KONSTANTY RADZIWIŁŁ NISZCZY MEDYCYNĘ!


Poziom usług medycznych w Polsce jest co raz gorszy a oszołomy takie jak Radziwiłł niszczą medycynę!

Naczelną Izbą Lekarską w Polsce zawiaduje niejaki ponoć książę Konstanty Radziwiłł – rocznik 1958. Doktorek prowadzi głównie swój prywatny biznes czyli Poradnię Zdrowia Rodzinnego w Warszawie. Jakoś niestety do tradycji książąt prawdziwie Polskich nie można go zaliczyć, bo źle, a wręcz fatalnie patronuje medycynie i lekarzom. Robi za nieuka i znachora, jakby to delikatnie powiedzieć, za znachora i felczera na usługach najbardziej skorumpowanych zakładów farmaceutycznych. Jest takim indolentem, że nie raczy znać nawet podstaw historii medycyny ani też zaleceń WHO. Tak, tak, doktor jest kompletny nieuk, bo jakoś nie zaleca tak jak WHO homeopatii jako równoprawnej metody leczenia na życzenie pacjenta. Próżno też szukać zaleceń dla stosowania kuracji witaminami i mikroelementami, ale tego może doktor nie miał na studiach, bo zamiast się uczyć bawił się w politykę w ramach faszyzującej organizacji NZS w latach 1980-1982. A faszyści pewnie do dzisiaj nie wiedzą co to jest wegetarianizm, najzdrowsza i najbardziej lecznicza dieta, nie wiedzą co to jest homeopatia, czyli podawanie leków w ilościach śladowych dla prowokowania odpowiedzi immunologicznej.

I taki powiedzmy szczerze, pseudomedyk i dzieciorób mający osiem sztuk kato-potomstwa swoim fikcyjnym antypolskim autorytetem z faszyzującego NZS niszczy milionom ludziom zdrowie wygadując androny, pseudomedyczne idiotyzmy na temat homeopatii, którą na całym świecie poleca Światowa Organizacja Zdrowia. A poleca dlatego, że homeopatia często pomaga tam, gdzie alopatia zawodzi, a także ma porównywalne wyniki jeśli chodzi o procent wyleczeń w tak zwanych ślepych próbach. Histeria przeciwko homeopatii przyklepywana przez dziecioroba co nie słyszał też chyba o antykoncepcji, pochodzi z faszystowskich ośrodków zbliżonych do Jasnej Góry, a mających siedzibę w jego ulubionej, ale antynaukowej gazecie jaką czytuje książe Radziwiłł Konstanty, czyli z Tygodnika Niedziela. I wszystko jasne. NZS, Tygodnik Niedziela, zwalczanie homeopatii – oto antynaukowe siedlisko ciemnoty, która niszczy Polską Medycynę, niszczy nawet wybitnych polskich lekarzy, którzy na homeopatii się znają i ją skutecznie z pożytkiem dla pacjenta stosują. Bo homeopatia, to najnowocześniejsza zdobycz medycyny, a nie watykańska ciemnota z pod ciemnej Jasnej Góry z której co chwilę jakiś skandal seksualny cuchnie odorem na całą Polskę albo mordowanie przez księży własnego potomstwa już po urodzeniu. Można zapytać dlaczego tak się zepsuła polska arystokracja że aż zgnilizną moralną cuchnie, bo Tygodnik Niedziela to wszelkie moralne zepsucie i zezwierzęcony seksualizm rozpłodowy.

Hitlerowcy niszczyli w sposób patologiczny wszelkie zdobycze medyczne takie jak leczenie żywieniem wegetariańskim, a uczonych typu Maxa Gersona chcieli trzymać w obozach koncentracyjnych. Książę Konstanty Radziwiłł rządzący się czy szarogęszący w Izbie Lekarskiej to obraz nędzy i rozpaczy na usługach hitlerowców, którzy dziś działają jako neofaszyści pokroju NZS i Tygodnika Niedziela. Bo to jest hitleryzm, faszyzm czy mówiąc bardziej językiem używanym na Zachodzie, moralnie zgniły klero-faszyzm, żeby ideologicznie tępić uznaną i skuteczną metodę leczniczą o dużej skuteczności taką, jak homeopatia. Jest to złamanie przysięgi Hipokratesa kwalifikujące doktorka Radziwiłła do natychmiastowego usunięcia go z szeregów Lekarskiej Rodziny i wykluczenia z rejestrów Izby Lekarskiej. Faszystowsko-katolicka głupota zwalczania medycyny niekonwencjonalnej czy naturalnej jest o tyle wielkim idiotyzmem, że zarówno Chińska Medycyna Tradycyjna jak Indyjska Ajurweda są oficjalnie wspierane przez Światową Organizację Zdrowia czyli WHO, czego nieuk Radziwiłł, który wagarował na studiach, a może dyplom sobie kupił na rynku i w ogóle nie studiował medycyny nie wie i jak głupiec nie raczy się douczyć. Strach iść do lekarza podległego Konstantemu Radziwiłłowi, a może to Rokossowski, a nie Radziwiłł, bo zamiast pomocy medycznej i rzetelnej informacji o pomocnych lekach dostanie się pewnie skierowanie na msze za zdrowie pod Jasną Górą. Doktor chce pewnie być hitlerowskim Mengele, który ludzi jedynie wykańczać raczy, a o ich rehabilitację i rekonwalescencję po zatruciu większością leków alopatycznych nie raczy się zatroszczyć. Trzeba uznać Konstantego Radziwiłła za element szkodliwy dla Narodu Polskiego, jak wszystko co cuchnie moralną zgnilizną pedofilskiej klerykalizacji, która jedynie dymać dzieci umie a dorosłych z pieniędzy ograbiać, bo niebezpieczna i groźna sekta którą Tygodnik Niedziela reprezentuje okrada Naród Polski, czyli podatników już na około 7 miliardów złotych rocznie. Tylko czemu rząd Donalda Tuska na to jeszcze pozwala? I za te pieniądze pewnie Radziwiłł gusła watykańskie propaguje i pedofilozę watykańską, bo jego enuncjacje pod adresem homeopatii i medycyny alternatywnej śmierdzą cuchnąco faszystowską ideologią zwyrodnialców z katolickich ośrodków antysektowych, którzy z homeopatów robili już sekciarzy w porywach swego paranoicznego amoku wojtylizmu, czyli ciemnoty i ciemnogrodu.

Cuchnie cała Naczelna Izba Lekarska, cuchnie, bo jak się przyjrzeć, nie ma w niej nikogo z poważnym dorobkiem naukowym, nie ma tam rzeczywistych uczonych medyków, za to są jakieś jasnogórskie politruki przywiezione nam w teczkach z Watykanu w charakterze okupanta ludzkich sumień i politbiura papizmu hitlerowskiego zawsze szkodliwego. Nie ma nic gorszego niż faszyzm w medycynie i faszyści pokroju politruków takich jak Konstanty Radziwiłł w swoim pseudomedycznym bełkocie. Fakt, że we władzach NIL nie ma uczonych lekarzy z poważnym dorobkiem naukowym pokazuje że jest to zbędny organ katolickiej mafii służący do szerzenia ciemnoty i głupoty rodem z czasów paranoicznej inkwizycji szatańsko-watykańskiej, organ niczym penis gwałciciela, który gwałt na naukach medycznych czyni i wprowadza antynaukowe łysenkizmy, które tu nazwiemy roboczo radziwilizmami. A tu Izba Lekarska powinna się zająć chociażby politycznymi zbrodniami na pacjentach psychiatrycznych, którzy przeważnie leczeni są wadliwie i szkodliwie z czego zyski mają zbrodnicze faszystowskie koncerny.

Leki psychotropowe są bowiem zwykle zbędne, gdyż tak zwane zaburzenia psychiczne są przeważnie skutkiem innych chorób o biologicznym podłożu jak infekcje pasożytnicze czy zatrucia metalami ciężkimi, albo porfiria. Morduje się ludzi, a durna Izba Lekarska nie zleca żadnych badań dla osób rzekomo chorych psychicznie, żeby ich należycie leczyć, co może oznaczać lewatywę z czosnkiem przez 40 dni dla pozbycia się pasożytów z jelit w wypadku nerwowości i bezsenności. Weryfikacja psychiatrów którzy za PRL służyli swymi szpitalami psychiatrycznymi w wykańczaniu osób nieodpowiednich politycznie, też się książę Konstanty zająć jakoś nie raczy. Mało tego, Polskie Psychuszki, czyli tzw. Rejonowe Ośrodki Psychiatrii Sądowej, ROPS-y są nawet rozbudowywane zamiast je zlikwidować, aby już nie straszyły obywateli faszyzmem, nazizmem i stalinizmem. To w tych instytucjach, zwanych psychiatrią sądową hitlerowcy wymordowali 60 tysięcy ludzi w czasie okupacji. PRL i jego dyktatura socrealizmu narodowego przejęła nawet tych 350 psychiatrów morderców, tak, że wykonywali usługi dla ustroju politycznego zamiast zawisnąć na szubienicach. Bo psychiatrów widzę na szubienicach, za zbrodnie na 200 tysiącach ludzi rocznie, zbrodnie chemicznego wyniszczania systemu nerwowego zamiast leczenia. Tak wygląda medycyna w katolickim wydaniu, rodem z NZS i Tygodnika Niedziela. Fenactil służył tak hitlerowcom jak stalinowcom do mordowania ludzi w psychuszkach – w psychiatrycznych więzieniach i łagrach. W Polsce wykańczalniami były oddziały psychiatrii sądowej przy aresztach i więzieniach, jak osławiona mordownia więźniów politycznych w Warszawie na Rakowieckiej, gdzie Ubecja zlecała egzekucje zastrzykami podawanymi przez kilka lat czy miesięcy. Dlaczego takie instytucje jeszcze istnieją, dlaczego mających korzenie w faszyzmie i stalinizmie Psychuszek Konstanty Radziwiłł nie raczy zlikwidować, a szkodliwego społecznie psychiatryzmu zakazać? Pewnie faszystowskie koncerny dobrze płacą za leki do niszczenia mózgów dysydentów i opozycji. A już kilku homeopatów próbowano w XXI wieku zgładzić w takich Psychuszkach III i Kaczej IV-tej RP.

Psychiatra to taki „lekarz”, co o psychologii nie ma pojęcia, na psychice się nie zna, opinie psychologów ignoruje, a na hasło psychoterapia robi głupie uśmieszki. I takie pomyleńce umiejące tylko zatruwać oraz niszczyć mózg, ale nie umieją ludzi leczyć uważa się w Polsce za lekarzy. Ale psychiatria to specjalność jest do wykańczania opozycjonistów, dysydentów i wrogów ludu oraz wrogów Kościoła. Psychiatria po wypuszczeniu z niej pacjentów więźniów politycznych w 1990 roku omal nie zdechła. Teraz szpitale psychiatryczne robią za Izby Wytrzeźwień. I zajmują się produkcją pasożytów na rentach psychiatrycznych. Pasożyt taki musi co dwa lata przedłużyć rentę, a do tego musi przez te dwa lata być 3 razy na miesiąc na leczeniu psychiatrycznym. A i doktory za opinię wezmą parę groszy, zwykle 200-500 złotych za ekspertyzę na poziomie leksykalnym typu: „za niemanie świateł”. I trochę do kieszeni, tak 1-2 tysiace, bo tyle renta kosztuje w tym kato-realu. Bo zdrowym tak najłatwiej iść na rentę, pogadać z psychiatrą i sobie załatwić, tylko że średnio co 8 miesięcy na miesiąc trzeba takiemu iść do szpitala to i szpitalnictwo psychiatryczne potrzebne. System sam dba o to, żeby przetrwać, choć generalnie jest zbędny, chyba że mordercom opozycji potrzebny. System przyznawania rent psychiatrycznych to wdzięczny temat dla CBA…

Leszka Bubla z antysemityzmu też już chciano leczyć w Psychuszce w Tworkach, bo taki Bubel jak gada to przeszkadza wszelkim bandytom grabić Twoje podatki. Tymczasem to nie psychiatrzy są potrzebni a psychoterapeuci, bo efektywność leczenia przymusowego dysydentów jest niewielka, jak wiadomo. A wracając do łagrów psychiatrycznych czyli ROPS-ów to są trzy takie większe instytucje gnębienia i wykańczania ludzi, chociaż były dwa za PRL, ale teraz widać faszyzm Radziwiłłów kwitnie, to wybudowano w ostatnich latach trzeci. Osławiony z ciemną przeszłością Starogard Gdański, na myśl o którym dysydenci ustroju politycznego RP popełniają samobójstwa, to północny łagier pseudomedyczny. ROPS – Gostynin Zalesie koło Warszawy, gdzie się też wykańcza w osobnej jednostce dzieci i młodzież niewygodne dla systemu politycznego to druga osławiona instytucja z mroczną przeszłością do natychmiastowej likwidacji. Trzecia i najnowsza na użytek nowej faszystowsko-katolickiej władzy z pod jasnej Góry, tej od NZS i Tygodnika Niedziela powstała kilka lat temu jako południowy łagier psychiatryczny przy granicy czeskiej we wsi Branice, woj. opolskie. Psychuszki te mają to do siebie, że są wykańczalniami, nie leczą ale zabijają, wyniszczają, robią z ludzi wrak, zawsze bez wyroku sądowego, bez udowodnienia winy, na podstawie hitlerowskiego czy stalinowskiego w pochodzeniu przepisu administracyjnego dla usuwania niewygodnego elementu ze społeczeństwa. Tak wygląda medyczny faszyzm takich politruków co zamiast medycyny uprawiają nazistowską politykę w III RP, czyli Naczelnej Izby Lekarskiej i jej szefa Konstantego z faszystowskiego NZS.

Jaki związek tępienia homeopatii ze zbrodniami psychiatrycznymi może ktoś zapyta, to powiem, że taki iż homeopatia po prostu często odbiera pacjentów psychiatrom, podobnie jak psychoterapie i inne odmiany medycyny alternatywnej. Także taki, że wielu twórców metod medycyny alternatywnej było zamykanych w łagrach psychiatrycznych, nie tylko poeci tacy jak Sztaudynger, gdzie bydło psychiatryczne mózg pisarzowi niszczyło. Wandalizm etyczny czy raczej zbójectwo moralne Konstantego Radziwiłła nie ma granic przyzwoitości ani umiaru i wygląda jak zboczenie zawodowe czy raczej faszystowskie. A faszyzm, szczególnie klero-faszyzm cuchnie i innymi dewiacjami jak pedofilia, ale o tym wszyscy chyba już wiedzą. Ale tak sobie myślę, że może pewnego dnia się te łagry psychiatryczne przydadzą, żeby tam bandytów zwalczających normalną medycynę naturalną i homeopatię zamknąć i oprawić tak jak oprawiano wielu wybitnych pisarzy, poetów, śpiewaczek czy innych dysydentów przez ostatnich 20 lat tak zwanej III RP, pełnej zniewolenie, cenzury politycznej i rozboju fiskalnego na obywatelach. Doktora Mengelle polskiej medycyny, Konstantego Radziwiłła widzę jako dobry narybek do łagru za wypisywanie jasnogórskich idiotyzmów faszystowskich w swoich enuncjacjach niszczących lekarzy i medycynę.

Żywienie w szpitalach w niczym nie przypomina normalnego zdrowego i leczniczego odżywiania, a lekarze o terapii dietą nie mają zielonego pojęcia. Kompletne nieuctwo kliki księcia klero-biznesmena Radziwiłła. Do czego służą rozmaite rodzaje lewatywy zwanej dziś także kolonoterapią pseudomedycy ks. Radziwiłła też nie wiedzą, to czego się oni na studiach uczą, albo gdzie kupują te dyplomy na jakim bazarze? Jak tę patologię nazwać, chyba od nazwiska twórcy, czyli jak od Hitlera jest hitleryzm to od Radziwiłła musi być radziwilizm, a i łysenkizm jest przecież od prawosławnego Łysenki. Radziwiliści ofiarom gwałconym przez księży pedofilów watykańskich ofiarują trucie mózgu w szpitalach psychiatrycznych i eliminację ze społeczeństwa w ten sposób. Bo są to mendoweszki, które nie wiedzą co to jest psychoterapia, nie wiedzą też że pedofilów trzeba leczyć kastracyjnie, a nie tam ich ofiary dręczyć pseudomedycznie. Skoro pedofilia to zboczenie polegające na dymaniu dzieci czyli istot uzależnionych to jak się nazywa zboczenie dymania całego społeczeństwa głupotami produkowanymi przez Naczelną Izbę Lekarską i sygnowanymi podpisem jej prezesa Radziwiłła? Ano mamy dewiację, tyle że umysłową, i tak radziwilizm zagości pod strzechami i żeby wszyscy pamiętali zbrodnie nazisty Konstantego Radziwiłła na Narodzie Polskim, bo to zbrodnia taka sama jak pedofilia, gwałt i terror. Powiem ci książę od łapówek z koncernów farmaceutycznych Radziwiłł, pseudolekarzu: Lecz się z głupoty i abdykuj, bo wstyd Polsce przynosisz i Izba Lekarska syfilisem śmierdzi.

Komentarze 23

 1. Taki lekarz, który nie akceptuje uznanych przez świat medyczny
  metod leczenia jak homeopatia, akupunktura czy inne z tradycji
  ayurwedy kompromituje się i ośmiesza w swej ograniczoności.
  Ale jest w porządku wobec etyki KK, która każe robić dzieci bez
  prezerwatyw i antykoncepcji, by więcej biednych pachołków-skórek było do roboty, chrzczenia, komunizowania itd…bo skórki
  przynoszą kasę od poczęcia aż do zejścia !!!!
  Czas najwyższy by łagry sądownicze w postaci szpitali sądowych
  wykańczających ludzi zlikwidować!!!

  • Za negowanie homeopatii z powodów czysto teologicznych przez religijnych oszołomów sterowaną nagonką powinno się członkom Stowarzyszenia Lekarzy Katolickich odbierać prawo wykonywania zawodu dożywotnio i wysyłać takich pacanów do kamieniołomów. Radziwiłł to nie lekarz a teologiczny oszołom jakich wielu w kraju. Tacy nie raczą słuchać wyników badań naukowych, tylko swoich księży spowiedników i o to tu chodzi. Ci idioci chcą zaliczyć homeopatię do czarnej magii, bo metoda wykorzystuje zjawiska, które się w zakutych ciemniackich łbach u rozmodlonych na oazach medycznych nie mieszczą. Jak się z powodów religijno-teologicznych komuś nie mieszczą w głowie metody takie jak homeopatia, to musi odejść z zawodu lekarza i mieć zakaz leczenia ludzi dożywotnio, a nie straszyć swoimi teologiczno-parafialnymi kłamstwami społeczeństwo jak Radziwiłł i jego mafia parafialno-oazowa.

  • I słusznie że we wszystko nie wieży co oferuje światowa organizacja zdrowia.Owszem nowoczesne rozwiązania w leczeniu nowotworów na pewno są wskazane ale wszystko z antybiotykami i szczepionkami włącznie czy potrzebne czy nie to nie jestem zytnio za tym.Należy pamiętać że leki to dzisiaj ogromny biznes i z tym biznesem Światowa Organizacja Zdrowia jest powiązana bo wiadomo badania kosztują.Ja uważam że najskuteczniejsza jest jednak profilaktyka tylko że nie bardzo komu na tym zależy gdyż z tego nie ma takich pieniędzy.Zapobieganie chorobom i wykrywanie ich we wczesnym stadium jest o wiele skuteczniejsze i tańsze niż leczenie chorób zaawansowanych czy ciężkich przypadków.

 2. POPIERAM.

 3. bardzo brzydki teskt, przkro mi , ale to sa same bzdury

  • Czytając ten jakże błyskotliwy artykuł odniosłem wrażenie, że autor (-rka) jest propagatorem prawdy o medycynie alternatywnej (pewnie za to nie płacą?) i gotów jest zmieszać z błotem każdego, kto zaneguje jej skuteczność. Pan doktor z Izby, jak i cała izba lekarska, wyobraź sobie drogi autorze, zdanie swoje opiera rzeczywiście na braku wiarygodnych badaniach klinicznych, które nie weryfikują skuteczności danego preparatu. Ostatnio okazuje się, że wiele leków uznanych przez koncerny za skutecznie leczy gorzej niż placebo? Ciekawi mnie na jakich wiarygodnych źródłach opiera swoje zdanie, jakie ma dowody na skuteczność metody homeopatii? Czy jakiekolwiek badania kliniczne wykazały skuteczność homeopatii, większą niż w wypadku placebo? Wydaje mi się, że lekarzowi nie wolno zalecać leku, co do którego nie ma pewności, że pomoże, wręcz jest to błąd w sztuce. Na marginesie dodam, że trochę się w temacie orientuję. Przykro mi więc stwierdzić, iż badania koncernów na temat skuteczności wielu leków to steki bzdur popartych łapówkami dla nieetycznych lekarzy, natomiast obraźliwe epitety i oszczerstwa są w naszym kraju karalne. Zatem powinno się karać każdego, kto znieważa leczenie homeopatyczne wszędzie tam, gdzie okazuje się, że jest ono skuteczne. Szczególnie pewnego osła z Lublina powinno się surowo pokarać, za pisanie idiotycznych nienaukowych oszczerstw przeciwko homeopatii, która jest ciągle w stadium badań, a wyniki naukowe zwykle nie są szeroko prezentowane, chociaż powinien je znać każdy lekarz, żeby nie zrobić z siebie idioty. Trzeba dodać, że homeopatia jest tylko w państwach katolickich zwalczana przez teologicznych bałwanów z KUL i podobnych pseudouczelni!

 4. Jestem zaszokowana tym tekstem…Znam osobiscie pana Konstantego Radziwilla. Jest niesamowitą osobą. Ale co mnie bardziej od tych bzdur dziwi, to agresja autora tekstu, obrazliwe epitety i caly nieprzyjemny charakter tego tekstu. Zawsze ubolewam , że sa tacy ludzie agresywni, zakłamani egoisci., ktorzy nie przyczynia sie niczym dobrym dla ziemi a jedynie sączą jad i sieją plotki!
  To ze ktos nie uznaje homeopati czy akupunktury nie znaczy ,że jes ograniczony. Podziały w tych sprawach są i zawsze bedą. Ja uważam, że homeopatia działa na naszą psychikęa nie zdrowie. witaminy owszem, ale lepiej je sporzywac w postaci naturalnej….jestem ograniczona????

 5. Przyznaje ze tekst może mało prezyjemny pod wzgledem jezykowym.
  Fakty jednak sie zgadzaja.Pan Radziwiłł przyjal chyba sobie za punkt honoru zniszczyc w Polsce homeopatie.Bzdury jakie wygaduje na ten temat moga swiadczyc jedynie o brakui znajomosci tej mteody.No cóz jedni uczyli sie zasad homeopatii a inni robili kolejne szkółki zarzadzania itpby znalezc sie tam gdzie sie jest..Dziwi mnie ze osoba wywodzaca sie z wielkich rodów ma tak niski poziom argumentacji.Najlepiej powiedziec ludziom ze leki homeopatyczne to woda z cukrem i juz.
  Musi miec niezłe układy w TVN bo nie ma miesiaca zeby nie gadal tych swoich dyrdymałow.Robi sie pomału nudny!!!!
  Lecze sie homeopatycznie od 10 lat i jakos nikt do mnie nie dzwoił spytac czy ta metoda jest skuteczna.Wiec niech Pan Radziwiłł nie opowiada ze nie ma zadnych dowodów na to ze jest.Bo ja jestem chodzacym dowodem na to ze jest!!!!A jak Pan Radziwiłł chce sie dowiedziec jakie choroby przeszłam to niech sie ze mna skontaktuje.Chociaz nie wiem czy jako lekarz ogólny bedzie miał pojecie o czym mówie.

 6. Tekst jest oburzający. A autor mógłby za coś takiego trafić przed sąd, bo jest to stek bzdur i oszczerstw.

  Izba, która rok rocznie wybiera K.Radziwiłła na przewodniczącego to oczywiście też same nieuki??

 7. Byłem więźniem w polskiej Psychuszce, ten artykuł to święta prawda, dokładnie tak jest w Polsce, niewygodnych ludzi uznaje się za wariatów i zamyka we współczesnych obozach koncentracyjnych, ja tego doświadczyłem. Miałem pracę i o rentę nie prosiłem, ale skoro mnie zamknięto to się należy (w ZUS-ie orzecznicy to też idioci) i niech już teraz tak zostanie. Na ten temat mógłbym książkę napisać, ale boję się tego Towarzystwa Wzajemnej Adoracji, zwanej psychiatrią sądową!

 8. Homeopatia ma tyle wspólnego z nauką co zabobony z fizyką kwantową 🙂 A już całkiem mnie rozłożyło na łopatki twierdzenie, że WHO zaleca homeopatię! Tak, tak! A na głupotę ludzką ponoć najlepszy jad żmij czy pająka – sorry, ale nie znam się na nowoczesnej medycynie autora tekstu. Wiem tylko tyle, że jeśli nie ma się żadnego racjonalnego argumentu to najlepiej zniszczyć i ośmieszyć człowieka; a im więcej tzw. wytłuszczonych słów w tekście tym lepsze wrażenie, oczywiście dla tych, którzy czytają bez zrozumienia.
  Trafiłem tu przypadkowo, ale zauważyłem, że to portal dla odbiorców – delikatnie mówiąc – dość mocno ograniczonych intelektualnie, więc znikam i już Państwu nie przeszkadzam (jednak zdecydowanie to nie moje klimaty). Współczuję i pozdrawiam!

 9. Przepraszam za brak polskich liter, ale aktualnie takimi nie dysponuje.

  Dziadek Konstantego Radziwilla (rowniez Konstannty) byl dowodca oddzialu Armii Krajowej. Zlapany przez hitlerowcow podczas akcji Burza byl torturowany i zamordowany. Rok temu gimnazjum w Zegrzu pod Warszawa przyjelo jego imie.

  Konstanty Radziwill byl bardzo pilnym uczniem na Akademii Medycznej. Zdobywal nawet nagrody np. z fizjologii.

  Dla wiadomosci autora: w III Rzeszy panowal nazizm, nie faszyzm.

  Na pozostale zarzuty nie trzeba nawet odpowiadac, bo nie da sie ich nazwac inaczej niz glupie.

 10. Rozumiem, że każdy ma prawo do własnego zdania i że internet jest świetnym miejscem do anonimowego przedstawiania swoich racji, ale to co pisze autor to setki bzdur. Miałam okazję poznać pana Radziwiłła i myślę, że jest to jeden z mądrzejszych ludzi w Polsce. Szkoda, że nie docenia się takich ludzi tylko np Palikota lub Kalisza.

  • Konstanty Radziwiłł to katolicki oszołom z Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy, czyli osobnik, który w miejsce rzetelnej wiedzy medycznej wprowadza teologiczne dyrdymały i prawdy objawione klechom. Takich trzeba wywalać ze wszystkich stanowisk naukowych, żeby nauce nie szkodzili i prawdy nie cedzili przez paranoidalne sito katolickich dogmatów, w większości chorych i obłąkanych. Kumple Radziwiłła to takie oszołomy co to się zajmują zwalczaniem In Vitro i wczesnej aborcji. Sama katolicka patologia o obrazie faszystowskiej, naziolskiej ekstremy! Takich jak Radziwiłł trzeba przecz gonić, żeby pacjentów nie wykańczali bredniami z KUL i innych jaskiń średniowiecznej ciemnoty teologicznej! Homeopatia to nowy sposób leczenia, bardzo skuteczny, szczególnie przy przewlekłych schorzeniach, ma już dobre fundamenty naukowe, o wiele lepsze niż katolicki zakaz aborcji czy zapłodnień In Vitro, przez tych samych paranoików religijnych co bronią Radziwiłła szerzony w Polsce jako zaraza katolicka niszcząca dorobek medycyny!

 11. Naczelna Izba Lekarska, zabraniając lekarzom przepisywania na receptę niektórych produktów dopuszczonych do legalnego obrotu, naruszyła prawo antymonopolowe. Za praktykę naruszającą konkurencję UOKiK nałożył na Izbę karę finansową w wysokości blisko 50 tys. zł.
  Prawo antymonopolowe zabrania praktyk ograniczających konkurencję przedsiębiorcom oraz związkom ich zrzeszającym. Ponieważ związki przedsiębiorców skupiają zazwyczaj wielu, a czasem nawet wszystkie podmioty świadczące określone usługi na danym rynku ustalenie przez nie reguł zachowania obowiązujących ich członków jest szczególnie groźne. Może bowiem doprowadzić do naruszenia konkurencji na znacznej części danego rynku, np. wyeliminować ze sprzedaży określoną grupę produktów.

  Tak było w przypadku samorządu lekarskiego, do którego przynależność jest obowiązkowa dla wykonujących zawody lekarza i stomatologa. Zastrzeżenia UOKiK wzbudziło stanowisko Izby, zgodnie z którym lekarzom – za przepisywanie pacjentom produktów homeopatycznych dostępnych wyłącznie na receptę – groziło wszczęcie postępowania dyscyplinarnego. Analiza przeprowadzona przez UOKiK wykazała, że procedura dyscyplinarna była faktycznie realizowana wobec członków samorządu lekarskiego, którzy nie stosowali się do stanowiska.

  Przedmiotem zainteresowania Urzędu nie były właściwości terapeutyczne produktów homeopatycznych. Działanie Naczelnej Izby Lekarskiej było analizowane wyłącznie na gruncie przepisów antymonopolowych – UOKiK uznał, że Naczelna Izba Lekarska złamała prawo ograniczając konkurencję na rynku sprzedaży produktów homeopatycznych dostępnych wyłącznie na receptę.

  Zastrzeżenia Urzędu wzbudziło stanowisko Izby, zgodnie z którym lekarzom – za przepisywanie pacjentom produktów homeopatycznych dostępnych wyłącznie na receptę – groziło wszczęcie postępowania dyscyplinarnego

  W opinii UOKiK, działania Izby mogły spowodować wycofywanie się lekarzy z przepisywania pacjentom produktów homeopatycznych na receptę – czyli do których dostęp istnieje tylko za pośrednictwem lekarza, a tym samym wyeliminowanie tych środków z rynku. Produkty te zostały dopuszczone do legalnej sprzedaży w Polsce, a jedynym organem, który może zakazać ich obrotu jest Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Zdaniem UOKiK, skutki ograniczeń wprowadzonych przez Izbę pod groźbą sankcji dyscyplinarnych dla lekarzy, odczuli przedsiębiorcy sprzedający środki homeopatyczne wydawane z przepisu lekarza. Mieli oni ograniczony dostęp do rynku – pomimo tego, że zajmują się handlem produktami dopuszczonymi do legalnego obrotu. W konsekwencji ograniczona została dostępność tych produktów dla pacjentów

 12. I do consider all the ideas you have offered to your post.
  They are very convincing and will certainly
  work. Nonetheless, the posts are very short for newbies.
  May you please prolong them a bit from subsequent time?
  Thanks for the post.

 13. Piękna „laurka”, na pewno na niego zagłosuję w wyborach do Senatu

 14. Jestem ciekawa co autor ma do powiedzenia odnośnie ogólnej teorii Medycyny Chińskiej? Może jakiś ciekawy artykuł na ten temat by się pojawił? 🙂

 15. Drażni mnie w moim kraju system przymusu. Brak wyboru.Ludzie są traktowani jak zidiociali niewolnicy i zmuszani do jedynych słusznych prawd. Banda wykształconych i lepiej wiedzących kiedyś spaliła na stosie Galileusza-bo miał odmienne zdanie. Kazdy powinien kierować się swoimi przekonaniami i sumieniem-a nie matka i ojciec HITLER-ma decydować.Teraz zmuszaja nas do wyboru metod leczenia, szczepienia, aborcji, eutanazji itd…Poszerza się ta lista niebezpiecznie. Dlatego mówie STOP! Hamujcie durnie z tymi przymusami…Brakuje tu WOLNOŚCI!!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: