Gryf144 – Demaskowanie ZŁA!


Jak działa Grupa „mesjasza” gryf144?

Wydawać by się mogło, z punktu widzenia obserwatora, że funkcjonuje ona w oparciu o koniec świata w 2012. Data ciekawa, ponieważ mamy jeszcze około 4 lat na zainwestowanie swojego kapitału czasowego, w celu uzyskiwania jakichś (niekoniecznie materialnych) rentierskich korzyści. Sekta Gryf144 Andrzej Struski to sekta mafijna i zbójecka, niebezpieczna sekta lucyferian, która zaszkodziła wielu dobrym i porządnym ludziom.

Monstrum - Bestia

 

Obecnie grupy dysponujące jakimś ratunkiem przed katastrofą roku 2012, mnożą się jak grzyby po deszczu. Jednym z nich, jest oczywiście p. Patryk Geryll, u którego można nabyć odpowiedni ekwipunek ratujący życie.

Analogicznie, acz z mniejszym rozmachem za to większą finezją działa grupa „mesjasza”. Ponieważ główny beneficjent, nie poprzedzał swych tez badaniami ani publikacjami, podszedł do tematu od metafizycznej strony.

Tak więc on, jak i wszystkie jego nauki, opierają się na tezach, których nie da się zweryfikować empirycznie. Trzeba je przyjąć lub nie. Ryzykowanie nie przyjęcia owych tez, grozi śmiercią w globalnej katastrofie. Przykładem takowych tez, jest opis świata astralnego i jego przeolbrzymi wpływ na nasz materialny, oraz opis cywilizacji jaka znajduje się w niebie (również niebo- w sensie metafizycznym).

Jako że lider grupy jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, kraju, gdzie przytłaczająca większość jest wyznawcami chrześcijanizmu rzymsko katolickiego, nie dziwnym wydaje się, iż przyjął rolę starszego brata Jezusa, który przybył tu, by wypełnić proroctwo samego Jezusa. Ponieważ instytucja Kościoła Katolickiego jest głównym beneficjentem polskich dusz, w celu odniesienia sukcesu należało przypuścić zmasowany atak na tę właśnie instytucję.

Pierwszym podstawowym atakiem na katolicyzm i w zasadzie na cały świat chrześcijański, jest zaprzeczenie idei i wiary w zmartwychwstanie Jezusa, czyli w samo serce i sedno idei chrześcijańskiej. Reszta pobocznych nalotów na katolicyzm dokona się sama, za sprawą tych co już liderowi uwierzyli. Ciekawym zjawiskiem jest to, iż jest to swego rodzaju perpetuum mobile , gdyż w zasadzie lider nie ma już pełnych roboty rąk w działaniach wojennych anty-chrześcijańskich. Jego wyznawcy robią to za niego z zaciekłością i systematyką godną lepszej sprawy. Ale o tym za chwile.

Wchodząc do cyber-kościoła „mesjasza” spotykamy się z informacją:

„Forum dla ludzi otwartych, odważnych, poszukujących prawdziwego Mesjasza, a nie wizerunku ukształtowanego przez różne religie w/g potrzeb wrogów Boga. Uwaga: forum zawiera teksty drastyczne dla fanatyków religii, sekt, itp. Jeżeli jesteś fanatykiem jakiejkolwiek religii, sekty lub wyznania, to lepiej zrezygnuj z pisania na tym forum zanim zostaniesz zbanowany lub za obraźliwe teksty wyrzucony. Nie jest to forum dla fantastów i nawiedzonych. Jest to forum dla prawdziwie wierzących w Boga bez jakichkolwiek pośredników. Wiedza przedstawiana na forum pochodzi prosto od Boga i jest przez niego zalecana.” (http://mesjasz.pun.pl)

Cóż. Niby zwykła informacja. Jednak daje ona możliwość posłużenia się nią, by zarzucić komuś fanatyzm, w przypadku głosu sprzeciwu. Mimo, iż nie jestem wyznawcą Kościoła Rzymsko Katolickiego, postanowiłem (pod pseudonimem „hrimgrimnir”) w „mesjańskim” kościele, zarzucić subiektywizm autorowi artykułu (Xara) brak obiektywizmu i tendencyjność zamieszczonego artykułu. Pieszą odpowiedzią z jaką się spotkałem było grzeczne i uprzejme przypomnienie mi informacji zamieszczonej na pierwszej stronie wirtualnego kościoła.

Teraz pozwólcie, przedstawię Wam wybrane „tematy” zamieszczane w cyber-kościele:

HISTORIA KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO przez Asef

Kościół od „wczoraj” do dziś przez xara

Religie domeną Lucyfera przez K12G

Koniec kultu JP II przez old spirit

Modlitwa przez K12G (Magdalenę Struską)

Kościół dziś przez Deszcz

Religijny nazizm przez old spirit

Bestie konca czsow – Henryk Pajak przez gwiazda

I to nazywamy dziejami zbawienia? przez Deszcz

Kim Jest Maryja? przez Deszcz

Pierwsi chrześcijanie a definicja sekty przez Asef

Rządy w cieniu biskupów przez Deszcz

Proroctwa stolicy apostolskiej przez Deszcz

Antysekciarstwo przez Asef

Święty Paweł czy szalony Szaweł? przez Asef

Święty Paweł zdemaskowany? przez Asef

Stosunek do Prawa przez Asef

Chrześcijaństwo czy paulinizm? przez Asef

Zarys katolickiej teologii śmierci przez Deszcz

25 GRUDNIA W CESARSTWIE RZYMSKIM , Sol Invictus , Saturnalia przez Raphael85

Święci i Błogosławieni przez Deszcz

Leksykon Biblijnych pomyłek przez Asef

Dogmaty katolickie niezgodne z Pismem Świętym przez Asef

JEZUS OSKARŻA JANA PAWłA II przez old spirit

O sekciarskich metodach działania religii przez old spirit

…Kto jest Antychrystem..? przez Deszcz

Oczywiście nie sprawiedliwym byłoby, gdybym nie wspomniał, że znajdują się tam również działy tematyczne nie związane z kościołem katolickim. Niemniej, tamtejsze zagadnienia przez pryzmat tematu mają znaczenie drugorzędne.

PS.

Informuję, że na forum mesjasza otrzymałem BANA. Nie złamałem ani jednego punktu regulaminu. Po prostu przyznałem się, że na forum mesjasza występuję pod nickiem HRIMGRIMNIR.
BYŁO TO ZGODNE Z MOIMI PRZEWIDYWANIAMI.
Postąpiono dokładnie tak, jak tego oczekiwałem, udowadniając w ten sposób, iż grupa ta dokładnie tak jak sekta jest hermetyczna i głucha na głos z zewnątrz. Dziękuję zatem za pomoc OLD SPIRIT w demaskowaniu was.

Artykuł napisany przez użytkownika Hrymr – usunięty z portalu eioba.pl

Komentarze 24

 1. jaki jest adres tego forum zrobie tam rozpierdol jakich mało

  • Szkoda, że sekta gryfoidów nie została szerzej omówiona o takie postacie jak Mirosław Mazur i serwis http://www.antylicho.pl/ który do wciągania do tej sekty apokaliptyków służy. Każdy klient z konsultacji Feng Shui u Mirka Mazura ma obowiązek korzystać tylko z usług jego zespołu i być podłączony jedynie do gryfiańskich tzw. konstrukcji. Przy czym jest to bardzo niebezpieczne bo kończy się psychodelicznym uzależnieniem.

   Wciągają na problemy z domem albo na seksualne. A klientki Feng Shui muszą się stawać kolejnymi kochankami sekty o nazwie ANTYLICHO.PL czyli Mirosława Mazura z okolic Bodzanowa koło Płocka!

   Trzeba na nich uważać!

   Manson

 2. przeniesli ;/

 3. Ta sekta marna, kilka ześwirowanych dzieciaków omotanych przez gryf144 z forum mesjasz.pun.pl to nie ratunek przed katastrofą w 2012 ale utrata rozumu i woli. Oni są niezdolni do samodzielnego myślenia tak zahipnotyzowani. Śledziłem ich poczynania od poczatku na portalu eioba.pl Najgorszy a zarazem najgłupszy był hells_bells, który wielokrotnie banowy pojawiał się pod nowymi ksywkami. Oni nie przyjmują żadnych argumentów ani faktów, zachowują się jak katarynki. Ciągle te same wypociny gryf144 przeklejają z ich forum jako odpowiedzi. Często się produkowali nie na temat, tak jakby nie rozumieli co się do nich pisze. ZAŚLEPIENIE.

 4. Głupstwa z tym rokiem 2012 i jego końcem wymyślił głupi gryf144 i jego sekta pomyleńców, co ludźmi manipuluje. Mówią oni, że tylko ten się uratuje z katastrofy, kto z nimi będzie i kto im służyć będzie i robić to co oni każą. Głupi sekciarz gryf mówi, ze ich na Oriona zabierze i uratuje z katastrofy przed końcem świata w 2012 roku! A ja się dziwię jak tak można ludzi okłamywać i zastanawiam się, co oni robią ci gryfomani, że tak ludzi potrafią opętać. Hipnoza jakaś czy co?
  Namotali i namieszali wszędzie na forach dyskusyjnych i ludzie się już na nich poznali. Najlepsze teksty o nich to wypisują na sfinia.pl bo tam też już byli. No to ich wywalili, bo ludzie z tego forum nie są głupi i zaraz potrafią rozpoznać sekciarzy.

 5. Gryfek144, to sam Bóg i Dowódca Armii – tak się chwalił. Myślałem, że się posikam ze śmiechu. I brat Jezusa od którego Jezus się uczył! Ale zryty mózg! Mówią, że nawiedzonych nie sieją, tylko oni sami się rozsiewają jak grzyby po deszczu!

 6. Taki z gryfa mesjasz jak ze mnie siostra zakonna! Ale świrek! A ta cała jego banda tak samo durna jak i ich mesjasz – pseudo. Ale sekciarze!

 7. Ale zrypane typki z gryfem na czele. Słyszałam o nim, że to chory psychicznie facet. Od takich to lepiej się trzymać z daleka. Opanowali internet, ale mam nadzieję, że ludzie się nie nabiorą na takich pomyleńców. Ale podobno on potrafi hipnotyzować innych, szczególnie młodych ludzi. Może to pedofil, albo co?

 8. Ale zarąbista fotka! Mam nadzieję, że to koniec gryfa 144 i jego bandy!

 9. Ale jaja. Nie wiedziałem, że ktokolwiek zainteresuje się moją malutką krucjatą. Jest mi niezwykle miło, iż mój skromny głos został zauważony w oceanie sieci.
  Chłopaki dalej działają na mesjasz.pun, tyle że rejestracja jest zablokowana. Jest to znamienne dla wszelkiej maści sekt, które głos sprzeciwu, pragmatyzmu bądź rozsądku chcą uciszyć w inny sposób niż strzał z metra odległości w tył głowy. O sobie powiem tylko tyle, że jestem zdystansowany do wszelakiej maści organizacji religijnych z uwagi na to, że mocno współczuję ofiarom indoktrynacji. Jakkolwiek „stare” religie ewoluowały do tego stopnia, iż stopień zniewolenia ma jedynie charakter mentalny a przy tym pozwalają na wyciągnięcie pewnych nauk o współistnieniu społecznym, tak sekta GRYFA144 wymusza pełne zniewolenie na swych wyznawcach. Zabawnym wydaje się to, że jak się im przyjrzeć, to w większości przypadków na większości for, rozmawiają ze sobą na TE SAME tematy, TE SAME osoby, poruszające TE SAME wątpliwości. To taka ciekawostka a dodam, że tą właśnie metodą posługiwali się oszuści grający w „trzy karty”.
  PS
  Pozwolę sobie sprostować, że pierwotnie ów tekst zamieściłem na portalu „forumzn”, po czym był on umieszczany przez kogoś w innych miejscach, o co żalu nie mam a wręcz jestem wdzięczny, za co też chciałbym podziękować.

 10. Skąd się tacy pomyleńcy biorą? Gryf144 to jakiś niemożebny szarlatan. Czarny mag albo zwyrodnienie internetu. Każda działalność ma swoich palantów. Ezoteryka szczególnie. Jak widać tutaj.

 11. Mówcie co chcecie, ale ja się nieżle bawiłem czytając ich elaboraty, szczególnie te, że życie zbudowane jest na krzemie,oraz o tym, że błyskawica rąbnęła przy narodzinach ,,naszego” mesjasza (chyba z przerażenia, co to się narodziło), kapitalny tekst asefa, jak to wpadł w odwiedziny na herbatkę do gryfa i jego ponętnej )?:)) kadwanaście gwiazd…
  Eech, kupa śmiechu była,czytając posty i reakcje komentujących.
  Ciężko będzie przebić talent tego gościa… 🙂

  • A nie ciesz si e tak bardzo, bo ten typek mesjasz gryf144 sie rozklonowal i jak mi ostatnio znajomi powiedzieli – rozlokowal sie na eioban.com razem ze swoja krolowa 12 gwiazd czyli jessica. ale to jeszcze nic… razem z nimi zaczal dzialac pierwszy egzorcysta IV RP czyli wlasciciel antylicho.pl czyli miroslaw mazur.
   swego czasu byl to nawet fajny facet, ale sie skurwil bo sie zadaje z takimi typkami ktorzy innych obrazaja i oszukuja.
   potwierdza to tylko regule, ze podobne przyciaga podobne.
   Taki mirosław mazur jak i jego znajomi – czyli nic dobrego. a szkoda, bo na swojej stronce chce robic dobre wrazenie.
   A jak to w zyciu wychodzi – kazdy widzi… jak sie ktos sk…ia

 12. Powiedzcie swojemu Panu Syjońskiemu „mesjaszowi”, żeby sobie przypomniał, że jest ojcem naszych dzieci i ma zaległe alimenty do płacenia. Może zapłaci sekta za swego „Mesjasza” alimenty jak go i tak ciągle sponsoruje. Prawdziwy Chrystus to by dbał, żeby jego dzieci nie przymierały głodem. Zamiast pisać te wszystkie brednie apokaliptyczne i mesjańskie, zamiast jeździć do sekty do Francji, niech zrobią sekciarze zrzutkę na zapłacenie mi zaległych alimentów na dzieci porzucone przez ichniego „mesjasza” dla jakiejś lafiryndy! Matka głodnych dzieci

 13. Poszukuje Prawnika chce zrobic sprawe Sadowa Andrzejowi Struskiemu i Magdalenie Struskiej o wyludzenie 60 000 PLN

 14. poprawka mojego meila przedtem wystapil blad z 1 literka oszukany3@vp.pl

 15. Ja również chcę mu zrobić sprawę ale potrzebuje pewnie z 10 prawników a nie jednego dałem mu 30 tysięcy franków 3 tysiące euro i 23 złote polskie oraz 1 dolara.

  Ole

 16. Szukałem osób z eioban.com w necie i patrzę a tu strony konfliktu są razem na antylicho.pl Czyli wygląda to tak: gryf144 = eioban.com = antylicho.pl = Mirosław Mazur. A może się mylę? Mazur Mirosław dawno temu szalał na eioba.pl i wyleciał z hukiem a z nim razem z 5-6 osób. POtem znowu szalał Gryf144 vs. Himavanti. A na antylicho.pl są i jedni i drudzy jak widać po listach userów i tym kto pod kim dołki kopie. Czyżby to wspólna inicjatywa niezadowolonych od dawna przeciwko eioba.pl? Czyli eioban.com = antylicho.pl? A może się mylę? Wie ktoś coś więcej? Bo ja się tylko domyślam po zbieżnościach. Główni liderzy zadym publikują się na obu portalach jak łatwo zauważyć.

 17. Nie tylko Gryf144, ale i inni „mesjasze” tworzą swoje fora – chyba, że to Gryf144 w kilku osobach 😉

  • Tak, gryf144 i jego wierni współpracownicy jak Mirosław Mazur. Co to chciał eioba.pl przejmować pod swoją kontrolę i werbował tam ekipę do przejęcia. Teraz zwalczają tych wszystkich co nie chcieli iść na prywatną wojnę Mazura z eioba.pl A potem gryf144 i sekciara Jessica się włączyli pod kilkoma ksywami. Ale to wszystko jedna SEKTA! Gryf144 i spółka biznesowa. Mają już nawet swoje gryfowe feng shui czym się Mirosław Mazur zajmuje!

 18. „Foczka mówi – AŁA!”

  Srała Foczka, srała
  Dużą sraczkę miała
  Innych obsrywała
  Kpiła wyśmiewała
  Kłamstwa rozsiewała
  Gówno rozrzucała
  Więc ma to co chciała
  Swe gówno zebrała

 19. Struska aka Tomaszewska czyli Magda, działa teraz na Facebooku jako satanistyczna czy raczej lucyferiańska aktywistka Lightworkersów. W zasadzie powinno być Darkworkersów, bo to ciemne typy światowego lucyferyzmu. Działa pod swoją ulubioną ksywką Jessica Soletuna. A jakże. Zboczenia wszelkie promuje! Poznać diabła po robocie! Jessica to taka kolejna panienka znanego warszawskiego oszołoma z Warszawy, Andrzeja Gryf144 Struski’ego.

 20. W sekcie Gryf144 czyli Lightworkersów są też pomyleni od pseudo Indygo. A w ogóle, takie grupki jak „lightworkerspoland” to satanistyczne ugrupowania w których nie ma ani trochę światła. Szczególnie jak się takie Struskie aka Tomaszewskie aka Jessica Soletuna udzielają pod kilkoma fejkowymi profilami. Pranie mózgu i sranie na wszystko co duchowe. Bo pan mesjasz Struski jest starszym bratem Jezusa, ważniejszym i mądrzejszym. Taka banda ściemnionego, satanistycznego głuptactwa.

 21. I always used to study post in news papers but now as
  I am a user of internet therefore from now I am using net for
  content, thanks to web.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: