej mierze pod przybranymi, coraz to wymyślniejszymi pseudonimami niosą światu „Misję” 61-letniego już mesjasza-przedsiębiorcy znanego z nikomu nieprzydatnych patentów, pochodzącego ze ściany wschodniej, Andrzeja Struskiego, stanowiąc trzon jego oriońskiej „Armii Zbawienia”, przynoszącej ludziom „oczyszczenie”, we wstępnej formie wynoszące 2100 PLN. Całkiem niedrogo jak na cenę „Zbawienia”.

Wrogowie Gryf144

Do głównych wrogów sekty poza Kościołem Katolickim, którego fanatycznie nienawidzą i zwalczają wszystkie przejawy katolickiej religijności dołączyli w ostatnim czasie Sai Baba (Sai Baba Władca Demonów – artykuł usunięty z eioba.pl, gdyż był zbyt oszczerczy, http://www.eioba.pl/a94899/sai_baba_wladca_demonow) i wszelkie orientalne grupki jogi, a także ufoludki z Plejad (Plejadianie, dopuścili się na ziemi złodziejskiego procederu:
http://www.eioba.pl/a94462/plejadianie_dopuscili_sie_na_ziemi_zlodziejskiego_procederu).  Mesjasz razem ze swoją Rodziną okultystyczną zajmuje się m.in. wypędzaniem latających talerzy Plejadan z Tybetu i robi to z całą powagą nie mówiąc o zacięciu. Oba artykuły z uwagi na obsceniczne treści usunięte z serwisu eioba.pl przez administrację.   „Mesjasz” Andrzej S. z Podkowy Leśnej nie toleruje konkurencji i krytyki, a wszystkich, którzy się na nią odważą jego uczniowie i on sam wyzywają od fanatyków, oszołomów, sekciarzy, wypranych mózgów, zombi, niewolników religii, sług Lucyfera etc. jako argumentu mającego poniżyć oponenta. Gryf144 pisze (kliknij tu by zobaczyć źródło: -źródło usunięte z serwisu eioba.pl)

„Ze swojej strony mogę dodać, że struktury eteryczne, jakimi emanuje materia pisana na Eioba przez Andromedę, posiadają wyjątkowo niekorzystne dla człowieka, srebrne ostre świecące, spektrum materii świetlnej. Identyczne promieniowanie świetlne, emanuje Bóstwo Hinduizmu. Znam przypadki szkodliwego wpływu na samopoczucie, tej materii świetlnej, względem osób, które czytały komentarze Andromedy.”

Tak właśnie kończą się nieprzychylne komentarze względem Syna Bożego i Starszego Brata Jezusa – Pana Syjonu, Andrzeja Struskiego a konkurencja zostaje uciszona, wspomagana przez jego uczniów: xara-kajsza, bellum-hells bells, old spirit czy jessica (Magdalena T.).

Agata Markiewicz
(agatam144@gmail.com)

PS. Dziękuję El-Mo za wyrażenie zgody na opublikowanie mojego artykułu w serwisie wordpress.com

Komentarzy 68

 1. Orzesz…
  Czytam i oczom nie wierze.

  Serdecznie pozdrawiam

  • Tak, trudno uwierzyć w to, co robi Andrzej Struski aka Gryf144 i jego ludzie tacy jak Mirosław Mazur. Chcieli w 5-6 osób przejąć portal eioba.pl ale się tej sekcie nie udało. Dlatego teraz zwalczają http://eioba.pl i się promują na ANtylicho.pl wciągając w to ludzi naiwnych, którzy nie znają bolesnej prawdy o szkodliwości tej sekty.

   Trzeba uważać aby się nie nabrać na rzekome Feng Shui u Mirosława Mazura, jednego z liderów sekty Gryf144. Bo to nie ma wiele wspólnego z oryginałem tylko jest polskim wymysłem pod chińską nazwą. A służy podrywaniu kobiet na seks do sekty Gryfoidów od Gryf 144 I jessica. To najgorsi sekciarze w Polsce. Chyba gorsi od Scjentologów z Białegostoku – od psychologii psychotronicznej czyli zakamuflowanej dianetyki.

  • To kolejna mutacja bardzo niebezpiecznej sekty Edwarda Mielnika o nazwie Antrovis. Jak ktoś od nich odchodzi, to obcinają jajca i topią delikwenta w Odrze. Składają w ofierze Lucyferowi! Osiem osób z tej sekty tak zaginęło około roku 1999-2000. Wcześniej też kilka. Strzec się trzeba przed Gryfem i gryfianami.

 2. Hejka,
  Ale nie mogę wprost uwierzyć w to, co czytam! Naprawdę ten gryf144 jest taki głupi i tak opętał innych swoją głupotą? Wprost mi się wierzyć nie chce, że w XXI wieku są takie głupki, co namawiają innych do swojej sekty.
  No a na tych terapiach czakr, to nieźle zarabia! Wprost szok przeżyłam jak to przeczytałam. Głupiec nie wie że czakry się samemu oczyszcza czy co? Nikt za nikogo tej pracy nie zrobi, a z tego co wiem, to nie jest to też praca jednorazowa, ale się ją robi cały czas.
  Ale ci ludzie co ich wariat gryf144 opętał swoją głupotą muszą być bardzo zahipnotyzowani przez niego, że nie dostrzegają tych manipulacji na ich umysłach. O kurczę, szok przeżyłam jak to przeczytałam.
  Pozdrawiam!

  • Andrzej Struski tak sam o sobie pisze: „Nadzwyczajnym fenomenem jest to, że Andrzej Struski niczego nie zapisuje, ma niesamowitą pamięć, często żartuje, że komputery świata nie byłby w stanie pomieścić wszystkich danych pochodzących z jego pamięci.
   Nic nie zapisuje, a zapytany potrafi odtworzyć każdy temat o którym mówił, pisał.”

   Wychodzi na to, że to zwykły sawant. A jak wiadomo sawanci mają dobrą pamięć i potrafią odtwarzać wspomnienia. Niestety, oprócz paru sztuczek z pamięcią jest to generalnie zaburzenie psychiczne, także towarzyszące innym chorobom głowy i umysłu.

   Podaje się za wybitnego i znanego wynalazce, tylko, że nikt go nie zna, a żaden jego patent nigdy nie został wdrożony, zwyczajnie z powodu nieprzydatności.

   Zespół sawanta pojawia się w przybliżeniu u co dziesiątej osoby cierpiącej na autyzm (co najmniej połowa osób z zespołem sawanta to osoby autystyczne) i u jednej na 2 tysiące osób z niedorozwojem umysłowym lub uszkodzeniami mózgu. W sumie szkoda, że taki chory próbuje uchodzić za kogoś innego niż jest, a nie zajmie się porządnym leczeniem głowy, co mogłoby znacznie poprawić jego stan funkcjonowania.

 3. Ale sekta… niezłe pranie mózgów mieli ci ludzie, skoro się dali wciągnąć w takie gówno. Zetknąłem się z tym gryfem na necie z rok temu i muszę powiedzieć że sprawia wrażenie ostro niezrównoważonego psychicznie mimo pozorów jakie się stara zachować. Takim wariatom się powinno stworzyć rezerwat i niech sobie tam czekają na końce świata. Dzięki za wpis!

 4. Uwaga Sekta!

  Otóż obserwuję to od początku, jak portal eioba.pl zdemaskował niebezpieczną sektę Oriona 2012 i Projektu Cheops pana gryf144 Andrzeja Struskiego wśród autorów na portalu eioba. Sekta ta jak powszechnie wiadomo działa w ten sposób ze pomawia i zarzuca oszczercze czyny wobec tych którzy ją demaskują lub sprzeciwiają się jej działaniu i praniu mózgów ludziom.

  Apokaliptyczna sekta Orion 2012 działa tak, że organizuje kursy przekazów channelingowych a pod ich przykrywką zniewala ludzi, będąc raz w tej sekcie już z niej nie ma wyjścia. Byli członkowie są zastraszani groźbami a nawet śmiercią.

  Prawa ręka gryf144 mesjasza z sekty Oriona 2012 i Projekt Cheops to niejaki Mariusz Mijas aka old_spirit i old_spirit_back, który werbuje członków na portalu eioba! Uwaga bo to bardzo niebezpieczny człowiek!

  Apokaliptyczna sekta Gryfian pana Andrzeja Struskiego posuwa się do najgorszych czynów jak zeznał były członek któremu udało się z sekty wydostać to w pogoni za nim objechano pół świata oraz założono mu pedofilskie strony w internecie. Dlatego ludzie uważajcie i strzeżcie się kursów channelingowych z Oriona i od piramidy Cheopsa bo pod ich przykrywką jest groźna sekta orionidów, ludzi opętanych przez istoty gadzie.

  Jak OLD_SPIRIT kogoś szkaluje to jest to sekta Orionidów!

  Hubert z Wrocławia

  • Bardzo niebezpieczna sekta praczy mózgów. Ludzi w stan psychodeliczny technikami hipnotycznymi wciągają. Jedna pani się nie dała i ich ściga sądownie. Może coś wygra od sekty.

   A old spirit to ksywka nauczyciela w jednej ze szkół. Pan belfer sekciarz. Co na to odpowiednie kuratorium – nie wiadomo. Ale matka jednego z dzieci dzwoni do kuratorium i pyta co na to kurator. Bo nauczyciel i trener jest liderem groźnej sekty Gryf144 i planuje samobójstwo na 2012 rok…

   Zobaczymy

  • Gryfoidyzm to totalne bzdury wyssane z palca własnej nogi, jak można coś takiego pisać jak Gryf144 wypisuje nie mając najmniejszego pojęcia np. o czakramach, tworzyć własne teorie o tym. Gryf144 i jego klika tochorzy ludzie.

   Jak taka sekta może robić pościgi przeciw porządnym ludziom w necie? Gyfom się we łbach poprzewracało, oni reprezentujecie sektę i chcą odwrócić uwagę od siebie oskarżając innych. Koszmar do czego to doszło kłamstwo Gryfa i gryfoidów na każdym kroku by wyeliminować konkurencje!

   A najgorsze, że Gryf sam uczy, że jest Lucyferem – starszym bratem Jezusa Chrystusa. Chyba tego z Opola -:)

 5. Chciałem dodać że z gryfem144 Andrzejem Struskim z Podkowy Leśnej współpracuje niejaki Daniel Włodarczyk i jego brat Kamil Włodarczyk. Mają oni serwer ovh.pl i na nim publikują oszczercze treści znieważające ich konkurencję. Jeśli będzie trzeba podam szczegółowe dane gdyż sprawą powinna się zainteresować policja. A ja jestem z Wrocławia i chętnie podam szczegóły!

  Hubert z Wrocławia

  • Całe to towarzycho TWA ma korzenie w Sekcie Lucyferian. Nazywała się Antrovis i działała we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Toruniu. Gryf 144 widać kieruje oddziałem Mielnika w Warszawie. Edward Mielnik to lider Antrovis. Sekta Lucyfera i banda pomyleńców. Dużo psychotroników należy do tej sekty. Ich cechą jest nienawiść do mistrzów duchowych, gdyż sami chcą być uznani za mistrzów. I tak jadą na negatywnej energii. Gryfiarze śmieciarze.

 6. Oglądałem całą rozpierduchę jaką nawiedzęńcy czy raczej pomyleńcy, gryfomaniacy robili na portalu eioba.pl Żenada i głupota. Te kilka osób to nawet nie sekta, bo za mało ich. To parę małolatów omotanych hipnotycznie przez zatraceńca jakim okazał się pan gryf144 zwący siebie szumnie mesjaszem i panem zastępów, któremu do pięt nie dorasta. Takimi tytułami jedynie chrześcijan obraża i pomiata wiarą oraz Pismem Świętym. Powinno się przed takimi pomyleńcami ostrzec wszystkie portale, chociaż wszędzei gdzie weszli dali się poznać jako dewiacja umysłowa niezdolna do samodzielnego myślenia. Może ćpają, że ich z rozumu wyprało. Albo są zahipnotyzowani. Wyglądali tak, jakby jedna osoba pisała z kilku loginów, bo cały czas te same bzdety wypisywali. Aż się tego już czytać nie dało i nie można było wytrzymać na portalu. Dobrze, że admin ich w końcu powywalał, chciaż, niejaki darkwater z ich kliki ciągle tam jeszcze szantażuje użytkowników.

 7. O la la! ale zrypańce! Widziałam ich na eioba.pl, gdzie się pluli pod adresem różnych osób. Zostali wywaleni, czyli zbanowani, ale nie zaprzestali swojej tam działalności, bo się pod innymi ksywami zarejestrowali i pewnie chcą narozrabiać jeszcze więcej. W gruncie rzeczy to oni walczą z kościołem katolickim i chcą ośmieszyć kościół w oczach innych ludzi i przeciągnąć ich na swoją „jedynie sluszną wiarę”! Tych pomyleńców należy się wystrzegać, a najgorsza była kajsza, hells_bells, old spirit_back i inni, ale mniej rozrabiający. Pozostał na eioba darkwater, probus i inni, co to mieszają w serwisie jak diabły w kotle ze smołą, ale widać marny efekt osiągają.
  Dziwię się jak tak można sobie dać wyprać mózg przez takich zrypańców! Pozdro!

 8. Fajnie wiedzieć iż mam tak oddanych wielbicieli. Pozdrawiam serdecznie 🙂 :*

 9. Gryfa nawiedzonego to znam nie od dziś. To stary wariat i chciał mnie do siebie przyciągnąć. Ale się nie dałem, bo głupi nie jestem tak jak niektorzy inni jego „wyznawcy”
  A najgorsza to jest jego nawiedzona żonka 🙂 uważająca się za królową 12 gwiazd. Ciekawe czy dzieci też będą mieli dwanaście? Hihihi 🙂

  • Dobrze że cie na kase nie naciągnął jak ta banda naciągaczy internetowych co z nim się kręci. Ale wiesz, dużo dzieci to trzeba wyżywić. Już go jakaś „matka dzieciom” szuka na forah internetowych bo na drobiazg nie płaci. Nie daj się nabrać na jego obiecanki bo to stary naciągacz!

 10. Uff, przebrnęłam przez wszystkie wpisy o Gryfie144 i nie mogę się pozbierać! Ale trzeba być naiwnym człowiekiem żeby się dać nabrać takiemu choremu psychicznie nawiedzonemu idiocie! Szkoda mi trochę tych ludzi, co to ich w swoje sidła opętał, bo pewnie zagubieni i niezorientowani w sytuacji. Trzeba się bardzo wystrzegać takich nawiedzonych!

 11. Ale popaprany zrypaniec!

 12. No, nie mogę uwierzyć, że to aż tak miał narypane w głowie ten gryf144!
  No i te jego manipulacje ludźmi – aż strach się bać!

 13. Skąd się tacy pomyleńcy biorą? Gryf144 to jakiś niemożebny szarlatan. Czarny mag albo zwyrodnienie internetu. Każda działalność ma swoich palantów. Ezoteryka szczególnie. Jak widać na przykładzie.

 14. Gryf Struski i jego marne oszołomskie warsztaty, wprowadzające ludzi w kompletne pomieszanie umysłu. Potem trzeba się nagłowić, żeby ludzi pomylonych na prostą wyprowadzić.

 15. Old Spirit czy Old Spirit Back działa aktualnie na eioba.pl i miewa się dobrze w imieniu całej szajki, mają ksywkę PROBUS.

  Profilaktycznie zarejestrował się ten pederasta biseksualny zanim zaczęło być gorąco aby mieć czyste konto po zbanowaniu go jako Old Spirit Back.

  Old Spirit to nie Stary Duch a raczej Stara Wóda i Ochlaj.

  Warto dodać ksywę PROBUS do całej tej homosiowatej szajki świrusów netowych.

  Pozdrawiam

  • Witajcie, nie jestem tu często, ale cieszę się, że ta szajka bardzo niebezpiecznych cwaniaków została zdemaskowana. Przyglądam się im od ponad 7 lat i nie mogę uwierzyć, że są ludzie, którzy słuchają jeszcze tego bełkotu. K12G, czyli „królowa 12 gwiazd” to faktycznie Magdalena Tomaszewska pochodząca z miejscowości Kościan. Jest osobą niewykształconą i wyjątkowo kłótliwą. Ma tam dwóję dzieci z poprzednim mężem. Z Andrzejem Struskim- Gryf 144 ma 3 dzieci- wszystkie w sekcie to tzw „złote dzieci”. Sam Andzej Struski jest osobą z orzeczoną w dokumentach chorobą psychiczną- schizofrenia. Z poprzednią żoną ma syna. Całe to satanistyczne towarzystwo wielokrotnie było wypędzanych z mieszkań w Warszawie i okolicy gdyż nie płacili za czynsz i były z nimi zawsze kłopoty. Osobiście obawiam się, iż sekta ta może poprzez swoje powiązania wyrządzać ludziom krzywdę, a nawet własnym dzieciom- z tego co wiem mają spełnić jakąś misję(?). Ogólnie uważam, że taka działalność powinna być zakazana, ale prawo jak zawsze jest słabe- u nas wyjątkowo. Jak dowiem się coś więcej to się z Wami podzielę.
   pozdrawiam
   Tomek

   • Witam! Ja właściwie w ogóle tu nie bywam; sporadycznie zaglądam na fora ezoteryczne. Nie wiem, Tomku, skąd masz informacje na temat Andrzeja S., ale nie są ścisłe; znam go osobiście od wielu lat. Z poprzednią żoną ma niejedno dziecko; schizofrenii nigdy nie miał orzeczonej.
    Od dawna już obserwuję jego poczynania i są bardzo niepokojące. Jednakże jedno niepokoi mnie najbardziej: ktoś z was na jednym z forum (nie pamiętam na którym, nie odwiedzam ich regularnie) zarzucał grupie „Gryfian” popieranie pedofilii. Jeśli zarzuty są słuszne (ja nie jestem w stanie tego ocenić, bo nie czytałam wypowiedzi „Gryfian”, na podstawie których im to zarzucano), to sprawa jest jeszcze bardziej poważna. Gryf ma trójkę nieletnich dzieci, którym, jeśli zarzuty pedofilii są słuszne, być może dzieje się największa z krzywd, jakie mogą spotkać tak bezbronne istoty.
    Jeśli ktoś z was wie coś więcej na temat rzekomego popierania pedifilii przez Gryfian, niech nagłośni sprawę.
    A.

   • Witam…
    Tomku, skad ta wiedza na temat „Gryfa”? Piszesz takim tonem, jakbys podawal fakty z jego zycia, a i pewnie niestety masz kontakt z prawda. Znam go osobiscie od dawna, ale malo o nim wiem. Jego poglady w mojej opinii moga wydac wiarygodne jedynie tym, ktorzy maja „pomieszne” w glowie, jednak nigdy nie slyszalem ze orzeczono mu schizofrenie, ale moze to ukrywac, moze mial epizod. Jesli ktos ma ze soba powazny problem i szuka odpowiedzi na ezoteryczne rozterki, jest bardziej podatny na dzialanie psychomanipulacji takich ludzi jak gryf144. Jednakze sa sekty zdecydowanie bardziej niebezpieczne niz ta Andrzeja S.: A.S. ma swoje pokrecone wywody i ci, ktorzy w nie wierza, sa rownie pokreceni, jednak nikomu nie grozi z ich strony fizyczne niebezpieczenstwo czy przesladowanie. Andrzej S. np uwaza, ze moja „niewiara” oddala mnie od zbawienia…i tyle. Nie rozumiem, o co to cale „halo”. Owszem, kazda sekta jest niebezpieczna, ale akurat ta grupa oszolomow zwanych „Gryfianami” naprawde nie nalezy to najgrozniejszych jeszcze. moim zdaniem.
    P.S.Kolejny dowod na to, ze Twoje informacje sa wiarygodne to fakt, ze A. S. mial z poprzednia zona niejedno dziecko. Nie wiem, skad czerpiesz informacje na temat zycia prywatnego A.S.?.

    Pozdrawiam
    A.A.A.

   • Takiego pedofila, to bym za jajca powiesil na drzewie i czekal jak mu odpadna! A jak by mu już odpadły, to bym mu je solil solą tak, żeby go szczypała cała dupa i te odpadnięte jajca bym wyrzucil psom na pozarcie! Ze też takie cwele pedofilskie chodza po tym swiecie!

 16. Pomylona sekt gryf144 jak zauważyłem na eiobie reaguje bardzo drażliwie na hasło pedofilia. Ciekawe czy też mają coś z tym wspólnego? Założyli ostatnio sobie serwis http://eioban.com gdzie się kilku członków tej sekty od Oriona 2012 wystawia. Same czubnięte teksty, nawiedzone i pomylone interpretacje. A na forum ordynarne i prymitywne zwalczanie wszelkiej konkurencji. Chyba zioną nienawiścią nie tylko do portalu eioba.pl ale i do wszystkich co się z tymi oszołomami od gryf144 nie zgadzali w dyskusjach. To są bardzo niebezpieczni ludzie. Jestem człowiek strachliwy i raczej bardzo się boję zemsty z ich strony. Zresztą oni tylko dyszą zemstą, bo gryf144 leczył się wielokrotnie w zamkniętym zakładzie psychiatrycznym i jest bardzo niebezpiecznym świrkiem.

  Jajeczko

  • hej jajeczko, a skad wiesz o tym zrypanym serwisie gryfiańskim? Przeciez to jest syf nad syfy! Czytalem, ze ten świrek gryf144 ma schizofrenie, a to już na leczenie szpitalne sie kwalifikuje – tym bardziej, ze ma dzieci ze swoja konkubina jessicą królową 12 gwiazd, co ma przynosić zbawienie ludzkosci!!! Ale zjeby internetowe az sie dziwie ze sa takie typki na swiecie!

  • Myślałem, że to nie mój wpis, sądziłem że przyznam nieźle podszyte. Ale teraz jarzę, byłem zaćpany na amen i nie pamietam po prochach co nabazgrolilem w necie i gdzie. Musze chyba na odwyk od cpania i dillowania.

   Jajeczko z Eioby

 17. Powiedzcie swojemu Panu Syjońskiemu „mesjaszowi”, żeby sobie przypomniał, że jest ojcem naszych dzieci i ma zaległe alimenty do płacenia. Może zapłaci sekta za swego „Mesjasza” alimenty jak go i tak ciągle sponsoruje. Prawdziwy Chrystus to by dbał, żeby jego dzieci nie przymierały głodem. Zamiast pisać te wszystkie brednie apokaliptyczne i mesjańskie, zamiast jeździć do sekty do Francji, niech zrobią sekciarze zrzutkę na zapłacenie mi zaległych alimentów na dzieci porzucone przez ichniego „mesjasza” dla jakiejś lafiryndy! Matka głodnych dzieci

 18. Fotka gryfa144 jest zajebista!

 19. O rany! Następny zboczeniec! Gdzie się takie typy uchowały? Jak nie Larson, to zboczeniec gryf144! Spadam stąd!

 20. Poszukuje Prawnika chce zrobic sprawe Sadowa Andrzejowi Struskiemu i Magdalenie Struskiej o wyludzenie 60 000 PLN

 21. Ja również chcę mu zrobić sprawę ale potrzebuje pewnie z 10 prawników a nie jednego dałem mu 30 tysięcy franków 3 tysiące euro i 23 złote polskie oraz 1 dolara.

  Ole

  • ale pier…ą głupoty te Gryfiarze, niech się zastanowią nad tym najpierw co napiszą bo to tylko wasza sekta która chce zgnoić każdego człowieka z którym się nie zgadza. Gryf144 chwalił się, że wykończy hinduskich mistrzów takich jak Sathya Sai Baba swoimi konstrukcjami w postaci piramid i podobnych. O tym pisał Asef Włoczykij Krzysztof R. z Pomorza.

 22. wiecie co po tym wpisie onie mnie szantarzujaze mnie zabija

 23. Witam

  Komunikuję Państwu, że ze względu na kampanię oszczerstw, którą prowadzicie Państwo tutaj i na innych portalach – grupa ludzi pokrzywdzonych zgłasza ten fakt do prokuratury.

  Proponujemy Państwu zaprzestania swej działalności, wymierzonej we wspomniana grupę osób. Być może znajdziemy jakąś płaszczyznę porozumienia i wynegocjujemy rozwiązanie. Czekam na odpowiedź.

  Pozdrawiam
  old spirit

  • Wszyscy pedofile i poplecznicy pedofilii muszą przeprosić publicznie organizację Sathya Sai i wszystkich wyznawców Swami Sathya Sai Baba za swoje zmyślone, sfabrykowane a plugawe poniżej godności ludzkiej oszczerstwa pod adresem Sathya Sai Baby oraz wyznawców i organizacji Sathya Sai. A i odszkodowanie wypłacić nam, wyznawcom Sathya Sai za publiczne poniżanie nas w oczach opinii publicznej z powodu zboczenia sekualnego jakie wyznają ciemne typy pokroju old_spirit’a – jednego z najplugawszych i najbardziej zwyrodniałych oszczerców plugawiących Przenajświętsze Imię Sathya Sai Baby.

   Elżbieta

   • Pan old_spirit Mariusz Mijas za publikowanie plugawych paszkwilów znieważających Swamiego Sathya Sai Babę do kryminału! Na dożywocie do więzienia dla zboczeńca Mijasa poplecznika pedofilii. STOP dla pedofilskiej mafii i pedofilskich sekt oriońskich w Polsce!

    Agi

   • Słusznie Elmo, cieniasy od Gryf144 powinny natychmiast płacić odszkodowanie za Sathya Sai Baby szkalowanie diabolicznym piórem niejakiego katechety Mariusza Mijasa. Katechety gryfiańskiego oczywiście. Jako warunek wstępny do rozmów polubownych 1000 Euro odszkodowania za paszkwile produkowane przez ciemnego brudasa. Mijas, pedofilku, a powiedz mi zboczeńczusiu zaprzański, czemu to ci tak antypedofilska działalność Sathya Sai Baby kością w gardle stanęła?

    Płaczesz w smutku po twym idolu Michaelu Jacksonie, który to też dzieciątka lubił, tak jak ty, zapewne, co nie?

    Dla każdego wyznawcy Sai Baby 1000 Euro wpłacaj zboczusiu netowy i to zaraz!

    Nawet te wasze Hells Bells’a Krzysztofa Reimana i Old Spirita Mariusza Mijasa nostalgie was zdradzają, co jesteście warci i czym tak na prawdę śmierdzicie…

  • Następne oszczerstwo podszywanie się gryf144 pod old spirit

 24. Zaglądam na te stronki gryfinów. Czemu nic nie ma o tym kto pisze na sekcie w eiobanie? Tam oni są nawet z nazwisk. Warto ich uzupełnić. Bo to kilka nazwisk: old spirit, Mirosław Mazur, Małgorzata Sosna, Jessica, Jakub Sztajber, Gryf144 – to piszą w artykularni. To wszystko kryminalni przestępcy. Oni publicznie znieważają eiobę. Bo byli tam świrami. Albo trollami. I wylecieli za swą durnotę. Do kryminału z tą bandą. Na forum też jest z 5 sztuk aktywu. To ci sami pewnie pod ksywami., Tak jest na forach.

  Marek z Zabrza

 25. Szukałem osób z eioban.com w necie i patrzę a tu strony konfliktu są razem na antylicho.pl Czyli wygląda to tak: gryf144 = eioban.com = antylicho.pl = Mirosław Mazur. A może się mylę? Mazur Mirosław dawno temu szalał na eioba.pl i wyleciał z hukiem a z nim razem z 5-6 osób. POtem znowu szalał Gryf144 vs. Himavanti. A na antylicho.pl są i jedni i drudzy jak widać po listach userów i tym kto pod kim dołki kopie. Czyżby to wspólna inicjatywa niezadowolonych od dawna przeciwko eioba.pl? Czyli eioban.com = antylicho.pl? A może się mylę? Wie ktoś coś więcej? Bo ja się tylko domyślam po zbieżnościach. Główni liderzy zadym publikują się na obu portalach jak łatwo zauważyć.

 26. A Lucyna Tomaszewska to jest ta sama co w Warszawie na Ursynowie przyjmuje czy to inna osoba? Bo w necie jest sporo o Lucynie Tomaszewskiej i jej działalności ezoterycznie biznesowej?

 27. A mi Gryf144 pomógł… i nie wziął ode mnie ani złotówki!!!!!!

  Miałem bardzo duży problem „natury duchowej” i przez pewien czas komunikowałem się z nim poprzez czat.

  Posłuchałem jego rad co mam zrobić, aby „pozbyć się problemu” i się udało!!!!

  Od matej pory, a minęło juz prawie dwa lata, nie jestem żadnym sekciarzem, fanatykiem, nie przelewam nikomu pieniędzy za cokolwiek…

  Czy przez to, ze się przyznałem do tego faktu, róznież zostanę zmieszany z błotem???

 28. Pomógł? Może wyprał mózg z resztek człowieczeństwa i zorbił z Ciebie swoje bezmózgie ZOMBII. Andrzej Gryf144 przerabia ludzi pod hipnozą o której nie wiedzą na agresywne i zbordnicze Zombii. Ratowałem od tego śmiecia moją koleżankę. To coś o tym wiem. Programuje i koduje psychotronicznie stwarzając klony swego schizofrenicznego umysłu. Takie Zombii gotowe każdego zaszczuć, a nawet zamordować.

  Gryf144 Andrzej S. jest niebezpiecznym i sfrustrowanym psychikiem!

 29. Od początku było widać, że Antylicho to jakaś sekta. Ale czy kto by pomyślał, że to aż taka niebezpieczna grupa? Pewnie mistrzunio Gryf144 Andrzej Struski szykuje ich na koniec świata w postaci zbiorowego samobójstwa… To takie same nawiedzone barany i osły (baranki i osiołki) jak ci co za kometą odlecieli na Oriona. Pomyleńcy i samobójcy…

 30. Kajsza to teraz userka eioby o loginie elena czyli Magdalena Undro (link do Kajszy: http://eioba.pl/elena ). Styl pisania ten sam. Wygląd ten sam. Ilość dzieci ta sama, dwoje. Wiek ten sam. Prawdziwa Nczarna, rzekoma ateistka. Uważa, że jest to sztuką być zimną suką. Nawet artykuł o tym napisała. Prawdziwa Kajsza, kumpela Hells Bellsa = Cugola = Leona22 etc. Warto uzupełnić spis jej ksywek netowych. Trzeba przed draństwem ostrzegać wszystkich porządnych ludzi. Już wstawiła w swoich komentarzach linki do strony wspólnika swego gangu, niejakiego Kajfela, Jakuba Sztajbera. Elena = Kajsza = Magdalena Undro to jak pamiętają ludzie z eioba.pl makabryczne zło, agresywna bestia. Teraz sama się zdiagnozowała artykułem o zimnej suce. Dla niej to sztuka.

 31. „Foczka mówi – AŁA!”

  Srała Foczka, srała
  Dużą sraczkę miała
  Innych obsrywała
  Kpiła wyśmiewała
  Kłamstwa rozsiewała
  Gówno rozrzucała
  Więc ma to co chciała
  Swe gówno zebrała

 32. Tomek, Hubert z Wrocławia, Ganjach, Astron i Matka ! Napiszcie do nas w sprawie tej sekty. Potrzebujemy wszelkiej info bo przez tą sektę mój kolega siedzi obecnie w areszcie w Warszawie za rzekoma pedofilię – tylko i wyłącznie na podstawie ich zeznań !!! Brak jakichkolwiek dowodów ! Przestał im płacić to na niego fałszywie donieśli !!! Prokuratorka prowadząca sprawe tez podobno jest w tej sekcie !!

 33. 1 raz o tym gościu słyszę, i dochodzę do wrażenia że jednak GŁUPOTA LUDZKA JEST NIEOGRANICZONA!

  On może robi z umysłów innych ludzi klony na wzór swojego? Niezłe, nawet Andersen takiej fantazji nie miał, a nawet Ferdusiowi Kiepskiemu (sławny fizjolog)
  się to zapwne nie śniło.

  A po drugie nie możecie go olać?? Ludzie są naiwni0 większość z Was zapewne chciało by mieć z nim blizszy kontakt żeby sprawdzić czy on na prawdę jest taki wyjątkowy- a później okazuje się że już za późno na interwencję osób trzecich. To tak samo jak z alkocholem, pijesz bo chcesz, jak już za dużo wypijesz to pijesz bo nie widzisz innej opcji a na sam koniec żałujesz że zacząłeś pić. Pozdro dla wszystkich- Johny B.

 34. bardzo dobrze znam tego pana który został aresztowany i jego ojca.BARDZO PORZĄDNI LUDZIE POWIEDZMY OTWARCIE JEST TO BYŁY MĄŻ MAGDY UŁOŻYŁ SOBIE ŻYCIE I ONA Z ZEMSTY POROBIŁA GO W PEDOFILIZM.NASÓWA MI SIĘ JEDNO MAGDA JAK BARDZO MUSISZ KOCHAĆ JACKA ŻE Z ZAZDROŚCI DOPUŚCIŁAŚ SIĘ TAKIEGO KŁAMSTWA JAK BARDZO CZUJESZ SIĘ NIESZCZĘŚLIWA PRZY BOKU NOWEGO MĘŻA ŻE NIE MOŻESZ ZNIEŚ MYŚLI ŻE ON MA INNĄ I LEPSZE ŻYCIE!A JAKIE ŻYCIE BYŁO BY PROSTE GDYBY KAŻDY POTRAFIŁ ŻYĆ ZGODNIE Z BOGIEM!NIECH KAŻDY SOBIE WIERZY W CO CHCE NIECH WYZNAJE NAWET DREWNIANY KOŁEK ALE NIE ROBCIE KRZYWDY INNYM LUDZIOM !JACEK JEŚTEŚMY Z TOBĄ I TWOIM WSPANIAŁYM OJCEM POZDRAWIAMY PRZYJACIELE Z KOŚCIANA!!!!

 35. Były mąż Magdy od Gryfinów, czyli Jessiczki Hatszepsut K12G, ma się rozumieć? A w jakim sądzie, wydziale jest sprawa i jaki ma nr Ds…?

 36. TAK EL MO TO MĄŻ MAGDY TOMASZEWSKIEJ TEJ SAMEJ NIE ZNAM JEJ PO PRZEZWISKACH MY JĄ ZNALIŚMY JAK JESZCZE NIE MUSIAŁA SIĘ UKRYWAĆ PRZED ŚWIATEM I UDAWAĆ KOGOŚ INNEGO !SĄ ARESZTOWANI A .Ś .W SŁUŻEWCU.A SPRAWA W GRODZISKU MAZOWIECKIM!

 37. z tego co wiem to prokuratura rejonowa w grodzisku mazowieckim nr sprawy: I DS 409/09

 38. Ogólnie ideologia Gryf144 to jest stek pełen bzdur, kłamstw i oszczerstw a Gryfa 144 i jego niemoralną klikę upominam nad zastanowieniem się nad własnym sumieniem i zadaniem pytania czy nie należy aby do francuskiej sekty dla której musi służyć i robić to co robi ? a nie oskarżać innych tym co samemu jest się winnym .
  Kto wyciąga pochopne wnioski nie zbadawszy wcześniej faktów jest ślepy i głuchy i wierzy tym kłamstwom Gryfa.
  Nie spotkalem u Gryfa 144 ani jednych konkretnych argumentów popartych dokumentami ani świadkami o tym o czym tam mowa wręcz przeciwnie zostało wszystko upozorowane i podstawione by zrobić krzywdę niewinnym ludziom. Gryf144 jedynie liczy na naiwność ludzi czytających jego teksty by wykorzystywać ich do własnych celów

 39. Dysponujecie fotkami i dowodami na te oskarżenia? Wiecie coś więcej niż zwykłe pomówienia? liczycie na pomoc kogoś takiego jak ja? Połowa z tych informacji jest nieprawdziwa. 1/3 prawdziwa, reszta wyssana z palca. Dla prostej inf. Karolina Jaszańska przebywa od 7 m-cy w Zanzibarze jako wolentariusz. Xara = nczarna nie ma kontaktu z Gryfem144 od kilkunastu miesięcy. Znam Mazura, wiem kim jest Spirit. Bellum to nie hells, który mieszka w Anglii. Chcecie informacji? Znam A.S. Odpowiem tylko na maile. durbrzuszny@interia.pl

  • Jak byś durbrzuszny miał coś do powiedzenia, to byś napisał. A że nie masz to znaczy trollu Struskowy, że tylko chcesz czyjś email namierzyć. I jak debil piszesz w liczbie mnogiej, czyli nawet nie wiesz do kogo piszesz. Tacy są zaślepieni sekciarze z sekty Gryf 144. Kto miał coś do powiedzenia, to napisał. Bestie takie jak Gryf 144 to się z pomocą Magii Merlina likwiduje, żeby taka bestia nikomu już nie szkodziła.

 40. Uwaga! Hells bells, hells bells2, cugol, tomek111 z eioba.pl i gejowa.pl to ci Misiaczek ze Świebodzina co robi psychomanipulowanie umysłami dzieci żeby polubiły go i jego koncept DOBREJ PEDOFILII?

  Już w 2008 roku internauci Misiaczka zidentyfikowali, że mieszka w pobliżu Poznania, czyli w Świebodzinie. Tearaz Świebodzin to europejskie centrum dobrej pedofilii z Misiaczkiem hells bellsem w roli prezydenta dobrych pedofilów.

  Biedna policja nie może albo nie chce Misiaczka złapać, bo ty tylko głosi dobrą pedofilię i nauki gryfa, jako Asef Włóczykij Bellum Kajsza Xara Tomek111 – wywalony z gejowa.pl za molestowanie dzieci przez internet i umawianie się z 12-latkiem na seks w realu w Poznaniu.

  Pamiętaj Misiaczek Hells Bells, że my geje nie cierpimy takich zrytych pedofilskich łbów jak ty Krzysiu ze Świebodzina. Bo przez to ludzie nas nienawidzą i gejów z pedofilami Misiaczkami mylą.

  Teraz Misiaczek Hells Bells szaleje na portalu pl.indymedia i tam wypisuje swoje bzdety o dobrej pedofilii i zionie nienawiścią do organizacji i osób co zwalczają pedofilię.

  A ja jestem gejem, ale mam troje dzieci, jako samotny ojciec. I jak by jakiś pedofil mi namówił 10-letniego syna na bzykanie, to bym go sam siekierą zarąbał!

  Zapraszam wszystkich do usuwania Misiaczka Hells BELLS’a – niech znika z neta razem ze swoją porąbaną ideologią dobrej pedofilii. Dobrze to radzę, bo potem będzie za późno.

  Misiaczek ma zryty łeb i myli wolność słowa z pochwalaniem działalności przestępczej publicznie.

  Kto publicznie pochwala popełnianie przestępstw pedofilskich czy innych podlega karze pozbawienia wolności panie Misiaczek Hells Bells – członku sekty Gryf144 – Andrzeja S.

 41. Oto strona reklamująca sekciarza i terrorystę jako WYNALAZCĘ! A cóż on takiego wynalazł? Może ktoś mi powiedzieć co wynalazł gryf144?

  http://www.andrzejstruski.com/mypage_2_Struski-Andrzej.html

  Pozdrawiam ciepło.

 42. Struska aka Tomaszewska czyli Magda, działa teraz na Facebooku jako satanistyczna czy raczej lucyferiańska aktywistka Lightworkersów. W zasadzie powinno być Darkworkersów, bo to ciemne typy światowego lucyferyzmu. Działa pod swoją ulubioną ksywką Jessica Soletuna. A jakże. Zboczenia wszelkie promuje! Poznać diabła po robocie!

 43. Ale o co tu biega:)? Co to za Gryf144, sekty Struskich i inne pierdy:)) czy to u nich jest zakład dla obłąkanych?:)))) ahaha

 44. Mag Merlin pomógł zabić Gryfa. Bo Gryf w każdej postaci to taka bestia bardzo niebezpieczna, pożeracz dusz. Gryf to coś jak jaszczur czyli gad z czterema nogami. Merlin z pomocą małego uroku pomógł za czasów Króla Artura zabić Gryfa.

  Rycerz Lancelot pokonał Gryfa. Można wezwać Moc Druidów oraz dusze Merlina i Lancelota, żeby Gryfa unicestwiły raz na zawsze. Cały ten gatunek złych bestii atakujących to, co światłe i dobre wymaga likwidacji. Tak jak Lancelot zabił Gryfa włócznią ze światłem, bo Gryf nie lubi boskiego Światła ani boskiego Ognia.

  Ryt uśmiercania Gryfa najlepiej nad górskim jeziorem zrobić, żeby działała moc duchów gór oraz moc królowej jeziora. Bestie pokroju Gryfa nie powinny istnieć.

 45. Też miałem okazjię ich poznać, dość szybko zrozumiałem kim są. Obecnie mieszkają we Francji w Renne le bain, gdzie dokonują dziwnych odkyć, które dla innych są totalie nie zrozumiałe!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: